0

@KamQiX Uff uspokoiłeś mnie trochę :P

0

Wstaję rano i dowiaduję się, że te pisiory mogą jeszcze się utrzymać przy stołku. To jakiś żart?

0

@lntrowertyk Nie tylko KO a cały ten ich rząd. Trzeba być głupcem żeby wierzyć w to że wprowadzą wszystko to o czym mówili i nie zmienią niczego co jest aktualnie

0

@krajana KO może tak ale teraz nie będzie rządziło tylko KO

0

@Barcanajlepszyteam to że o tym nie mówili to nie znaczy że nie zlikwidują. Żyjemy w Polsce. Ale na pewno by tego nie wprowadzili

1

@krajana Co bombelek już nie dostanie 800+?

1

@require Bo pisiory ich nie wpuszczali... Jeszcze im taką kasę dawali że nie opłacało im się pracować

0

@skubi99 czyli nadal czekamy na wyniki

0

@mekston czyli wybory jeszcze trwają

0

No okej co teraz z pisiorami? Zostają odsunięci od władzy i władzę tworzą od tak KO, Lewica i TD? Jak w takim wypadku mają się ruchy prezydenta? Jak to działa?

0

Xavi już zwolniony czy jeszcze nie?

1

Szawi ałt......

0

@Simone taka dobra nazwa że aż nie zczaiłem haha

0

@Borneo A osiągną oni chociaż próg wyborczy? Haha

0

@_barti Nie no pytam się tylko

0

@Borneo I kto według ciebie jest tą trzecią drogą?

0

@TheNekro94 Ja nie przyjąłem żadnych covidowych i też nic mi nie jest. I na dodatek nie muszę zastanawiać się co mi wstrzyknęli

0

Jak nie PIS i PO to kto? Może ktoś ma jeszcze dobry argument

0

@TheNekro94 Nie no szczepionki wcale nie szkodzą. Jestem po 10 dawce i czuje się jak nowonarodzony

0

@_barti Ty rozumiem za PISem?

1

Imo żadna strata ale życzę zdrowia

0

@avanes człowiek remontada

0

1

Nic 2 razy się nie zdarza. Tego już nie mamy prawa wygrać

0

Ale ten Marek to ręcznik...

0

Ruszyła maszyna

0

@kanver_ zrezygnowała bo nie mogła by go zarejestrować, więc tak średnio

0

@Transu96 mam wątpliwości co do posiadania tego hajsu ;)

1

@kanver_ nie ma żadnej opcji wykupu

0

@AlwaysBlaugrana no wiem, dlatego jak City i Atletico zobaczy że ich grajaki odpaliły to dadzą nieosiągalną cenę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?