0

Komentarz usunięty

0

@tristan87 @Tridente2015 optymista, pesymista i REALISTA, mówi wam to coś? Ja po prostu stwierdzam fakty. Wiara w coś mało prawdopodobnego a stwierdzenie faktów to dwie inne rzeczy

1

A ja już pogodziłem się z tym, że odpadamy w grupie. Nie widzę szans na poprawę naszej gry. Xavi nie zrobi z nich w kilka dni kompletnych piłkarzy

0

Komentarz usunięty

0

@Worny Chciałem zapytać tylko czy ci się mecz podobał :P

0

@Worny To się domyśl ale luz nie ma tematu i tak mi się nie chce

0

@Worny Luzik, w przyszłym meczu z jakimś Cadizem młodzi chłopcy dadzą popis to ci się humor polepszy

0

@pax Może nie od razu zezłomował. Większość piłek dostawali od nas za free. Środek pola po za Busim nie istniał. O skrzydłach nawet nie wspomnę. Żeby nie obrona która jest najbardziej kontuzjowana to wynik byłby większy. Nie chce mi się po raz drugi udowadniać ci faktów, bo zaraz znów wyjdzie że tam komuś umniejszam albo coś :P Odegramy się na jakimś Cadizie co nie? Wtedy młodzi w środku pola dadzą czadu

0

@Kgorecki2500 @Worny Podobał się meczyk?

1

I tak oto zespół ze środka tabeli i trenerem na wylocie przejeżdża się po liderze la liga. Idealnie obrazuje to nasz gen frajerstwa oraz ślepotę ludzi którzy wierzą, że Pedri z Gavim zdominują środek pola. Ile dźwigni trzeba jeszcze uruchomić żebyśmy w końcu zaczęli liczyć się tej lidze.

Swoją drogą pozdrawiam eksperta @pax ;) Nie trzeba było czekać nawet na Bayern

0

@trolownik jaja sobie robisz? Co nagle wejdzie Messi i strzeli? Nie ma komu grać i tyle

0

@Nihas Nadal nie wiem

3

Ten Xavi jest ślepy? Co on widzi w tym Dembele?

0

@Bobert_Kubicki Xavi oblał test po raz drugi. Chyba trzeba podziękować

4

Teraz każda piłka to laga do Lewego? Co to kurwa polska kadra? Xavi mierne te twoje taktyki

0

Piękny sprint Alonso.

0

@HighestInTheRoom nie, ale wiem kto traci każdą piłkę

0

Jeśli nie będzie zmian od razu to jest po meczu, róbcie ss.

0

@HighestInTheRoom Zagrożeniem to on jest dla nas. Strata za stratą, jedna kontra i po meczu

0

@Bielik12345 a reszta mu piły podaje

0

Wyjebać tego Gaviego, dać tam Roberto, Balde na prawo i może chociaż w środku pola będziemy dominować bo na skrzydła już nie liczę

0

Jak można mieć średnio 70% posiadania piłki i dostawać w pizde? Jak tak dalej pójdzie to ten Xavi szybciutko robotę skończy. I mam nadzieję że weźmie ze sobą tego Dzbanbele

2

Skrzydeł nie ma, w środku pola jakieś kidosy, co mogło pójść nie tak. To nie Hiszpania

0

My obronę mamy kontuzjowaną czy atak bo na razie lepiej idzie nam bronienie niż atakowanie

0

I pomyśleć że Dembele był kiedyś porównywany do Viniciusa haha

0

@Wossi61FCB Pewnie, lepiej dać Fatiego xD

0

I ten bezproduktywny Dembele. Nie zaskoczył Xavi

0

Przecież ten Dembele jest totalnie bezużyteczny. Usiadłby w końcu

1

Da się? DA SIĘ! Xavi powinien bardzo dokładnie przeanalizować ten mecz przed ELC

0

Imo nie zasłużyli na wygraną. Prosili się o bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?