VamosVamos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Głupia to może być odpowiedź, a nie pytanie
1
Xavi powiedział że prawa strona obrony będzie zależna od rywala i naszego stylu gry. Zatem pytanie do Was, kogo widzicie na prawej obronie w starciu z Vinicusem? Ścianę nie do przejścia Araujo czy może lepszego szybkościowo Bellerina?
0
Najnowsze video z Barcy. Oni tutaj są podzieleni na pierwszy skład (bez narzutek) i rezerwy (z narzutkami)?
Chyba na to wygląda
0
@zenoowity Tylko, że Roberto nie jest nominalnym prawym obrońcą zacznijmy od tego.
0
@Suzu No w sumie racja, sprytny ruch na wyciągnięcie siana
0
@Lionel_Messi10 Skąd takie informacje?
0
No właśnie skoro Alonso przychodzi jako wolny agent to co z Aubą?
3
@Culer_1906 27-Bellerin na rok a Alonso 31 lat i na 3 lata umowa :D LOGIKA
7
Chciałem dać 9/10 za te okienko, ale cisza nt. Alonso sprawia, że chcę dać 10/10
5
Proszę oby wyszedł fiask z Alonso :D
0
Co z Bellerinem, gdzie oficjalka?
1
@barcelonaLM Niech lepiej utka łeb leszcz i weźmie się do gry. Bo wystarczył jeden konkurent i chłopa nie ma
1
@Borneo Gdzie ci się tak spieszy?
0
Moim zdaniem Romero wiedział co mówi. Depay siedział cicho przez całą sagę przez to, że jego przyszłość była nieznana do ostatniej chwili. Wystarczył jeden telefon i mogłoby go tu nie być. W ostatniej chwili zabrał głos, gdy wszyscy rozeszli się już do domów. No szkoda, może za rok.
0
@GCBW A jak może grać Casemiro?
14
@VeB10Ronnie Takie odklejki internetowe to u ciebie też norma?
0
@VeB10Ronnie Grubo poleciałeś
0
To Dest jednak wypożyczony? Myślałem że sprzedany na amen :P
0
@Kessie Ta sama pizza była już wczoraj
0
@michal26 I co to zmienia? Przecież wiadomo, że taki Busi czy Pedri to tam będą męczeni do nieprzytomności. Pjanic może piłkę zobaczy w pucharze króla dopiero. Szkoda kasy
0
Lipa że nie udało się sprzedać Pjanića
0
Coś mało tych oficjalek jak na końcówkę dnia
0
Nie no ale jak oddali Aube to niech chociaż Depaya zostawią. Jeden zmiennik być musi :P
0
@Lionel_Messi10 Na razie to nt. Depaya jest największa cisza
0
@Bartek22 Powiedziałem że chce odejścia Busiego. A czy oni znajdą zastępcę czy w jego miejsce wejdzie ktoś z naszej kadry to już inny temat
0
@Lionel_Messi10 Depay odszedł?
0
A co z Griezmannem? Niby mają obowiązek wykupu ale jakoś cisza. Kiedy w ogóle kończy mu się wypożyczenie?
0
@Kgorecki2500 No właśnie każdy inaczej podaje
0
@Bartek22 A to zawodnik może odejść tylko wtedy, gdy przyjdzie nowy tak?
Brzmi logicznie.
0
Roczny kontrakt dla Bellerina i 3-letni dla Alonso? Co oni w nim widzą? Przepraszam, on jest jakimś ukrytym crackiem o którym wie tylko zarząd Barcy?