0

Sorka za oftop ale korzystając z przerwy meczu mam do Was pytanie. Gdzie można kupić nową koszulkę FCB Authentic? (meczową, a nie replikę)

0

Bartra profesor ;)

0

Ślicznie. 1 gol Messiasza w tym sezonie!

0

0

Bartra - koleś za 2-3 lata będzie najlepszym obrońcą świata. Już jak dla mnie jest na 1 drużynę. Za rok-dwa będzie 1 skład.

0

JakubMalejki - co tam? wróciłeś już z piaskownicy? Wyładuj swoje kompleksy na rm.pl. Tam znajdziesz bratnie dusze.

0

Proszę o zbanowanie foxxxx. Powód? Bezsensowna napinka .

0

foxxx to nie oglądaj. Każe Ci ktoś?

0

Kto wszedł?

0

Jak ja nienawidzę kontuzji ;/

0

Dobre wrażenie robi na mnie Espinosa ;) Przypomina mi Davida Silvę ;)

0

Brawo Deulofeu ;)

0

Gdzie Ty tu widzisz napinkę? Na rm.pl bardzo wiele ludzi uważa, że to Real ma najwspanialszą szkółkę. Więc nie wiem o co Ci chodzi.

0

Ale i tak realowcy uważają, że ich klub ma lepszą szkółkę ;)

0

Mam prośbę. Nie zwracajcie uwagi na Villa_2001. Jaki jest sens dyskutować z 11 letnim dzieckiem, które niedawno odkryło co to jest internet.

0

Na wizualizacjach zawsze wygląda inaczej.

0

Ze sportowego punktu widzenia bezsensowna podróż. Ale dzięki temu będziemy mieć kasę na transfery.

0

Nie lubię za bardzo Van Persiego. Mam mu za złe, że na otwartym treningu Holandii jak odjeżdżali autobusem to mi nie pomachał ;/. A tak na poważnie to nie wiem czy on jest nam potrzebny. Jego przyjście wiązało by się z odejściem 2 zawodników (Tello, Cuenca lub Afellay). Tylko, że 20 mln to żadne pieniądze za RvP a o 2 klasy lepszy od wymienionych.

0

Szkoda. Naprawdę szanowałem tego gracza. Najgorzej, że znów tracimy gracza za darmo ;/

0

Niestety Keita odchodzi ;/

0

A może by tak wziąć Van Persiego ;) Za rok będzie za darmo. Arsenal będzie go musiał sprzedać w tym okienku za ok 20-25 mln

0

Adriano jest wspaniałym zawodnikiem. Szkoda tylko, że tak rzadko angażuje się w pojedynki 1 na 1 bo to mu świetnie wychodzi. Centruje zdecydowanie lepiej niż jego rodak - Dani. Brakuje w nim trochę pewności w ofensywie.

0

Valdes jest jak na razie w top5 bramkarzyna świecie. Lepsi są jedynie: Casillas, Buffon. Z Hartem i Neuerem rywalizuje o 3 miejsce. Może i Neuer jest lepszy, ale popełnia więcej błędów od Victora

0

"Nowy nabytek" jakoś nie ładnie to brzmi. Wolałbym określenie "nowy zawodnika" .

0

Ciekawe czemu nie dostał powołania Bojan ;/

0

Wygląda na to, że Sergio to najinteligentniejszy zawodnik ;) odpowiedział na wszystkie pytania.

0

Wiecie może po ile bilety bo bym się chętnie na ten mecz wybrał

0

TeamFCB
Byłem. Machałem im jak byli w autobusie! Popatrzył się na mnie i się odwrócił ;/

0

Nie lubię Van Persiego. Na otwartym treningu nie odmachał mi ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?