0

@Rewolucja123 Daj linka pv bo nie mg znaleźć

0

@ShawnC Przyjdzie na 100% prawy obrońca

0

@panczo nwm czy Eric będzie miał szansę dojechać. Aktualnie dwójka stoperów to Araujo i Christensen. Jak przyjdzie prawy obrońca to będzie Araujo i Kounde/Christensen. Eric może być dopiero czwarty i to jeśli wygryzie Martineza

0

@ShawnC Busq w takich meczach też dawał radę. Ciekawe jak to będzie wyglądać w meczach dynamicznych gdzie piłka będzie latać od bramki do bramki

0

@DLFCB Busq w takich meczach też dawał radę. Ciekawe jak to będzie wyglądać w meczach dynamicznych gdzie piłka będzie latać od bramki do bramki

0

@escarabajo wątpię żeby Xavi w ogóle zerknął na jego grę

0

@escarabajo dziwna polityka transferowa klubu. Z takim podejściem to żaden prawy obrońca nie zagości u nas na stałe

0

@ShawnC żartobliwie mówię. Chłop nawet nie dostał szansy a na pewno nie będzie gorszy niż taki Fresneda

0

@escarabajo ciekawie... nawet nie dostał szansy

1

@JimMorrisonFCB Żartobliwie mówię ze względu na nazwisko. Nadzieję były.

0

A co z Julianem Araujo? Dostał on w ogóle jakąś szansę? Takim topowym grajkiem miał być

0

@MarcepanowyKsiaze Raphinha jest na ten moment jedyną realną opcją. Bardziej skupiłbym się na prawym obrońcy i współpracy między nim a Raphinhą oraz ściągnięciem lewego skrzydła

0

@Marjando No jak ten drugi wiecznie połamany to 15 spotkań mniej. Tak 2 bramki i 3 asysty. Statystyka to statystyka

0

@MarcepanowyKsiaze bramkarzem jest :)

0

@Marjando statystyki mówią same za siebie ;)

0

@qbuteq
Raphinha:
Widzisz mnie?

0

A ten Vitor Roque to bardziej 9 czy na lewym skrzydle też może zagrać nie tracąc przy tym atutów?

0

@Rastafarnianin Raphinha, imo jesteśmy to bez lewego skrzydłowego, bo Balde robi cały czas za 2

0

Dembele już prawie sprzedany. Terez tylko liczyć na Raphinhe a kasę zainwestowałbym w lewego skrzydłowego, żeby Balde nie musiał robić za 2

0

@ptrx Jego to trzeba wyciągnąć podwójnie :D

0

Konkretny prawy obrońca, realny do wyjęcia w tym oknie?

2

Fermin Witamy!!!

0

Prawy obrońca to mus w tym okienku. Nie ma Araujo i prawa strona dziura

0

Plan Realu? Wyeliminować naszych graczy

0

Czapki z głów :O

0

@SuperPatsonFCB To dziwne...

0

W EL Clasico nie ma czegoś takiego jak mecz towarzyski. Honor i duma przede wszystkim. Niech Xavi nawet nie próbuje się bronić

0

0

Komentarz usunięty

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?