1

Nie oszukujmy się real ma już w garści ligę i ligę mistrzów

0

@aldewir A sorry, chodziło mi że jako ostatni obrońca

0

Kurwa rozumiem tłumaczenie się z czegoś co zrobiło się niechcący... ale ten łeb dobrze wiedział co robi, jak można zatrzymywać ręką kogoś w polu karnym? Odebrał nam szanse na LM i za to powinien zostać wychłostany

0

Jest gdzieś jakaś wypowiedź Araujo dlaczego przegrał nam ligę mistrzów?

6

No i historia zatacza koło... toniemy w długach, trofeów brak, kolejna rysa na honorze, trener do wyjebania i znów nabierzemy się na to, że nowy trener odmieni cały ten klub :/

0

Wyobraźcie sobie że ktoś po obejrzeniu pierwszego meczu pojechał na ten drugi wydając w chuj kasy a tu takie gówno

0

Zaorać ten klub w pizdu... jak można tak chuja w dupe wsadzić kibicowi?

5

A wystarczyłoby puścić tego typa sam na sam, czy to jest kurwa serio takie trudne?

0

Gen frajerstwa jakby co

0

To jest jakiś nieśmieszny żart. Byłem tak zajarany tym meczem że poświęciłem swój sen żeby go obejrzeć. Muszę wstać o 3 w nocy do roboty, miało być tak pięknie

0

@Rust_Cohle mondże

0

@RobsonPL w jaki sposób bardziej się przyda, to jest chłop który ma kończyć akcję, a co ma kończyć jak nic nie stworzymy teraz?

0

@Chaoss tu trzeba ugrać mecz a nie kartki. Tylko kreujących grę teraz nam trzeba

1

Kogo w takiej sytuacji lepiej zmienić. Lewadnowsiego który tylko czeka na piłki czy Yamala który kreuje akcje i ciągnie całą grę do przodu?

0

No i do widzenia

1

Araujo coś ty zrobił... Marek dałby radę a ty grałbyś w półfinale...

0

Kounde jest piękny, top prawy obrońca, nie chcę innego

1

Dembele psycha siadła, ale kurwaa z nimi jedziemy, klasa

0

@Ojciec5tkidzieci Ale ppv oczywiście i tak trzeba będzie wykupić, nie ważne że zapłaciłem za to 300 zł za pół roku (Wielka Piłka)

0

Damy radę sięgnąć po mistrzostwo patrząc na terminarz Barcy i realu? Moim zdaniem bez wygrania ELC nie

0

@TridenteMSN Twoim zdaniem jest on głupi, a ja twoje zdanie mam w dupie

0

@LionelM95 no shit Sherlock

0

@FcPortoFan1999 nie wygra

1

@FcPortoFan1999 On tu jest kolejny sezon a ty piszesz "wreszcie zaczyna łapać odpowiedni poziom". Nie widzisz, że coś tu jest nie tak? Tak szybko jak ten poziom zaczną łapać, tak szybko ten poziom nieoczekiwanie spadnie. To jest właśnie Barcelona Xaviego... drugi sezon się już na to nie nabiorę

0

@FcPortoFan1999 Czyli niewystarczającym powodem dla ciebie jest informacja o odejściu po sezonie?

0

@TridenteMSN Tylko, że ja napisałem że to smutne a to ty piszesz "XD". Taka mała różnica ;)

0

@FcPortoFan1999 Nawet tak nie żartuj

0

@LucasW123 No i nie będziemy

0

@Derean Mam nadzieję, że się zdziwię

0

Xavi już nie odejdzie, nie ma ch#ja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?