VeB4EveR
Dołączył/a: lipiec 2011
Kraków
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ddaber - czemu miały by się pojawić? Sanchez powiedział że marzył od dziecka by grać w Barcelonie i kocha ten klub.
0
Nic mnie bardziej nie wkurza niż powiedzenie że
a) Barcelonie pomagają sędziowie
b) Krystyna jest lepsza od Messiego(buahaha, kawał stulecia)
c) Messi zagrał słabo na CA
0
Nie ma innej możliwości. Nagrodę MUSI otrzymać Messi. Tylko on na nią zasługuje. Nie krystynka i nie Xavi.
0
Santana10 - błagam tylko nie Milito. Dostaje palpitacji serca gdy widzę go na murawie. Nawet gdy zwycięstwo jest pewne.
0
Na razie nie ma mowy o przebudowie Camp Nou, klub ma duże zadłużenia, a po co jeszcze uszczuplać kasę Barcy na przebudowę jak za tą kase można kupić wiele super graczy.
0
Nie wiem. Na koszulce z nr 17 pisze Pedro a nie Rodruguez i nikt się nie czepia ;d
0
http://www.fcbarcelona.com/web/english/noticies/futbol/temporada11-12/07/25/n110725118530.html
Koszulka Sancheza
0
@panucci - jesteś naprawdę żałosny. Sanchez jest o 2 klasy wyżej od Di Marii. A Ozil NIGDY nie będzie najlepszym pomocnikiem na swiecie bo gra Iniesta i Xavi.
0
http://www.marca.com/blogs/fuera-de-juego/2011/07/20/y-al-enesimo-dia-de-copa-america-larissa.html
0
http://www.marca.com/blogs/fuera-de-juego/2011/07/20/y-al-enesimo-dia-de-copa-america-larissa.html
0
Nie zawsze 9 była pechowa. Przypomnijmy sobie Patricka Kluiverta.
0
Mamy potwierdzenie Sanchez będzie nosił "9"!
Na plecach będzie miał napisane Alexis.
http://www.marca.com/2011/07/24/fu tbol/equipos/barcelona/1311532253.html
0
Mamy potwierdzenie Sanchez będzie nosił "9"!
Na plecach będzie miał napisane Alexis.
http://www.marca.com/2011/07/24/fu tbol/equipos/barcelona/1311532253.html
0
Mamy potwierdzenie Sanchez będzie nosił "9"!!!
Na plecach będzie miał napisane Alexis.
http://www.marca.com/2011/07/24/futbol/equipos/barcelona/1311532253.html
0
Dla mnie jedynymi możliwymi numerami dla Sancheza jest 9 i 11. Wiem że Jeffren ma 11 ale chyba nie zasługuje na taki numer.
0
teraz czekamy na Cesca
0
@barcelonistaAs - "morze" jest głęboki i szerokie. A na razie nie moŻna pobrać dema
0
Czyli sprzedaż Bojana to tak naprawdę wypożyczenie z opcją pozostania
0
Czekamy na prezentacje
0
@kacperfcb - z tym pierwszeństwem to zapewne chodziło o to że Fabregas chce przejść(?) do Barcy, a nie do żadnego Milanu,Realu, MC itp.
0
@Geble - nie zapominaj że nasz Sanchez też jest z tej "słabiutkiej" Serie A. Jest to przecież 3 albo 4 liga świata.
0
I koniec! 0:0. Święto kibiców Hajduka nie zostało zespute.
0
cyraxfallassion - pan z numerem 22 to przecież Eric Abidal ;)
0
Szkoda tylko że nie ma Thiago, bo fajnie się go ogląda.
0
Soriano nie jest zły ;)
0
Powinny być getry bordowe bo za dużo niebieskiego. Rękawki, Spodenki i jeszcze getry, lekka przesada,
0
http://www.rojadirecta.es/goto/www.shinchansports.tk/
0
http://www.rojadirecta.es/goto/www.shinchansports.tk/
0
Mecz ogólnie nie najgorszy. Thiago super
0
Jak dla mnie super koszulki ;) Biją po oczach