0

Co ten Romero wyczynia na tym streamie?

2

No i zajebiście, żegnamy Albę. Jeszcze Pique i Busi i będzie pełen sukces. Tak czy siak to i tak duży krok

0

Nie strasz.....

0

Romero co ósmą godzinę streama robi :P Końcówka okna to największe emocje

0

@Explode Jak Balde się rozkręci to może nie być nam już potrzebny :P

0

@Suzu Tak ale branie wszystkiego co popadnie, totalnych odłamów to też nie jest rozwiązanie

0

@tbas Okej to jak musi być równowaga to jasna sprawa. Dajcie jeszcze kilku dziadków bo za dużo młodych mamy

0

@Azi Bo nie miał okazji. Jest młody...

0

@Suzu Alba traci głowę w ważnych meczach, Balde się nie nadaje. A czym przysłużył się wam Alonso, który od lat ważnego meczu nie zagrał. :P

0

@Azi Nie zmieniaj tematu. Skoro sądzisz, że Balde nie potrafi grać w obronie to nie mam nic więcej do dodania

0

@Suzu Ja ogólnie wstrzymałbym się z takim stwierdzeniem DOPIERO PO wystawieniu go na mocnego rywala. Takie spekulacje poparte tylko jego wiekiem są mocno niesprawiedliwe

0

@lucca87 Nie wiem dlaczego stawiasz Alonso przed Balde

0

@Suzu Piękny transfer na chwile, bardzo nam potrzebny

0

@Azi Bo może taki był plan?

5

Szkoda że nie wyszło z José Gayą. Będziemy męczyć się z jakimś Alonso. Perspektywiczne rozwiązanie

0

@Azi CO? hah uważasz że Balde nie potrafi grać w obronie pod presją? W takim razie nie nadaje się na pierwszy skład skoro obrońca nie umie bronić

0

@MaVii A gdzie ja napisałem, że sami emeryci? Czytaj ze zrozumieniem i się wypowiadaj dopiero

0

@Azi Ale po co ściągać zawodników i usadzać ich w trzeciej kolejności? Płacić im za kilka meczy w sezonie? Nie lepiej wziąć kogoś młodego i dać szansę rozwoju? Z Balde się sprawdziło

0

@Messibestplayerintheworld Nie nie chce bo nie stać ich nawet na wypłacenie zaległych płac a co mówić dopiero o podpisaniu nowych gwiazd

0

@Pilka_jest_okragla A czemu ty mnie pytasz co tu robi Lewy?

0

@tbas Masz coś do Gaviego i Pedriego?

0

@skubi99 Brzytwy się chwyta chcąc wyciągnąć totalnie niepotrzebnych ludzi, robiąc jeszcze większe dziury w budżecie

0

@Messibestplayerintheworld tak? 30 letni Meunier? :P

0

@Azi Ale ten scenariusz może wydarzyć się w każdej chwili i na kontuzje nie ma rady. Każdy może jej dostać

3

Alonso lat 31, Meunier lat 30. Nie rozumiem Xaviego. Tak go uczyli w tym katarze?

0

@Messibestplayerintheworld No to dlatego jest w zapasie Alba. Z prawej strony nie ma NIKOGO

0

Totalnie nie rozumiem potencjalnego transferu Alonso. Mamy Balde, jako drugi jest Alba. Po co ten Xavi chce na siłę wepchać tam jeszcze Alonso? A co z prawą stroną gdzie nie mamy nikogo? Tak zbędne ruchy w tak tragicznej sytuacji finansowej...

0

WOW to niesamowite, że na 5 użytkowników tylko jeden potrafił konkretnie odpowiedzieć...

0

Co ma Tchouameni czego nie ma Pedri i na odwrót?

0

@Dexelele @Danny Gaucho @Kondziubarca ajaj a już myślałem że dopięcie transferu :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?