2

Przecież ten strzał był dosłownie w środek bramki a ten pet nic nie zrobił

4

I bardzo dobrze, to zwiększa tylko szanse na odejście Xaviego

0

Hahahhaa przecież oni wszyscy są do wyjebania

6

Imo werdykt dobry

33

Przypomnę tylko że Villareal jest 14 w tabeli a Pena to się nadaje do tarcia chrzanu

0

Dawaj Roque ty mendo

1

Przecież ci ludzie zarabiający miliony, z takim zaangażowaniem nie poradzili by sobie nawet na kasie w Biedronce.

Jak już grają w piłkę to powinni grać z plakietką "uczę się"

1

Niech ten wfista wstawi Roque bo na tego polaczka zdechlaczka się patrzeć nie da

3

Już nie mogę patrzeć na ich mordy. Nazywać się FC Barcelona i grać takie gówno. Przecież to jest niedorzeczne. Męczą tą bułę i męczą. Zero przyjemności. Ich samych ta gra nie cieszy. Im się nie chce. Odjebać swoje i wrócić do domu. Zaorać to wszystko w pizdu i stworzyć na nowo

1

Ale fart..........

4

Ja pierdolę wy jesteście świadomi tego że niszczy nas nasz były trener? Gość którego na taczce wywozili. Jaki wstyd... To jest taka kompromitacja że Xavi sam powinien odejść

0

@Meskalina to jest Barcelona, nie ma tu miejsca dla niestabilnych psychicznie

5

Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tego strzału. Chuj mnie obchodzi że jest młody, nie daje rady presji ewidentnie

0

Chłopy zarabiają miliony i nie potrafią jednego gościa pokryć, porażka

0

Przecież tego się oglądać nie da... matko zero przyjemności

0

Jak dziś Roque nie wejdzie to zwalniam tego Xaviego

0

Posiada ktoś pakiet sportowy w Canal Plus Online i również zniknęły mu kanały 4K?

1

Nie wierzę co ten pajac mówi

1

@Roobo Na nikogo nas nie stać

2

Laporta do Xaviego:
"Nie martw się, następny sezon jest twój"

0

Roque wdzięczny że pograł

0

Imo Balde na jakieś wypożyczenie trzeba oddać bo Barca go przerasta

2

Jeden z lepszych grających głową środkowy obrońca grający na prawej obronie, wchodzący na skrzydło i dośrodkowujący piłkę w pole karne, w którym powinien być by o takie piłki w powietrzu walczyć.
Takie rzeczy tylko w Barcelonie

0

XAVI OUT!!!!!!!!!

0

Czemu ten Pena nie wychodzi do piłki japrd

1

Poziom szkoły podstawowej

0

Fajny ten Martinez

0

Przełączam na Netflixa bo szkoda na nich czasu

0

Człowiek wiedział a jednak się łudził. Zaorać to wszystko w pizdu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?