VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dasty No tak polemizowałbym bym, piłeczkę dorzuci ale czy coś więcej?
0
@jaras121 To nie ma znaczenia, takie są fakty
0
@KacperVEB Lewy to drewno, które już nie dojeżdża, Raphinha to zdecydowanie nie jest poziom jaki byśmy oczekiwali a Pedri fakt - ale wczoraj zbytnio nie miał czasu się wykazać
0
@mr Barca Przecież to PSG to jeszcze większe pośmiewisko jest. To że mają gwiazdy nie znaczy że są dobrzy
0
@Dzieniu No takie są fakty niestety
0
@TridenteMSN Głupiemu radość
0
Po dzisiejszym meczu stwierdzam że na poziom Ligi Mistrzów zasługują tylko Araujo, Cubarsi i Kounde... to jest smutne
2
O kurwa po rzucie różnym? Brawooooi
0
Czemu on tego Lewego drewnianego trzyma, chłop gra totalne gówno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nie no Raphinha kurde szacun za to
0
Co z tego że jesteś lepszy jak masz gen frajerstwa
0
No i do spania dziękuję
6
Pomimo spalonego Cubarsi wooow
2
Ale fart hahha brawo chłopaki
0
Roberto debil i każdy z nim kto się wykartkuje na rewanż
0
Malcolm wcale nie odstawał poziomem od tragicznego Raphinhi
0
Imo fajnie że oni mają tego Dembele
0
@regatta52 bo my jesteśmy dziadami
0
Przecież to są ich rozgrywki to czego wy się spodziewacie?
0
Niech spie#dala pls
0
@ShawnC Jak to nie, kolejny mecz z Bilbao, ELC oj stracą stracą
0
Imo Xavi nie odejdzie po sezonie, będzie dym
0
Co robić z tym Roque? Sprzedać, wypożyczyć? Hmm
0
@tbas Araujo go do kieszeni schowa
1
PSG w strachu łaaaaaa
1
Jakie dośrodkowanie... cudo
2
Chłop drewno ale 99 wykończenia ma
0
No Xavi zbyt inteligenty to nie jest. Mógł pomóc, wspierać a tak tylko osłabił morale
0
@Aragorn33 hahahha chłopie... pod takim pressingiem każdy ma rywala bezpośrednio na plecach. Grunt to być lepszym niż ten za plecami, Roberto tego nie ogarnął