VeB4EveR
Dołączył/a: lipiec 2011
Kraków
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawiam 4:1 Dla naszych. Myślę że Soriano, Jeffren, Dos Santos czy Affelay pokażą coś ciekawego. Szczególnie Soriano i Dos Santos powinni się starać, bo w końcu mają szanse zabłysnąć i dostać się do 1 skłądu
0
Smutek - Pedro zostaje ponieważ czekają go jakieś indywidualne zajęcia. Pewnie jakaś drobna kontuzja.
0
Oficjalna strona Barcy podała skład
Bramka : Pinto, Valdes
obrona : Dalmau, Balliu, Armando, Rosell, Fontŕs, Abidal, Maxwell
Pomoc : Sergio, Jonathan Dos Santos, Gustavo Ledes, Thiago, Carmona, Riverola, Keita, Iniesta
Atak: Cuenca, Jeffren. Afellay, J.Soriano, Saúl, Lobato, Villa
Mam nadzieje że zagrają same rezerwy, muszą się ogrywać, a nie chcę żadnych kontuzji bo przecież leje tam deszcz.
0
@Culeod1990& - a czemu tyle co kryśka? 2 razy więcej! A Messi 3 razy więcej! Real w strefie spadkowej...muhehe ;)
0
Polecam gierkę http://www.mousebreaker.com/games/absolutelyfabregas/playgame
ma to związek z transferem Cesca
0
Mam nadzieję że będzie to tak udany transfer jak Villi. Jeszcze tylko Fabs i drużyna nie do pokonania(o ile nie zdarzą się kontuzję). W przyszłym okienku jeszcze potrzebujemy obrońcy, chyba że przesuniemy Mache lub Busiego na obronę.
0
Gdyby Capdevila doszedł do Barcy, byłoby 10 mistrzów świata w barwach Blaugrana! Jeśli oczywiście dojdzie Fabs.
0
Za 1 mln? Za tyle sprzedaje się niektórych zawodników z ekstrAklasy! A poziom Dos Santosa w porównaniu z np.: Sobiechem...bez komentarzem.
0
Guardiola nie pozbędzie się Keity, bo to jego ulubiony zawodnik. A poza tym to świetny piłkarz. Po co kupować niewiadomą skoro mamy super, sprawdzonego zmiennika.
0
Jeszcze Messi poprowadzi reprezentację Albicelestes, do tryumfów. W końcu skład Argentyny jest świetny (nie licząc środka obrony). Składem dorównują spokojnie Hiszpanii.
0
Kiedyś darzyłem dużym szacunkiem Real. Ale od pewnego czasu nie mam zupełnie poszanowania dla rzeźników z Madrytu. Do tego dochodzi Mourinho i te bezpodstawne oskarżenia.
0
Nic by się stało panie Wenger, gdyby pan dotrzymał umowy względem Fabsa.