VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież ten strzał był dosłownie w środek bramki a ten pet nic nie zrobił
4
I bardzo dobrze, to zwiększa tylko szanse na odejście Xaviego
0
Hahahhaa przecież oni wszyscy są do wyjebania
6
Imo werdykt dobry
33
Przypomnę tylko że Villareal jest 14 w tabeli a Pena to się nadaje do tarcia chrzanu
0
Dawaj Roque ty mendo
1
Przecież ci ludzie zarabiający miliony, z takim zaangażowaniem nie poradzili by sobie nawet na kasie w Biedronce.
Jak już grają w piłkę to powinni grać z plakietką "uczę się"
1
Niech ten wfista wstawi Roque bo na tego polaczka zdechlaczka się patrzeć nie da
3
Już nie mogę patrzeć na ich mordy. Nazywać się FC Barcelona i grać takie gówno. Przecież to jest niedorzeczne. Męczą tą bułę i męczą. Zero przyjemności. Ich samych ta gra nie cieszy. Im się nie chce. Odjebać swoje i wrócić do domu. Zaorać to wszystko w pizdu i stworzyć na nowo
1
Ale fart..........
4
Ja pierdolę wy jesteście świadomi tego że niszczy nas nasz były trener? Gość którego na taczce wywozili. Jaki wstyd... To jest taka kompromitacja że Xavi sam powinien odejść
0
@Meskalina to jest Barcelona, nie ma tu miejsca dla niestabilnych psychicznie
5
Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tego strzału. Chuj mnie obchodzi że jest młody, nie daje rady presji ewidentnie
0
Chłopy zarabiają miliony i nie potrafią jednego gościa pokryć, porażka
0
Przecież tego się oglądać nie da... matko zero przyjemności
0
Jak dziś Roque nie wejdzie to zwalniam tego Xaviego
0
Posiada ktoś pakiet sportowy w Canal Plus Online i również zniknęły mu kanały 4K?
1
Nie wierzę co ten pajac mówi
1
@Roobo Na nikogo nas nie stać
2
Laporta do Xaviego:
"Nie martw się, następny sezon jest twój"
0
Roque wdzięczny że pograł
0
Imo Balde na jakieś wypożyczenie trzeba oddać bo Barca go przerasta
2
Jeden z lepszych grających głową środkowy obrońca grający na prawej obronie, wchodzący na skrzydło i dośrodkowujący piłkę w pole karne, w którym powinien być by o takie piłki w powietrzu walczyć.
Takie rzeczy tylko w Barcelonie
0
XAVI OUT!!!!!!!!!
0
Czemu ten Pena nie wychodzi do piłki japrd
1
Poziom szkoły podstawowej
0
Fajny ten Martinez
0
Przełączam na Netflixa bo szkoda na nich czasu
0
Człowiek wiedział a jednak się łudził. Zaorać to wszystko w pizdu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika