0

@mokrychlopiec Liczysz już Derby Madrytu czy nie?

0

@Kgorecki2500 aa no tak ale to nie ma znaczenia. Dla mnie mogą i 200k wydawać, ważne kogo kupią a nie za ile

2

@mokrychlopiec Tam jeszcze nikt nie odpalił a wygrywają wszystko co się da. Chłopaki po prostu robią swoje i dojadą do końca

0

@MesQueUnClub96 Myślę że ten Pan z gumą głupi nie jest

0

@Kgorecki2500 Kogo kupić?

3

Tak to jest jak stawia się na jakość a nie ilość. Po co im 3 zawodników na każdą pozycję jak Valverde może zagrać wszędzie. Benzema? A po co to komu. Dają radę chłopaki. Casemiro? Widzi ktoś jego brak? Tchouameni jest świetny. I jestem pewny że nie dostaną zadyszki w końcówce sezonu.

0

@kubix05 no i to bez świetnego Gaviego i Pedriego

0

@Kgorecki2500 I co z tego że za pół darmo, skill się liczy

3

Wcale nie trzeba być pięknym Pedrim żeby umieć tak podawać ;)

2

@Sulimo Pokaż kto tak pisał

0

To się nazywa szacunek do kibiców. Dopuszczanie do walki kontuzjowanych zawodników. Jak tam co drugi kontuzjowany do walki wychodzi. A później kończy się jak się kończy. Szkoda kasy na ten szit

0

Stary Ansu wróć

0

Strzał Pedriego palce lizać, już wiem skąd ta statystyka strzałów w Fifie 23

0

@fafera XDDD cry bejbi cry

0

@M_Kos Groźny bo jest jeźdźcem ale bez głowy, ciągłe straty - to jego aktywność

1

Ten Dembele ślepy jest. Biegnie na pałę, 0 skuteczności

0

@LionelM95 tak, tragiczny

2

Ale ten Dembele jest irytujący. Już Balde lepiej sobie radzi z przodu

1

Ten co tylko dobija XD

0

Ciekawy skład nie powiem, szanuję za Kessiego :)

1

@AxelF Wiesz co stary? To poszło tak daleko że chyba sam to łyknąłem :D

0

@Gappeq Niby wyciągnąłeś a nie rozumiesz żartu o wężu

1

Strzelać trzeba umieć :)

0

@Gappeq Coś ci myślenie nie bardzo wychodzi. Wyciągnij wnioski

0

@Gappeq No to już wiesz co masz robić

0

@Emhyr Zobaczysz po meczu

0

@Messibestplayerintheworld a jednak w tym samym koszyku co my

0

@jeonek Cadiz nie gra w LM oraz nie jest w jednym koszyku z Barceloną

0

Komentarz usunięty

0

@Emhyr cry bejbi cry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?