VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten Raphinha jest słaby. Fati by go wygryzł
0
@kanver_ aa sory myślałem że żółta kartka
0
No i Lewy wyeliminowany. Nie ważne w następnym meczu Roque też nie pogra
4
Niech wstawi Roque co mu szkodzi. Gorszy na pewno nie będzie a przynajmniej Lewy będzie bezpieczny
0
Imo za Christensena dałbym De Jonga który znacznie lepiej wyprowadza piłkę a w środek dałbym Fermina żeby pokazać dominację
0
@Seledynowy możliwości są, De Jong, Pedri, Fermin ale w rzeczywistości to wygląda jak wygląda
2
Ależ my mamy technicznie beznadziejnych piłkarzy. Żeby tylko Cancelo potrafił przedryblować rywala 1v1...
1
Barcelona -> barcelońskie DNA -> tiki-taka --- nie radzisz sobie z pressingiem Getafe xd
0
@tadzik447 Liczyłem na jakieś piłkarskie ciekawostki
0
Kiedy chcesz obejrzeć przedmeczowe studio a tam jakiś odcinek o emerytach
0
Biedny Roque, za Xaviego to on sobie nie pogra...
0
Ile piłek do przodu tyle piłek do tyłu. 0 pomysłu na grę, dla oka to jest aż piekące
0
Zaraz koniec meczu a ten pajac nikogo nie wstawił. Gdzie Felix, gdzie Roque, Raphinha... no co za sabotażysta
4
Nic nie znaczący Pedri będzie lepszy w ataku niż Raphinha czy Roque, śmiechu warte
1
@MichalZZZ Spoko, nie ma problemu
0
@MichalZZZ @Lola120 Opierdolą nas do 0, to oczywiste.
0
Przedostatnia drużyna w tabeli jbc
1
Rucha nas jakaś granada noż kurwa
0
@Fcbsoci1980 żegnaj
0
Proszę zaorajcie ten klub i stwórzcie na nowo
0
@MesQueUnClub96 Ale nadal są klasę wyżej niż Granada
1
Przypomnę tylko że niedługo gramy z Napoli w LM a dziś nie możemy przepchać Granady xD
1
Ale coś czuję, że będziemy się dzisiaj męczyć z tą przedostatnią drużyną w tabeli :P
0
Ten Xavi to jakieś nieporozumienie
0
Dawaj Roque ty mendo
0
@blaugrana16 Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. To że bym wyśmienitym piłkarzem nie znaczy że takim jest trenerem
2
No i essa nie ma tego pajaca po sezonie
1
Rozjebała nas drużyna z 14 miejsca w tabeli jbc. Xavi następnym razem się uda :)
0
@seba444 a co mają cypisa puszczać?
0
@barcanawieki no gramy lol