0

@Gibbon_FCB coś ci się pomieszało

0

@Terapuls tak bo nie mają kasy na nikogo innego

1

Fajne te systemy spalonych. W końcu nie jakaś śmieszna linia rysowana przez Kasie z podstawówki

0

Już gramy wrzutki dziękuję dobranoc

0

@pt9 + dostał wszystko co chciał :/

0

I niby czym ten Xavi różni się od poprzedników? Też mi legenda...

0

@bari_94 tak powinno ale nie jest

0

@TheNekro94 Smuda

0

@tomek8756 szkoda danych mordeczko

1

Jakie to musi być upokarzające dla Roberta. Po raz drugi dostać oklep od byłej drużyny w której miał wszystko. Szkoda go

0

@tommyVERceti nwm domyśl się panie domyśly.

3

Człowiek kupuje Canal+Online na pół roku bo wierzył w projekt Xaviego a on ci się śmieje w twarz

3

Daj ktoś ss tego gościa z trybun hahahha

0

@tommyVERceti to jego pierwszy sezon jak coś wiesz o tym?

0

@dafik85 lepiej hahha

0

@bari_94 piękna argumentacja. Ale jak to mówią jaki intelekt taka argumentacja

0

@dafik85 czemu akurat Kessie jak tu każdy gra piach

0

Od zawsze wolałem Ligę od Ligi Mistrzów

0

@tommyVERceti Robercik to akurat najlepszy napastnik na świecie ale wiele lat mu już nie zostało

0

@bari_94 A kim jest Barcelona aktualnie według ciebie? Po za wielką marką?

1

Niesowmite że mamy tylko bramkarza oraz napastnika lepszego niż Bayern. Reszta na korzyść Bayernu

0

@tommyVERceti a co ten Pedri niby pokazuje ostatnio? Przereklamowany dzieciak...

0

@bari_94 a co to zmienia. 2 lata pocierpieli to i 3 rok przecierpią. Teraz chcą skupić się pewnie na lidze

0

Niesamowita siła fizyczna Dembele

0

Jakby liga mistrzów już przegrana. Mecz już przegrany. Jaką oni mają niby motywację żeby zagrozić tu Bayernowi?

0

To dziś mecz o pietruszkę :P Ciekawe z jakim wyjdą nastawieniem po obejrzeniu meczu Interu

0

@Kgorecki2500 @Kidd Na Coutinho czy Dembele to łatwo było dać 100 mln a żeby rzeczywiście wzmocnić pozycję na lata to kasy brak :P

0

@Survier Widzę, że fenomen Gaviego i Pedriego odsuwa na ławkę każdego topowego pomocnika :P Ciekawe jakby to wyglądało jakby pykło z Silvą

0

Widzielibyście Nabila Fekira u nas w składzie?

0

@seba444 50 wrzutek mówi ci to coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?