VeB4EveR
Dołączył/a: lipiec 2011
Kraków
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sorka za oftop ale korzystając z przerwy meczu mam do Was pytanie. Gdzie można kupić nową koszulkę FCB Authentic? (meczową, a nie replikę)
0
Bartra profesor ;)
0
Ślicznie. 1 gol Messiasza w tym sezonie!
0
http://atdhenet.tv/48566/watch-casablanca-vs-barcelona
Najlepszy link jaki znalazłem
0
Bartra - koleś za 2-3 lata będzie najlepszym obrońcą świata. Już jak dla mnie jest na 1 drużynę. Za rok-dwa będzie 1 skład.
0
JakubMalejki - co tam? wróciłeś już z piaskownicy? Wyładuj swoje kompleksy na rm.pl. Tam znajdziesz bratnie dusze.
0
Proszę o zbanowanie foxxxx. Powód? Bezsensowna napinka .
0
foxxx to nie oglądaj. Każe Ci ktoś?
0
Kto wszedł?
0
Jak ja nienawidzę kontuzji ;/
0
Dobre wrażenie robi na mnie Espinosa ;) Przypomina mi Davida Silvę ;)
0
Brawo Deulofeu ;)
0
Gdzie Ty tu widzisz napinkę? Na rm.pl bardzo wiele ludzi uważa, że to Real ma najwspanialszą szkółkę. Więc nie wiem o co Ci chodzi.
0
Ale i tak realowcy uważają, że ich klub ma lepszą szkółkę ;)
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/abidal-greets-his-teammates
Nowe wieści o Abim ;)
0
Mam prośbę. Nie zwracajcie uwagi na Villa_2001. Jaki jest sens dyskutować z 11 letnim dzieckiem, które niedawno odkryło co to jest internet.
0
Na wizualizacjach zawsze wygląda inaczej.
0
Ze sportowego punktu widzenia bezsensowna podróż. Ale dzięki temu będziemy mieć kasę na transfery.
0
Nie lubię za bardzo Van Persiego. Mam mu za złe, że na otwartym treningu Holandii jak odjeżdżali autobusem to mi nie pomachał ;/. A tak na poważnie to nie wiem czy on jest nam potrzebny. Jego przyjście wiązało by się z odejściem 2 zawodników (Tello, Cuenca lub Afellay). Tylko, że 20 mln to żadne pieniądze za RvP a o 2 klasy lepszy od wymienionych.
0
Szkoda. Naprawdę szanowałem tego gracza. Najgorzej, że znów tracimy gracza za darmo ;/
0
Niestety Keita odchodzi ;/
0
A może by tak wziąć Van Persiego ;) Za rok będzie za darmo. Arsenal będzie go musiał sprzedać w tym okienku za ok 20-25 mln
0
Adriano jest wspaniałym zawodnikiem. Szkoda tylko, że tak rzadko angażuje się w pojedynki 1 na 1 bo to mu świetnie wychodzi. Centruje zdecydowanie lepiej niż jego rodak - Dani. Brakuje w nim trochę pewności w ofensywie.
0
Valdes jest jak na razie w top5 bramkarzyna świecie. Lepsi są jedynie: Casillas, Buffon. Z Hartem i Neuerem rywalizuje o 3 miejsce. Może i Neuer jest lepszy, ale popełnia więcej błędów od Victora
0
"Nowy nabytek" jakoś nie ładnie to brzmi. Wolałbym określenie "nowy zawodnika" .
0
Ciekawe czemu nie dostał powołania Bojan ;/
0
Wygląda na to, że Sergio to najinteligentniejszy zawodnik ;) odpowiedział na wszystkie pytania.
0
Wiecie może po ile bilety bo bym się chętnie na ten mecz wybrał
0
TeamFCB
Byłem. Machałem im jak byli w autobusie! Popatrzył się na mnie i się odwrócił ;/
0
Nie lubię Van Persiego. Na otwartym treningu nie odmachał mi ;/