0

Beznadziejny pomysł. Mecze w południe mogą nie mają żadnego klimatu.

0

Karne to nie loteria. Karne to Pinto ;D

0

Mamy dwóch super bramkarzy. Może nie są to Casillasi, ale nie są też ogórki ;D

0

Te pomarańczowo - żółte bardziej by pasowały do naszych wyjazdówek ;)

0

No i mamy tą upragnioną wygraną w meczu towarzyskim ;) I nasz pierwszy puchar,

0

Pinto ;) Mistrz karnych

0

Spokojnie. To jest pierwszy mecz naszych mistrzów po Euro. Mają prawo grać przeciętnie. I pamiętajcie to jest mecz towarzyski!

0

Już mi się przypomniał Tello z tym swoim EPICKIM strzałem ;p

0

archero,
A widziałeś, żeby Alexis tarzał się z bólu i domagał się karnego? Ja nie. Więc dla mnie to po prostu błąd sędziego.
PS, Tello wchodzi ;)

0

Piotruś-Barca
77'

0

@blazej99 - faul to trochę przesadzone określenie xD

0

Jakie podanie Bartry ;))

0

Teraz to już chyba zasłużony karny...ale dla PSG

0

Skończcie gadać z tą symulką. Po prostu się poślizgnął.

0

2;0 Messi z karnego

0

Karny ;)

0

Powrót naszego Chucka Norrisa. Wyczuwam zwycięstwo.

0

@Gregman
Tak oczywiście, że będzie grał. Tito ustawi go na szpicy.

0

Każdy NORMALNY kibic wie, że Messi od kilku sezonów jest najlepszym piłkarzem świata. A jak wiadomo ZP dostaje najlepszy piłkarz minionego sezonu. Nikt kto głosuje na danego zawodnika nie patrzy co on wygrał w zeszłym sezonie. Ale patrzy na jego statystyki i grę. A w tym Messi bije na głowę wszystkich.

0

Od paru lat nie widziałem takiego spokoju u 21 letniego zawodnika. W ostatnich dwóch meczach wyglądał jak 40 letni weteran. Mam nadzieję, że w mniej ważnych meczach ligi Bartra będzie dostawał regularnie szansę.
Nawet jestem za tym, żeby Marc dostawał szansę od pierwszych minut np.: z Celtą Vigo czy Valladolid. Podczas gry w Barcie B mierzył się z tymi zespołami, więc powinien dać radę ;)

0

Piękny gol Deulofeu. Talent ma niesamowity. Gdyby grał bardziej drużynowo i ograniczył swoje dryblingi to za rok może zostać włączony do 1 drużyny.

0

Czy ja słyszę na stadionie "jeszcze jeden"? Czyżby Polacy ? ;)

0

Deulofeu znów za dużo dryblingu ;/

0

Za Adriano wszedł Planas

0

To powinien być karny ;p

0

Ajj zeszła ;/

0

*składać

0

Messi8510
Fifa dopiero od 28 wrześnie. Ale już możesz składam zamówienia.

0

piotr1985
Wielkie dzięki

0

piotr1985
Dzięki, ale proszę jeszcze o jakiś link do allegro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?