0

@kuz domyśl się...

0

@Dankho94isback to normalne że jest niepewność gdy zawodnik zmienia ligę ale kupując zawodnika głównie kierujesz się tym co prezentuje aktualnie a Wiktorek prezentuje się dobrze

2

Tragedia, tak jak się spodziewałem naszego wfiste to przerośnie. Nie miał czasu wymyślić taktyki...

0

Ten Raphinia jest jeszcze bardziej tragiczny niż Lewandowski a myślałem że to już jest nieosiągalny poziom dna

0

@Tomala15 to zależy, jak będzie miał zmarnowane setki to hejt i tak spadnie na niego

0

@Tomala15 nie sądzę bo jedna jaskółka wiosny nie czyni

0

@P33ck szczymryj tam

0

@Emhyr rzeczywiście działa

0

@Dankho94isback i kogo ty chcesz oszukać?

1

@adamLeo66 Już niedługo. Wiktorek przychodzi i Robercik może się zadomowić z ławką

0

Ale te Newcastle to kupa, każdy atak Totków jest z przewagą liczebną. Oni tam nie nadążają wracać

0

@Emhyr Odpoczynek jest ważny, doceniam taką możliwość

0

Ciekawe czym dzisiaj nasz wfista ma zamiar zaskoczyć Girone

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@kiper09 Proponuję wyjebać połowę zawodników

1

Barcelonie w tym sezonie nie należy się ani liga ani liga mistrzów.

0

@Rust_Cohle Przez czas spędzony na siłowni można zrobić wiele pożyteczniejszych rzeczy. A co za różnica czy umrzesz z kaloryferem czy bojlerem na brzuchu :D

0

@dafik85 Osłabienie to jest mentalne. Jesteśmy Barceloną, nie ma prawa brak jednego zawodnika przesądzać o tym czy klub umie grać w piłkę czy też nie

2

Przed wejściem Lewego było 1-0 także no

2

Rzygam już tą Barceloną Xaviego

0

WSTYD WSTYD WSTYD

2

Co ten Lewandowski robi... sprzedać póki zdrowy

0

Romeu hahahaha dziękuję dobranoc po meczu

0

Lewandowski wszedł i 1-1. Potrzebny jak wrzód na dupie

0

@azysko Już to widzę...

0

@David_Martin To oczywiste że nie dadzą rady ale no cóż

2

Chłopy mają dwóch Williamsów a oni myślą że Martinez i Christensen mają szanse ich powstrzymać :P Właśnie od takich zadań jest Araujo...

8


Chłopy mają dwóch Williamsów a oni myślą że Martinez i Christensen mają szanse ich powstrzymać :P Właśnie od takich zadań jest Araujo...

0

@RoberDzik Zaraz zadzwonię zapytam

1

Tyle czasu czekania na mecz ligowy... jak oni dzisiaj dadzą dupy to niech ten stary zgred wypie#dala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?