0

ddaber - czemu miały by się pojawić? Sanchez powiedział że marzył od dziecka by grać w Barcelonie i kocha ten klub.

0

Nic mnie bardziej nie wkurza niż powiedzenie że

a) Barcelonie pomagają sędziowie

b) Krystyna jest lepsza od Messiego(buahaha, kawał stulecia)

c) Messi zagrał słabo na CA

0

Nie ma innej możliwości. Nagrodę MUSI otrzymać Messi. Tylko on na nią zasługuje. Nie krystynka i nie Xavi.

0

Santana10 - błagam tylko nie Milito. Dostaje palpitacji serca gdy widzę go na murawie. Nawet gdy zwycięstwo jest pewne.

0

Na razie nie ma mowy o przebudowie Camp Nou, klub ma duże zadłużenia, a po co jeszcze uszczuplać kasę Barcy na przebudowę jak za tą kase można kupić wiele super graczy.

0

Nie wiem. Na koszulce z nr 17 pisze Pedro a nie Rodruguez i nikt się nie czepia ;d

0



@panucci - jesteś naprawdę żałosny. Sanchez jest o 2 klasy wyżej od Di Marii. A Ozil NIGDY nie będzie najlepszym pomocnikiem na swiecie bo gra Iniesta i Xavi.

0

Nie zawsze 9 była pechowa. Przypomnijmy sobie Patricka Kluiverta.

0

Mamy potwierdzenie Sanchez będzie nosił "9"!

Na plecach będzie miał napisane Alexis.

http://www.marca.com/2011/07/24/fu tbol/equipos/barcelona/1311532253.html

0

Mamy potwierdzenie Sanchez będzie nosił "9"!

Na plecach będzie miał napisane Alexis.

http://www.marca.com/2011/07/24/fu tbol/equipos/barcelona/1311532253.html

0

Mamy potwierdzenie Sanchez będzie nosił "9"!!!

Na plecach będzie miał napisane Alexis.

http://www.marca.com/2011/07/24/futbol/equipos/barcelona/1311532253.html

0

Dla mnie jedynymi możliwymi numerami dla Sancheza jest 9 i 11. Wiem że Jeffren ma 11 ale chyba nie zasługuje na taki numer.

0

teraz czekamy na Cesca

0

@barcelonistaAs - "morze" jest głęboki i szerokie. A na razie nie moŻna pobrać dema

0

Czyli sprzedaż Bojana to tak naprawdę wypożyczenie z opcją pozostania

0

Czekamy na prezentacje

0

@kacperfcb - z tym pierwszeństwem to zapewne chodziło o to że Fabregas chce przejść(?) do Barcy, a nie do żadnego Milanu,Realu, MC itp.

0

@Geble - nie zapominaj że nasz Sanchez też jest z tej "słabiutkiej" Serie A. Jest to przecież 3 albo 4 liga świata.

0

I koniec! 0:0. Święto kibiców Hajduka nie zostało zespute.

0

cyraxfallassion - pan z numerem 22 to przecież Eric Abidal ;)

0

Szkoda tylko że nie ma Thiago, bo fajnie się go ogląda.

0

Soriano nie jest zły ;)

0

Powinny być getry bordowe bo za dużo niebieskiego. Rękawki, Spodenki i jeszcze getry, lekka przesada,

0

Mecz ogólnie nie najgorszy. Thiago super

0

Jak dla mnie super koszulki ;) Biją po oczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?