VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Daj linka pv bo nie mg znaleźć
0
@ShawnC Przyjdzie na 100% prawy obrońca
0
@panczo nwm czy Eric będzie miał szansę dojechać. Aktualnie dwójka stoperów to Araujo i Christensen. Jak przyjdzie prawy obrońca to będzie Araujo i Kounde/Christensen. Eric może być dopiero czwarty i to jeśli wygryzie Martineza
0
@ShawnC Busq w takich meczach też dawał radę. Ciekawe jak to będzie wyglądać w meczach dynamicznych gdzie piłka będzie latać od bramki do bramki
0
@DLFCB Busq w takich meczach też dawał radę. Ciekawe jak to będzie wyglądać w meczach dynamicznych gdzie piłka będzie latać od bramki do bramki
0
@escarabajo wątpię żeby Xavi w ogóle zerknął na jego grę
0
@escarabajo dziwna polityka transferowa klubu. Z takim podejściem to żaden prawy obrońca nie zagości u nas na stałe
0
@ShawnC żartobliwie mówię. Chłop nawet nie dostał szansy a na pewno nie będzie gorszy niż taki Fresneda
0
@escarabajo ciekawie... nawet nie dostał szansy
1
@JimMorrisonFCB Żartobliwie mówię ze względu na nazwisko. Nadzieję były.
0
A co z Julianem Araujo? Dostał on w ogóle jakąś szansę? Takim topowym grajkiem miał być
0
@MarcepanowyKsiaze Raphinha jest na ten moment jedyną realną opcją. Bardziej skupiłbym się na prawym obrońcy i współpracy między nim a Raphinhą oraz ściągnięciem lewego skrzydła
0
@Marjando No jak ten drugi wiecznie połamany to 15 spotkań mniej. Tak 2 bramki i 3 asysty. Statystyka to statystyka
0
@MarcepanowyKsiaze bramkarzem jest :)
0
@Marjando statystyki mówią same za siebie ;)
0
@qbuteq
Raphinha:
Widzisz mnie?
0
A ten Vitor Roque to bardziej 9 czy na lewym skrzydle też może zagrać nie tracąc przy tym atutów?
0
@Rastafarnianin Raphinha, imo jesteśmy to bez lewego skrzydłowego, bo Balde robi cały czas za 2
0
Dembele już prawie sprzedany. Terez tylko liczyć na Raphinhe a kasę zainwestowałbym w lewego skrzydłowego, żeby Balde nie musiał robić za 2
0
@ptrx Jego to trzeba wyciągnąć podwójnie :D
0
Konkretny prawy obrońca, realny do wyjęcia w tym oknie?
2
Fermin Witamy!!!
0
Prawy obrońca to mus w tym okienku. Nie ma Araujo i prawa strona dziura
0
Plan Realu? Wyeliminować naszych graczy
0
Czapki z głów :O
0
@SuperPatsonFCB To dziwne...
0
W EL Clasico nie ma czegoś takiego jak mecz towarzyski. Honor i duma przede wszystkim. Niech Xavi nawet nie próbuje się bronić
0
@BordowyPtak git
0
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM co?