0

Na oko miał 10. W przyszłości czeka go ciężka decyzja ;p

0

Ja widziałem gościa z koszulką Barcy i spodenkami Realu

0

Ten szpaler to będzie coś niesamowitego na SB ;)

0

Xavi mnie już denerwuję z tym wywieraniem presji na Arsenalu

0

Gooooolllll Seytyyyyydou Keeeeeeeita!

0

Kalipso - myślę że Pep chcę na stałe włączyć Masipa do 1 składu, bo w końcu kariera Pinto dobiega powoli końca.

0

To chyba Masip

0

D Villa - nie pisz pod tym nazwiskiem bo je hańbisz...

0

Co wy gadacie jakie 1-1?

0

dzięki

0

da ktoś link do dobrej transmisji, bo oglądałem 1 połowę i mi się komp wyłączył ;/

0

jest już 2 połowa?

0

jest już 2 połowa?

0

D Villa, nie uraź się ale głupoty straszliwe gadasz. Jak masz tak gadać to lepiej zamilknij

0

Nie zapomnimy cI tego fIGO! Byłeś kiedyś naszym wozrem do naśladowania teraz jak dla mnie jesteś tylko szmatą. Nic więcej. Kto jak kto, ale ulubieniec kibiców i kapitan Barcy nie może przechodzić do realu.

0

Gdyby np.: Casillas przeszedł do Barcy w życiu bym go nie zaakceptował. Traktowałbym go jak powietrze. A Figo w rEALU przywitano jak króla. Załosne.

0

kompromitacja ;/ 4:1

0

Czarno widze przyszły sezon...

0

barcafan89 - zawodnik nie może być kontuzjogenny! To sport może być kontuzjogenny. Piłkarz może być co najwyżej podatny na kontuzje!

0

I operacja Puyol była w czerwcu a nie 6 miesięcy temu

0

Akurat to Adriano wystąpi w tym meczu...

0

nikemercurial - ale jednak lepiej oglądać meczyk wygodnie przed 50" TV i lepszej jakości niż na monitorze 22" ;/

0

Keirrison... tak samo będzie z neymarem jak ktoś go teraz kupi. On musi dojrzeć piłkarsko i przestać robić z siebie gwiazdeczkę.

0

Nareszcie skończą się płacze o to zdjęcie. Jest nowe.

Rozmawiajmy tu o sporcie, a nie o zdjęciach czy preferencjach seksualnych Ronaldo.

0

Bayern, Milan, Porto, Wisła, PSG, Chelsea no i oczywiście Barca ;)

0

barca124 - wszyscy wracają do treningów 8 sierpnia

0

Szkoda ;/ Mam nadzieję że wróci jak najszybciej

0

Ale krystiano jest śmieszny ;)

0

Ale wy jesteście...niedawno mówiliście że po co nam Cesc, mamy Thiago...a teraz każdy chce Ceska a Thiago na wypożyczenie...żenada

0

rEAL mADRYT to zobaczy Messiego na Santiago Bernabeu tylko jak bedzie im pakował kolejne bramki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?