0

@PatrykBarca Głupia to może być odpowiedź, a nie pytanie

1

Xavi powiedział że prawa strona obrony będzie zależna od rywala i naszego stylu gry. Zatem pytanie do Was, kogo widzicie na prawej obronie w starciu z Vinicusem? Ścianę nie do przejścia Araujo czy może lepszego szybkościowo Bellerina?

0

Najnowsze video z Barcy. Oni tutaj są podzieleni na pierwszy skład (bez narzutek) i rezerwy (z narzutkami)?



Chyba na to wygląda

0

@zenoowity Tylko, że Roberto nie jest nominalnym prawym obrońcą zacznijmy od tego.

0

@Suzu No w sumie racja, sprytny ruch na wyciągnięcie siana

0

@Lionel_Messi10 Skąd takie informacje?

0

No właśnie skoro Alonso przychodzi jako wolny agent to co z Aubą?

3

@Culer_1906 27-Bellerin na rok a Alonso 31 lat i na 3 lata umowa :D LOGIKA

7

Chciałem dać 9/10 za te okienko, ale cisza nt. Alonso sprawia, że chcę dać 10/10

5

Proszę oby wyszedł fiask z Alonso :D

0

Co z Bellerinem, gdzie oficjalka?

1

@barcelonaLM Niech lepiej utka łeb leszcz i weźmie się do gry. Bo wystarczył jeden konkurent i chłopa nie ma

1

@Borneo Gdzie ci się tak spieszy?

0

Moim zdaniem Romero wiedział co mówi. Depay siedział cicho przez całą sagę przez to, że jego przyszłość była nieznana do ostatniej chwili. Wystarczył jeden telefon i mogłoby go tu nie być. W ostatniej chwili zabrał głos, gdy wszyscy rozeszli się już do domów. No szkoda, może za rok.

0

@GCBW A jak może grać Casemiro?

14

@VeB10Ronnie Takie odklejki internetowe to u ciebie też norma?

0

@VeB10Ronnie Grubo poleciałeś

0

To Dest jednak wypożyczony? Myślałem że sprzedany na amen :P

0

@Kessie Ta sama pizza była już wczoraj

0

@michal26 I co to zmienia? Przecież wiadomo, że taki Busi czy Pedri to tam będą męczeni do nieprzytomności. Pjanic może piłkę zobaczy w pucharze króla dopiero. Szkoda kasy

0

Lipa że nie udało się sprzedać Pjanića

0

Coś mało tych oficjalek jak na końcówkę dnia

0

Nie no ale jak oddali Aube to niech chociaż Depaya zostawią. Jeden zmiennik być musi :P

0

@Lionel_Messi10 Na razie to nt. Depaya jest największa cisza

0

@Bartek22 Powiedziałem że chce odejścia Busiego. A czy oni znajdą zastępcę czy w jego miejsce wejdzie ktoś z naszej kadry to już inny temat

0

@Lionel_Messi10 Depay odszedł?

0

A co z Griezmannem? Niby mają obowiązek wykupu ale jakoś cisza. Kiedy w ogóle kończy mu się wypożyczenie?

0

@Kgorecki2500 No właśnie każdy inaczej podaje

0

@Bartek22 A to zawodnik może odejść tylko wtedy, gdy przyjdzie nowy tak?
Brzmi logicznie.

0

Roczny kontrakt dla Bellerina i 3-letni dla Alonso? Co oni w nim widzą? Przepraszam, on jest jakimś ukrytym crackiem o którym wie tylko zarząd Barcy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?