VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1922 ale ja nie o tym
0
@sidi12843 tak Gaviego
1
To jest smutne jak bardzo jesteśmy uzależnieni od Gaviego i Pedriego
2
My na pewno jesteśmy mistrzem Hiszpanii bo to parodia jakaś
5
Dostaną przekopę i później będą udawać radość świętując puchar :D
0
Ładnie piłeczka chodzi, Dembele to zepsuje
2
No i po co nam zastępca Busquetsa :P
0
Hip hip huuuraaaa!
1
@Bartula Wszyscy ww out. Młodzi perspektywiczni na przyszłość in
0
Skąd taka długa przerwa w meczach teraz?
0
Dopiero dziś zobaczyłem co zrobił wczoraj Militao xD
0
@Lucerfi na prawej obronie nie dojeżdża, dziwne że tego nie dostrzegasz
0
@Lucerfi Nie jest wcale taki dobry. Nie jest też słaby. Ale czy jest lepszy od Christensena? Ciężko to stwierdzić gdy ktoś nie gra na swojej pozycji
1
Sprzedajcie tego Fatiego jak najszybciej
0
@Striker Zawsze był słaby
0
Nie wierzę że on zmienił Raphinhe za tego tragicznego Dembele
0
Serio granie 11 na 10 jest takie trudne?
1
@Alan_fcbfan Tak czy siak nie chcę już go oglądać po sezonie
0
@Lucerfi nie powiedziałem że Kounde do sprzedania
0
Priorytety na letnie okienko transferowe:
1) Prawa obrona - Kounde jest średniakiem na tej pozycji, tym bardziej że gra tam z przymusu
2) Lewe skrzydło - Balde daje radę ale nie może grać na dwóch pozycjach na raz
3) Zastąpienie Busquetsa - pomimo tego że jest to jeden z jego lepszych sezonów to na wielkie mecze jest zbyt wolny czyt. Liga Mistrzów
Zapraszam do dyskusji
6
Dlatego nigdy kluczowa nie będzie Liga Mistrzów, bo chłop nie daje rady
1
Ten Eric to tykająca bomba, najgorszy razem z Lewandowskim dziś
0
Fajną mamy 9, piękne bramki strzela gdy go potrzebujemy
0
Chłopy wygrywają z nimi 3 mecze z rzędu a dziś nie potrafią bramki strzelić xd
0
Alonso nie daję rady, zresztą jak zwykle
1
Jak myślicie, damy radę jutro bez De Jonga?
0
W tym sezonie chłopaki skupiają się tylko na lidze :)
0
@Janas11224 Na kompie może i tak, ale z resztą urządzeń to już niewygoda. Do tego dochodzą reklamy
0
@ShawnC Gdzie ty niby masz wszystko w jednym?
3
Człowiek wykupuje Canal+, Eleven, Polsat Sport. Płaci 288 zł za pół roku i to w promocji a i tak nie obejrzy swojego ulubionego zespołu w Lidze Europy :)