VeB4EveR
Dołączył/a: lipiec 2011
Kraków
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messiego to real zobaczy na SB tylko jak im pakuje kolejne bramki ;)
0
Hehe, genialna nazwa drużyny ;)
0
Thiago Silva w miejsce Milito!
0
chakuo96 - nie rozśmieszaj mnie. Cesc wysoki? Wysoki to on jest tylko na Barcelone. 175 cm to nie jest żadne imponujący wzrost.
0
Rok 2031. 44 - letni Cesc Fabregas jest o krok od hitowego transferu do Barcelony. Najdłuższa saga transferowa w historii furbolu ma się zakończyć niedługo. Kwota transferu ma wynosić 1 mln. Jedyną przeszkodą jest Arsene Wenger, który wierzy że kapitan The Gunners pozostanie w Londynie. Wierzy też że wreszcie Arsenal sięgnie po pierwsze trofeum od 2006r.
0
Rok 2031. 44 - letni Cesc Fabregas jest o krok od hitowego transferu do Barcelony. Najdłuższa saga transferowa w historii furbolu ma się zakończyć niedługo. Kwota transferu ma wynosić 1 mln. Jedyną przeszkodą jest Arsene Wenger, który wierzy że kapitan The Gunners pozostanie w Londynie. Wierzy też że wreszcie Arsenal sięgnie po pierwsze trofeum od 2006r.
0
Rok 2031. 44 - letni Cesc Fabregas jest o krok od hitowego transferu do Barcelony. Najdłuższa saga transferowa w historii furbolu ma się zakończyć niedługo. Kwota transferu ma wynosić 1 mln. Jedyną przeszkodą jest Arsene Wenger, który wierzy że kapitan The Gunners pozostanie w Londynie. Wierzy też że wreszcie Arsenal sięgnie po pierwsze trofeum od 2006r.
0
Jak ma polecieć Sanchez jak on dopiero zaczniie trenować 8 sierpnia
0
Po co zawodnika ciągnąć na ten mecz? Niech się lepiej przygotuje na najbliższy sezon...
0
Carter4ever - ta 3 na rękawie to znaczek stacji tv3
0
Koniec ;)
0
Ja wolalbym na obrone Thiago Silve. (Sorry ze nie pisze polskimi znakami, ale mam cos z klawiatura)
0
Alexis dopiero 8 sierpnia zacznie treningi,
0
Widzieliście? Pique w krótkim rękawku! Pierwsze widze
0
Też niewiem czemu VV nie gra w pierwszym składzie Hiszpanii. Jest lepszy do Casillasa.
0
Przecież podobno Totenham nie ma pieniedzy
0
Kapsel_ole - Zlatan jest już rozliczony.
0
Guardiola powinien wypróbować Pinto jako dryblera...
0
Pinto, coś ty dobrego zrobił?
0
Litex - Wisła 0:1 ;)
0
Barca 2:1 Inter ;)
0
_Cule_ - dobry film. Trzeba go będzie rozsyłać na stronach realu.
0
Jak dla mnie stroje są świetne. Jutro zamawiam ;) Oczywiście 10 Messi ;)
0
sh@rak - nie same rezerwy ;) Zobaczymy zapewne VV. Inieste. Abiego, Sergio, Pedro, Ville a może i Pique. Nie taki słaby sqład.
0
Myślę że ten mecz zakończy się 2:1 dla Barcy. Liczę bardzo na Soriano i Thiago
0
Myślę że już na początku sezonu załapie o co chodzi w grze Barcy. Villa szybko pojął filozofie gry.
0
login10 - w barwach blaugrana każdy dobrze wygląda ;)
0
damian09 - tego się nigdy nie dowiemy. Ale był zdeterminowany by przejść do Barcy i ma u mnie wielkiego +.
0
Argumenty za Messim: został w ubiegłym sezonie najlepszym strzelcem LM. Strzelił 12 goli w LM i zrównał się z rekordem Van Nistelroya. Tylko że Holendrowi liczyły się jeszcze bramki w eliminacjach do LM! A wiadomo że tam trafiały się często słabe drużyny. Został najlepszym zawodnikiem La Liga. Zaliczył najwięcej asyst na świecie(licząc najlepsze ligi świata). Zdobył Superpuchar Hiszpanii, LM i Primera Division A teraz Ronaldo : król strzelców La liga, złoty but, puchar króla. I teraz zastanówmy się co jest ważniejsze? LM i Primera Division czy Copa del Rey. Oczywiście że nie CDR. Tu wyraźna przewaga Messiego. Następnie: co ważniejsze król strzelców La Ligi czy LM? Oba wyróżnienia są wspaniałe. Ale w czasie gdy CR strzelał pod koniec sezonu bramki, Messi odpoczywał. Ronaldo był bez żadnej presji, wszystko było przesądzone. Real w takim razie chciał sobie postrzelać i tak oto jest ten rekord Ronaldo. A przecież w Barcelonie nikt nie gra na Messiego. Tam jest czołowych 3 strzelców, a w realu Ronaldo i długo nic. Następnie wielka przewaga Messiego - asysty. Najwięcej na świecie. W spotkaniach bezpośrednich Barca-Real to Ronaldo praktycznie zupełnie nie istniał. A gol w CDR?Spytają hala dzieci. I co z tego że gol. Jak dla mnie to Ronaldo w CDR był do zmiany po 30 min. W ligowym na SB zabłysnął tylko karnym. A na koniec gra w reprezentacji. I tu kolejna przewaga Messiego. Co pokazuje Ronaldo w reprezentacji? Wielkie nic. Messi na CA zagrał bardzo dobrze. 3 asysty a gdyby nie rażąca nieskuteczność Teveza, Higuaina i Lavezziego miałby ich 10. Mówicie że Messi nie strzelał goli na CA? Jak miał strzelać jak on był głównym rozgrywającym. Xavi i Iniesta też mało strzelają i też są słabi przez to? W spotkaniu Argentyna - Portugalia również Messi przyćmił CR. Werdykt jest prosty. Messi
0
Też mnie zastanawia co robi Puyol na liście. Ale na oficjalnej stronie Barcy też widnieje jego nazwisko wśród powołanych