VeB4EveR
Dołączył/a: lipiec 2011
Kraków
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Beznadziejny pomysł. Mecze w południe mogą nie mają żadnego klimatu.
0
Karne to nie loteria. Karne to Pinto ;D
0
Mamy dwóch super bramkarzy. Może nie są to Casillasi, ale nie są też ogórki ;D
0
Te pomarańczowo - żółte bardziej by pasowały do naszych wyjazdówek ;)
0
No i mamy tą upragnioną wygraną w meczu towarzyskim ;) I nasz pierwszy puchar,
0
Pinto ;) Mistrz karnych
0
Spokojnie. To jest pierwszy mecz naszych mistrzów po Euro. Mają prawo grać przeciętnie. I pamiętajcie to jest mecz towarzyski!
0
Już mi się przypomniał Tello z tym swoim EPICKIM strzałem ;p
0
archero,
A widziałeś, żeby Alexis tarzał się z bólu i domagał się karnego? Ja nie. Więc dla mnie to po prostu błąd sędziego.
PS, Tello wchodzi ;)
0
Piotruś-Barca
77'
0
@blazej99 - faul to trochę przesadzone określenie xD
0
Jakie podanie Bartry ;))
0
Teraz to już chyba zasłużony karny...ale dla PSG
0
Skończcie gadać z tą symulką. Po prostu się poślizgnął.
0
2;0 Messi z karnego
0
Karny ;)
0
Powrót naszego Chucka Norrisa. Wyczuwam zwycięstwo.
0
@Gregman
Tak oczywiście, że będzie grał. Tito ustawi go na szpicy.
0
Każdy NORMALNY kibic wie, że Messi od kilku sezonów jest najlepszym piłkarzem świata. A jak wiadomo ZP dostaje najlepszy piłkarz minionego sezonu. Nikt kto głosuje na danego zawodnika nie patrzy co on wygrał w zeszłym sezonie. Ale patrzy na jego statystyki i grę. A w tym Messi bije na głowę wszystkich.
0
Od paru lat nie widziałem takiego spokoju u 21 letniego zawodnika. W ostatnich dwóch meczach wyglądał jak 40 letni weteran. Mam nadzieję, że w mniej ważnych meczach ligi Bartra będzie dostawał regularnie szansę.
Nawet jestem za tym, żeby Marc dostawał szansę od pierwszych minut np.: z Celtą Vigo czy Valladolid. Podczas gry w Barcie B mierzył się z tymi zespołami, więc powinien dać radę ;)
0
Piękny gol Deulofeu. Talent ma niesamowity. Gdyby grał bardziej drużynowo i ograniczył swoje dryblingi to za rok może zostać włączony do 1 drużyny.
0
Czy ja słyszę na stadionie "jeszcze jeden"? Czyżby Polacy ? ;)
0
Deulofeu znów za dużo dryblingu ;/
0
Za Adriano wszedł Planas
0
To powinien być karny ;p
0
Ajj zeszła ;/
0
*składać
0
Messi8510
Fifa dopiero od 28 wrześnie. Ale już możesz składam zamówienia.
0
piotr1985
Wielkie dzięki
0
piotr1985
Dzięki, ale proszę jeszcze o jakiś link do allegro.