0

@Barca1922 ale ja nie o tym

0

@sidi12843 tak Gaviego

1

To jest smutne jak bardzo jesteśmy uzależnieni od Gaviego i Pedriego

2

My na pewno jesteśmy mistrzem Hiszpanii bo to parodia jakaś

5

Dostaną przekopę i później będą udawać radość świętując puchar :D

0

Ładnie piłeczka chodzi, Dembele to zepsuje

2

No i po co nam zastępca Busquetsa :P

0

Hip hip huuuraaaa!

1

@Bartula Wszyscy ww out. Młodzi perspektywiczni na przyszłość in

0

Skąd taka długa przerwa w meczach teraz?

0

Dopiero dziś zobaczyłem co zrobił wczoraj Militao xD

0

@Lucerfi na prawej obronie nie dojeżdża, dziwne że tego nie dostrzegasz

0

@Lucerfi Nie jest wcale taki dobry. Nie jest też słaby. Ale czy jest lepszy od Christensena? Ciężko to stwierdzić gdy ktoś nie gra na swojej pozycji

1

Sprzedajcie tego Fatiego jak najszybciej

0

@Striker Zawsze był słaby

0

Nie wierzę że on zmienił Raphinhe za tego tragicznego Dembele

0

Serio granie 11 na 10 jest takie trudne?

1

@Alan_fcbfan Tak czy siak nie chcę już go oglądać po sezonie

0

@Lucerfi nie powiedziałem że Kounde do sprzedania

0

Priorytety na letnie okienko transferowe:
1) Prawa obrona - Kounde jest średniakiem na tej pozycji, tym bardziej że gra tam z przymusu
2) Lewe skrzydło - Balde daje radę ale nie może grać na dwóch pozycjach na raz
3) Zastąpienie Busquetsa - pomimo tego że jest to jeden z jego lepszych sezonów to na wielkie mecze jest zbyt wolny czyt. Liga Mistrzów

Zapraszam do dyskusji

6

Dlatego nigdy kluczowa nie będzie Liga Mistrzów, bo chłop nie daje rady

1

Ten Eric to tykająca bomba, najgorszy razem z Lewandowskim dziś

0

Fajną mamy 9, piękne bramki strzela gdy go potrzebujemy

0

Chłopy wygrywają z nimi 3 mecze z rzędu a dziś nie potrafią bramki strzelić xd

0

Alonso nie daję rady, zresztą jak zwykle

1

Jak myślicie, damy radę jutro bez De Jonga?

0

W tym sezonie chłopaki skupiają się tylko na lidze :)

0

@Janas11224 Na kompie może i tak, ale z resztą urządzeń to już niewygoda. Do tego dochodzą reklamy

0

@ShawnC Gdzie ty niby masz wszystko w jednym?

3

Człowiek wykupuje Canal+, Eleven, Polsat Sport. Płaci 288 zł za pół roku i to w promocji a i tak nie obejrzy swojego ulubionego zespołu w Lidze Europy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?