VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba trzeba serio zacząć gwizdać na Busiego żeby odszedł tak jak Pique
0
Przyjąć ciężko. Pokryć ciężko. Nadal grajmy Busquetsem i udawajmy że zasługujemy na grę w eurpojskich pucharach
0
@Firestone Weź wyjmij ten kij proszę cię...
0
I gdzie jest ten wspaniały Valverde? :D
0
Amigos wspominał coś że weźmie ze sobą Busiego i Albę?
0
Jest już ten film o Argentynie na Netflixie?
0
@Mroziu Oczywiście że się cieszę. Miejsce zwolnione, budżet zwolniony a bycie legendą to już inny temat.
0
No i naszedł czas Pikeja. Co za piękny czwartek
0
Dziadek za dziadka? Czemu nie
5
Komentarz usunięty
3
Niedziela wieczór i humor gitówaa
0
Girona 2 strzały na bramkę i tyle starczyło na Real :P
0
Za co Kroos czerwo dostał?
0
Żałuję że nie włączyłem tego meczu Realu jak pokazują swój mental hahha
0
@Kgorecki2500 Bayern to rywal dwie półki wyżej. Na nich też przyjedzie czas.
6
@Sensible Mbaypal pewnie specjalnie nie strzelił
0
@Kgorecki2500 https://www.fangol.pl/view/346065/tak-xavi-dziekowal
Zobacz i powiedz mi, że takie mecze nie budują morali :P
0
@Kgorecki2500 Jasne, dla widza więcej bramek to lepsze widowisko ale ta euforia po wygranym meczu w końcówce to coś wielkiego. Ostatni raz to chyba remontada z PSG :P
0
@okiemtypera_lucaxx95 Oczywiście, że tak. Zawodnicy po takim meczu schodzą do szatni tak naładowani że za 10 min mogli by wyjść i rozegrać jeszcze jeden mecz :P
1
@Kgorecki2500 Nie jest może lepsze, ale smakuje na pewno lepiej. Radość jest znacznie większa. Po za tym euforia całego klubu wczoraj była bardzo widoczna
2
Takie 1-0 po bramce w 93 minucie smakuje lepiej niż łatwe zwycięstwo 4-0. Nie dziwię się, że Real często przepycha mecze. Takie zwycięstwa budują pewność siebie
0
@Adi123456789 Świadczy to o tym że Xavi nie chciał ryzykować
0
@Adi123456789 A gdyby odczuwał to nie byłoby go nawet w kadrze
0
@Roobo Nie nie Real Madryt hah
1
@Holsik Nam trzeba jaj a nie DNA
0
@Faro Słuszna uwaga. Może Alemany coś zdziała :P
4
Nie ma stylu ale są wyniki, czy coś wam to przypomina?
1
Balde to nasz najlepszy lewy i prawy obrońca. Szkoda że nie może grać jednocześnie ale może ma jakiegoś brata.
0
@Technik dokładnie tak hahha
0
@Barca1992 bekę z nas to mają biali