0

@Pawlak1992 Stwierdzam fakty

0

Komentarz usunięty

0

Modrić, Camavinga i Tchouameni zjedzą dziś ten Lipsk

0

@pax Mam wrażenie że zbierasz wszystkie moje wypowiedzieć. Sklejasz w całość i próbujesz wmówić mi że wszystkie odnoszą się do metalu. Smutny jest poziom polemiki na tym forum. Ale ty akurat sprostałeś zadaniu. A teraz pozwól że pójdę spać w przekonaniu że drugi mecz będzie taki sam.

0

@pax Jak w ogóle można myśleć że umniejszam Bayernowi? Stwierdzenie "pierwsza lepsza drużyna" oznaczało że Bayern jest pierwszym przeciwnikiem z wyższej półki z którym zmierzy się Barca. Jeden lepszy przeciwnik i wtopa. To miała na celu moja wypowiedź. O reszcie przekonamy się w drugim meczu. Przecież tym razem nie może się nie udać.

0

@parpe Super zarzuciłes mi zaoranie całej drużyny - co nie miało miejsca. Farmazoniarz pełną gębą. I jak tu z wami dyskutować. Jeden nie potrafi czytać ze zrozumieniem, drugi nie potrafi uargumentować swoich racji a jeszcze trzeci bezczelnie zacznie siać jakieś farmazony

0

@parpe Nie no styl piękny. Żeby o wygranych nie przesądzały bramki to na pewno stylem byśmy wygrywali mecze :) LM nasza

0

@Pawci023x Ziomuś ale działanie w pressingu to nie jest żaden wyczyn. Żaden talent, żadna nadzwyczajna zdolność. Bierzesz Jaśka i karzesz mu pressować. Oczywiście jeden będzie robił to lepiej drugi gorzej. Ale powiedz mi tak szczerze, zląkłbyś się 70 kilogramowego Gaviego o wzroście 173cm? :P

0

@Katalonbar Ale kto ma nam do tych górnych piłek doskakiwać? Pedri? Gavi? Których pierwszy lepszy piłkarz czapką nakrywa. Dembele? Raphinha? Którzy nawet do piłki nie skaczą? Zostają stoperzy i od niedawna Robercik

0

@trolownik Nie zrozumiałeś. Nie umniejszam tu Bayernowi. Chodzi mi po prostu Bayern jest pierwszą drużyną z górnej półki, z którą mierzymy się w tym sezonie. Czaisz?

0

@pax Okej, wiesz co? Załóżmy że dzisiaj nasi piłkarze wstali lewą nogą. Podwinęła im się najzwyczajniej w świecie noga. Wrócę tutaj 26 października. Jeśli chłopaki dźwigną Bayern - przyznam ci rację. Jeśli skończy się tak samo jak dziś (czego jestem pewny, jeśli ofensywna część składu nie ulegnie zmianie) - to utwierdzę się tylko w przekonaniu że po raz kolejny to ja miałem rację. Na pewno cię oznaczę ;)

0

@Kamiloza91 Po pierwsze to jak w przeciwieństwie do was wolę oceniać mecz z Bayernem niż pompowanie balonika z jakimś Cadizem. A co do błędów i to nie sądzisz że zbyt często ten scenariusz nas prześladuje? Mowa oczywiście o rywalach z wyższej półki niż typowy przeciętniak z la liga

0

@Worny Oczywiście :P Mentalność zwycięzcy pisana w wielkim cudzysłowie. Tak samo jak gen frajerstwa :P

0

@okiemtypera_lucaxx95 Super że byliśmy w stanie spojrzeć Bayernowi w oczy, jednak skończyło się jak skończyło. Jeśli nic się nie zmieni to nic się nie zmieni xD

0

@Rl9k1nG Ale my wcale nie mieliśmy lepszych okazji od Bayernu.

1

@Pawel13sz Brakowało nam po prostu kompletnych ludzi, a nie piłkarzy co potrafią tylko "czarować"

0

@Worny Max. 3 miejsce w lidze i potyczka w finale Pucharu Króla. Co do LM to postępem będzie wyjście z grupy które nie udało się ostatnio :P

0

@Rl9k1nG Skoro wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu to czegoś nam brakuje i tego czegoś nie nabędziemy pstryknięciem palca.

1

Przychodzi Xavi, nowy trener w którym nadzieję pokłada każdy kibic Barcelony. Ma wolną rękę, dostaje wszystko czego chce. Masa roszad w składzie. Zawodnicy praktycznie na każdą pozycję. Klub się zadłuża na kilka jak nie kilkanaście lat do przodu by zbudować solidną ekipę. Przychodzi pierwsza lepsza drużyna i kubeł zimnej wody. Mentalność zwycięscy czy może gen frajerstwa? Odwieczne pytanie.

0

@kejdzi Stary, przychodzi Xavi, nowy trener, w którym nadzieję pokłada każdy kibic Barcy, dostaje wszystko czego chce. Klub się zadłuża na kilkanaście lat do przodu żeby wybudować pakę a oni dostają w dupsko z pierwszym lepszym zespołem a ty mówisz, że liczyłeś na karnego?

0

@Adran360 Na ten moment każdy ma swoje braki i aż trudno mi to przechodzi przez usta, ale dzisiaj najbardziej podobała mi się gra Busiego.

0

@Recha_0684 Okej rozumiem, że nie potrafisz w polemikę to musisz czymś zabłysnąć, spoko. Bądź sobą

0

@pax O zaprzeczaniu już ci wyjaśniłem. Nie czaisz - no trudno. Real w tamtym czasie miał dołem taki sam jaki my mieliśmy. W meczu z Realem Gavi z Pedrim zagrali tylko 15 min razem i to przy rozstrzygniętym wyniku. A do meczu w presezonie nie będę się nawet odnosił, bo nie ma sensu.

0

@kejdzi Oczywiście, że wiem. Ale oni nie są chyba jedynym możliwym wyborem co?

0

@Conradxc Oczywiście Pedriemu bliżej do diamentu niż Gaviemu. Chodź ani jeden ani drugi nie jest nie do wyłączenia.

0

@pax Jest coś takiego jak hiperbola. W tym wypadku stwierdzenie "od kilku dobrych sezonów" miało oznaczać, że od samego początku grania w Barcelonie. Jasne śledziłem ich nazwiska jeszcze wcześniej ale to nie ma znaczenia. Hiperbola ma tu znaczenie

0

@tbas Był rezerwowym bo może taki był plan na niego. Wolałbym grę Coutinho z ławki rezerwowej Bayernu niż grę z pierwszego składu Barcelony gdzie był wpychany na siłę nie na swoją pozycję, dublując się najczęściej jeszcze z innym piłkarzem.

0

@pax Szybkie pytanko, kompletnie niezwiązane z powyższym. Czy według ciebie Pedri i Gavi są piłkarzami, których obawiają się trenerzy takich klubów jak: Bayern, Real, Man City. Bo moim zdaniem Te kluby mają taki środek pola, że wystarczy słowo: "Róbcie swoje" żeby schować naszych młodych do kieszeni

0

@Recha_0684 Albo po prostu wyrażam swoje zdanie, odpowiednio wszystko wyjaśniam. Tobie się to nie podoba, więc próbujesz zabłysnąć wyzywając mnie. To jest 4 wyjście

0

@Adi123456789 Jeszcze co do Camavingi i Touchameniego. Jestem w stanie się z tobą założyć o usunięcie konta, że nasi chłopcy nie mają ŻADNYCH szans w starcu ze ścianą jaką jest środek pola realu. Jestem tego pewny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?