VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB coś ci się pomieszało
0
@Terapuls tak bo nie mają kasy na nikogo innego
1
Fajne te systemy spalonych. W końcu nie jakaś śmieszna linia rysowana przez Kasie z podstawówki
0
Już gramy wrzutki dziękuję dobranoc
0
@pt9 + dostał wszystko co chciał :/
0
I niby czym ten Xavi różni się od poprzedników? Też mi legenda...
0
@bari_94 tak powinno ale nie jest
0
@TheNekro94 Smuda
0
@tomek8756 szkoda danych mordeczko
1
Jakie to musi być upokarzające dla Roberta. Po raz drugi dostać oklep od byłej drużyny w której miał wszystko. Szkoda go
0
@tommyVERceti nwm domyśl się panie domyśly.
3
Człowiek kupuje Canal+Online na pół roku bo wierzył w projekt Xaviego a on ci się śmieje w twarz
3
Daj ktoś ss tego gościa z trybun hahahha
0
@tommyVERceti to jego pierwszy sezon jak coś wiesz o tym?
0
@dafik85 lepiej hahha
0
@bari_94 piękna argumentacja. Ale jak to mówią jaki intelekt taka argumentacja
0
@dafik85 czemu akurat Kessie jak tu każdy gra piach
0
Od zawsze wolałem Ligę od Ligi Mistrzów
0
@tommyVERceti Robercik to akurat najlepszy napastnik na świecie ale wiele lat mu już nie zostało
0
@bari_94 A kim jest Barcelona aktualnie według ciebie? Po za wielką marką?
1
Niesowmite że mamy tylko bramkarza oraz napastnika lepszego niż Bayern. Reszta na korzyść Bayernu
0
@tommyVERceti a co ten Pedri niby pokazuje ostatnio? Przereklamowany dzieciak...
0
@bari_94 a co to zmienia. 2 lata pocierpieli to i 3 rok przecierpią. Teraz chcą skupić się pewnie na lidze
0
Niesamowita siła fizyczna Dembele
0
Jakby liga mistrzów już przegrana. Mecz już przegrany. Jaką oni mają niby motywację żeby zagrozić tu Bayernowi?
0
To dziś mecz o pietruszkę :P Ciekawe z jakim wyjdą nastawieniem po obejrzeniu meczu Interu
0
@Kgorecki2500 @Kidd Na Coutinho czy Dembele to łatwo było dać 100 mln a żeby rzeczywiście wzmocnić pozycję na lata to kasy brak :P
0
@Survier Widzę, że fenomen Gaviego i Pedriego odsuwa na ławkę każdego topowego pomocnika :P Ciekawe jakby to wyglądało jakby pykło z Silvą
0
Widzielibyście Nabila Fekira u nas w składzie?
0
@seba444 50 wrzutek mówi ci to coś?