0

@Dasty No tak polemizowałbym bym, piłeczkę dorzuci ale czy coś więcej?

0

@jaras121 To nie ma znaczenia, takie są fakty

0

@KacperVEB Lewy to drewno, które już nie dojeżdża, Raphinha to zdecydowanie nie jest poziom jaki byśmy oczekiwali a Pedri fakt - ale wczoraj zbytnio nie miał czasu się wykazać

0

@mr Barca Przecież to PSG to jeszcze większe pośmiewisko jest. To że mają gwiazdy nie znaczy że są dobrzy

0

@Dzieniu No takie są fakty niestety

0

@TridenteMSN Głupiemu radość

0

Po dzisiejszym meczu stwierdzam że na poziom Ligi Mistrzów zasługują tylko Araujo, Cubarsi i Kounde... to jest smutne

2

O kurwa po rzucie różnym? Brawooooi

0

Czemu on tego Lewego drewnianego trzyma, chłop gra totalne gówno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Nie no Raphinha kurde szacun za to

0

Co z tego że jesteś lepszy jak masz gen frajerstwa

0

No i do spania dziękuję

6

Pomimo spalonego Cubarsi wooow

2

Ale fart hahha brawo chłopaki

0

Roberto debil i każdy z nim kto się wykartkuje na rewanż

0

Malcolm wcale nie odstawał poziomem od tragicznego Raphinhi

0

Imo fajnie że oni mają tego Dembele

0

@regatta52 bo my jesteśmy dziadami

0

Przecież to są ich rozgrywki to czego wy się spodziewacie?

0

Niech spie#dala pls

0

@ShawnC Jak to nie, kolejny mecz z Bilbao, ELC oj stracą stracą

0

Imo Xavi nie odejdzie po sezonie, będzie dym

0

Co robić z tym Roque? Sprzedać, wypożyczyć? Hmm

0

@tbas Araujo go do kieszeni schowa

1

PSG w strachu łaaaaaa

1

Jakie dośrodkowanie... cudo

2

Chłop drewno ale 99 wykończenia ma

0

No Xavi zbyt inteligenty to nie jest. Mógł pomóc, wspierać a tak tylko osłabił morale

0

@Aragorn33 hahahha chłopie... pod takim pressingiem każdy ma rywala bezpośrednio na plecach. Grunt to być lepszym niż ten za plecami, Roberto tego nie ogarnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?