VeB4EveR
Dołączył/a: lipiec 2011
Kraków
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na oko miał 10. W przyszłości czeka go ciężka decyzja ;p
0
Ja widziałem gościa z koszulką Barcy i spodenkami Realu
0
Ten szpaler to będzie coś niesamowitego na SB ;)
0
Xavi mnie już denerwuję z tym wywieraniem presji na Arsenalu
0
Gooooolllll Seytyyyyydou Keeeeeeeita!
0
Kalipso - myślę że Pep chcę na stałe włączyć Masipa do 1 składu, bo w końcu kariera Pinto dobiega powoli końca.
0
To chyba Masip
0
D Villa - nie pisz pod tym nazwiskiem bo je hańbisz...
0
Co wy gadacie jakie 1-1?
0
dzięki
0
da ktoś link do dobrej transmisji, bo oglądałem 1 połowę i mi się komp wyłączył ;/
0
jest już 2 połowa?
0
jest już 2 połowa?
0
D Villa, nie uraź się ale głupoty straszliwe gadasz. Jak masz tak gadać to lepiej zamilknij
0
Nie zapomnimy cI tego fIGO! Byłeś kiedyś naszym wozrem do naśladowania teraz jak dla mnie jesteś tylko szmatą. Nic więcej. Kto jak kto, ale ulubieniec kibiców i kapitan Barcy nie może przechodzić do realu.
0
Gdyby np.: Casillas przeszedł do Barcy w życiu bym go nie zaakceptował. Traktowałbym go jak powietrze. A Figo w rEALU przywitano jak króla. Załosne.
0
kompromitacja ;/ 4:1
0
Czarno widze przyszły sezon...
0
barcafan89 - zawodnik nie może być kontuzjogenny! To sport może być kontuzjogenny. Piłkarz może być co najwyżej podatny na kontuzje!
0
I operacja Puyol była w czerwcu a nie 6 miesięcy temu
0
Akurat to Adriano wystąpi w tym meczu...
0
nikemercurial - ale jednak lepiej oglądać meczyk wygodnie przed 50" TV i lepszej jakości niż na monitorze 22" ;/
0
Keirrison... tak samo będzie z neymarem jak ktoś go teraz kupi. On musi dojrzeć piłkarsko i przestać robić z siebie gwiazdeczkę.
0
Nareszcie skończą się płacze o to zdjęcie. Jest nowe.
Rozmawiajmy tu o sporcie, a nie o zdjęciach czy preferencjach seksualnych Ronaldo.
0
Bayern, Milan, Porto, Wisła, PSG, Chelsea no i oczywiście Barca ;)
0
barca124 - wszyscy wracają do treningów 8 sierpnia
0
Szkoda ;/ Mam nadzieję że wróci jak najszybciej
0
Ale krystiano jest śmieszny ;)
0
Ale wy jesteście...niedawno mówiliście że po co nam Cesc, mamy Thiago...a teraz każdy chce Ceska a Thiago na wypożyczenie...żenada
0
rEAL mADRYT to zobaczy Messiego na Santiago Bernabeu tylko jak bedzie im pakował kolejne bramki ;)