VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX Uff uspokoiłeś mnie trochę :P
0
Wstaję rano i dowiaduję się, że te pisiory mogą jeszcze się utrzymać przy stołku. To jakiś żart?
0
@lntrowertyk Nie tylko KO a cały ten ich rząd. Trzeba być głupcem żeby wierzyć w to że wprowadzą wszystko to o czym mówili i nie zmienią niczego co jest aktualnie
0
@krajana KO może tak ale teraz nie będzie rządziło tylko KO
0
@Barcanajlepszyteam to że o tym nie mówili to nie znaczy że nie zlikwidują. Żyjemy w Polsce. Ale na pewno by tego nie wprowadzili
1
@krajana Co bombelek już nie dostanie 800+?
1
@require Bo pisiory ich nie wpuszczali... Jeszcze im taką kasę dawali że nie opłacało im się pracować
0
@skubi99 czyli nadal czekamy na wyniki
0
@mekston czyli wybory jeszcze trwają
0
No okej co teraz z pisiorami? Zostają odsunięci od władzy i władzę tworzą od tak KO, Lewica i TD? Jak w takim wypadku mają się ruchy prezydenta? Jak to działa?
0
Xavi już zwolniony czy jeszcze nie?
1
Szawi ałt......
0
@Simone taka dobra nazwa że aż nie zczaiłem haha
0
@Borneo A osiągną oni chociaż próg wyborczy? Haha
0
@_barti Nie no pytam się tylko
0
@Borneo I kto według ciebie jest tą trzecią drogą?
0
@TheNekro94 Ja nie przyjąłem żadnych covidowych i też nic mi nie jest. I na dodatek nie muszę zastanawiać się co mi wstrzyknęli
0
Jak nie PIS i PO to kto? Może ktoś ma jeszcze dobry argument
0
@TheNekro94 Nie no szczepionki wcale nie szkodzą. Jestem po 10 dawce i czuje się jak nowonarodzony
0
@_barti Ty rozumiem za PISem?
1
Imo żadna strata ale życzę zdrowia
0
@avanes człowiek remontada
0
Xavi po meczu:
https://m.facebook.com/photo.php/?photo_id=4607744456007020
1
Nic 2 razy się nie zdarza. Tego już nie mamy prawa wygrać
0
Ale ten Marek to ręcznik...
0
Ruszyła maszyna
0
@kanver_ zrezygnowała bo nie mogła by go zarejestrować, więc tak średnio
0
@Transu96 mam wątpliwości co do posiadania tego hajsu ;)
1
@kanver_ nie ma żadnej opcji wykupu
0
@AlwaysBlaugrana no wiem, dlatego jak City i Atletico zobaczy że ich grajaki odpaliły to dadzą nieosiągalną cenę