VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mokrychlopiec Liczysz już Derby Madrytu czy nie?
0
@Kgorecki2500 aa no tak ale to nie ma znaczenia. Dla mnie mogą i 200k wydawać, ważne kogo kupią a nie za ile
2
@mokrychlopiec Tam jeszcze nikt nie odpalił a wygrywają wszystko co się da. Chłopaki po prostu robią swoje i dojadą do końca
0
@MesQueUnClub96 Myślę że ten Pan z gumą głupi nie jest
0
@Kgorecki2500 Kogo kupić?
3
Tak to jest jak stawia się na jakość a nie ilość. Po co im 3 zawodników na każdą pozycję jak Valverde może zagrać wszędzie. Benzema? A po co to komu. Dają radę chłopaki. Casemiro? Widzi ktoś jego brak? Tchouameni jest świetny. I jestem pewny że nie dostaną zadyszki w końcówce sezonu.
0
@kubix05 no i to bez świetnego Gaviego i Pedriego
0
@Kgorecki2500 I co z tego że za pół darmo, skill się liczy
3
Wcale nie trzeba być pięknym Pedrim żeby umieć tak podawać ;)
2
@Sulimo Pokaż kto tak pisał
0
To się nazywa szacunek do kibiców. Dopuszczanie do walki kontuzjowanych zawodników. Jak tam co drugi kontuzjowany do walki wychodzi. A później kończy się jak się kończy. Szkoda kasy na ten szit
0
Stary Ansu wróć
0
Strzał Pedriego palce lizać, już wiem skąd ta statystyka strzałów w Fifie 23
0
@fafera XDDD cry bejbi cry
0
@M_Kos Groźny bo jest jeźdźcem ale bez głowy, ciągłe straty - to jego aktywność
1
Ten Dembele ślepy jest. Biegnie na pałę, 0 skuteczności
0
@LionelM95 tak, tragiczny
2
Ale ten Dembele jest irytujący. Już Balde lepiej sobie radzi z przodu
1
Ten co tylko dobija XD
0
Ciekawy skład nie powiem, szanuję za Kessiego :)
1
@AxelF Wiesz co stary? To poszło tak daleko że chyba sam to łyknąłem :D
0
@Gappeq Niby wyciągnąłeś a nie rozumiesz żartu o wężu
1
Strzelać trzeba umieć :)
0
@Gappeq Coś ci myślenie nie bardzo wychodzi. Wyciągnij wnioski
0
@Gappeq No to już wiesz co masz robić
0
@Emhyr Zobaczysz po meczu
0
@Messibestplayerintheworld a jednak w tym samym koszyku co my
0
@jeonek Cadiz nie gra w LM oraz nie jest w jednym koszyku z Barceloną
0
Komentarz usunięty
0
@Emhyr cry bejbi cry