VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz domyśl się...
0
@Dankho94isback to normalne że jest niepewność gdy zawodnik zmienia ligę ale kupując zawodnika głównie kierujesz się tym co prezentuje aktualnie a Wiktorek prezentuje się dobrze
2
Tragedia, tak jak się spodziewałem naszego wfiste to przerośnie. Nie miał czasu wymyślić taktyki...
0
Ten Raphinia jest jeszcze bardziej tragiczny niż Lewandowski a myślałem że to już jest nieosiągalny poziom dna
0
@Tomala15 to zależy, jak będzie miał zmarnowane setki to hejt i tak spadnie na niego
0
@Tomala15 nie sądzę bo jedna jaskółka wiosny nie czyni
0
@P33ck szczymryj tam
0
@Emhyr rzeczywiście działa
0
@Dankho94isback i kogo ty chcesz oszukać?
1
@adamLeo66 Już niedługo. Wiktorek przychodzi i Robercik może się zadomowić z ławką
0
Ale te Newcastle to kupa, każdy atak Totków jest z przewagą liczebną. Oni tam nie nadążają wracać
0
@Emhyr Odpoczynek jest ważny, doceniam taką możliwość
0
Ciekawe czym dzisiaj nasz wfista ma zamiar zaskoczyć Girone
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@kiper09 Proponuję wyjebać połowę zawodników
1
Barcelonie w tym sezonie nie należy się ani liga ani liga mistrzów.
0
@Rust_Cohle Przez czas spędzony na siłowni można zrobić wiele pożyteczniejszych rzeczy. A co za różnica czy umrzesz z kaloryferem czy bojlerem na brzuchu :D
0
@dafik85 Osłabienie to jest mentalne. Jesteśmy Barceloną, nie ma prawa brak jednego zawodnika przesądzać o tym czy klub umie grać w piłkę czy też nie
2
Przed wejściem Lewego było 1-0 także no
2
Rzygam już tą Barceloną Xaviego
0
WSTYD WSTYD WSTYD
2
Co ten Lewandowski robi... sprzedać póki zdrowy
0
Romeu hahahaha dziękuję dobranoc po meczu
0
Lewandowski wszedł i 1-1. Potrzebny jak wrzód na dupie
0
@azysko Już to widzę...
0
@David_Martin To oczywiste że nie dadzą rady ale no cóż
2
Chłopy mają dwóch Williamsów a oni myślą że Martinez i Christensen mają szanse ich powstrzymać :P Właśnie od takich zadań jest Araujo...
8
Chłopy mają dwóch Williamsów a oni myślą że Martinez i Christensen mają szanse ich powstrzymać :P Właśnie od takich zadań jest Araujo...
0
@RoberDzik Zaraz zadzwonię zapytam
1
Tyle czasu czekania na mecz ligowy... jak oni dzisiaj dadzą dupy to niech ten stary zgred wypie#dala