0

Chyba trzeba serio zacząć gwizdać na Busiego żeby odszedł tak jak Pique

0

Przyjąć ciężko. Pokryć ciężko. Nadal grajmy Busquetsem i udawajmy że zasługujemy na grę w eurpojskich pucharach

0

@Firestone Weź wyjmij ten kij proszę cię...

0

I gdzie jest ten wspaniały Valverde? :D

0

Amigos wspominał coś że weźmie ze sobą Busiego i Albę?

0

Jest już ten film o Argentynie na Netflixie?

0

@Mroziu Oczywiście że się cieszę. Miejsce zwolnione, budżet zwolniony a bycie legendą to już inny temat.

0

No i naszedł czas Pikeja. Co za piękny czwartek

0

Dziadek za dziadka? Czemu nie

5

Komentarz usunięty

3

Niedziela wieczór i humor gitówaa

0

Girona 2 strzały na bramkę i tyle starczyło na Real :P

0

Za co Kroos czerwo dostał?

0

Żałuję że nie włączyłem tego meczu Realu jak pokazują swój mental hahha

0

@Kgorecki2500 Bayern to rywal dwie półki wyżej. Na nich też przyjedzie czas.

6

@Sensible Mbaypal pewnie specjalnie nie strzelił

0

@Kgorecki2500 https://www.fangol.pl/view/346065/tak-xavi-dziekowal

Zobacz i powiedz mi, że takie mecze nie budują morali :P

0

@Kgorecki2500 Jasne, dla widza więcej bramek to lepsze widowisko ale ta euforia po wygranym meczu w końcówce to coś wielkiego. Ostatni raz to chyba remontada z PSG :P

0

@okiemtypera_lucaxx95 Oczywiście, że tak. Zawodnicy po takim meczu schodzą do szatni tak naładowani że za 10 min mogli by wyjść i rozegrać jeszcze jeden mecz :P

1

@Kgorecki2500 Nie jest może lepsze, ale smakuje na pewno lepiej. Radość jest znacznie większa. Po za tym euforia całego klubu wczoraj była bardzo widoczna

2

Takie 1-0 po bramce w 93 minucie smakuje lepiej niż łatwe zwycięstwo 4-0. Nie dziwię się, że Real często przepycha mecze. Takie zwycięstwa budują pewność siebie

0

@Adi123456789 Świadczy to o tym że Xavi nie chciał ryzykować

0

@Adi123456789 A gdyby odczuwał to nie byłoby go nawet w kadrze

0

@Roobo Nie nie Real Madryt hah

1

@Holsik Nam trzeba jaj a nie DNA

0

@Faro Słuszna uwaga. Może Alemany coś zdziała :P

4

Nie ma stylu ale są wyniki, czy coś wam to przypomina?

1

Balde to nasz najlepszy lewy i prawy obrońca. Szkoda że nie może grać jednocześnie ale może ma jakiegoś brata.

0

@Technik dokładnie tak hahha

0

@Barca1992 bekę z nas to mają biali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?