VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Nawet Bayern"- dla czego nawet bayern? Nie jest on taki mocny jak każdy mówi, meczył się z UTD, które przegrało pierwszy mecz z Olimpiakosem (nie wiem jak sie to pisze nie mam czasu sprawdzać) a w 1/8 nie mieli tak łatwo z Arsenalem, który już wtedy zaczął gubić formę. Mimo takich niezbyt porywających meczy każdy pisze jaki to Bayern wielki jak to nie rozjedzie każdego. Jednym słowem każdy "sra w gacie" (przepraszam za kolokwializm) przed Niemcami. Na tą chwilę gdyby Bawarczycy trafili na Atletico w cwiercfinale a nie na MANU to wątpie, żeby tą swoją marną podróbą Tiki-Taki ugrali chociażby remis przy tak żelaznej obronie kolegów z Madrytu.
0
Nie karmmy trolla. Jak zobaczy brak naszej reakcji na to co pisze to wkrótce mu się znudzi pisanie takich bzdur.
0
Panowie jak się powinno wymawiać "Kosta" czy "Koszta"? Bo ludzie różnie wymawiają.
0
A ja bym zastąpił Pana Martino tobą... Widać jesteś wybitnym trenerem ze swoją wizją taktyczną skoro podważasz decyzje profesjonalisty.
0
Nie pękaj! Barca Rozjedzie Atletico na luzie. Obstawiam 2:0 w dobrym stylu we wtorkowym spotkaniu.
0
Real dzisiaj gra jeszcze nie zapominajmy a tam mogą nastrzelać bramek(oby nie) :)
0
To, że używasz słów "serio" i "powaga" nie znaczy, że twój komentarz staje się bardziej przekonywujący.
P.S Nie porównuj "klubiku" Wawrzyniaka do Barcy bo to nie ten sam poziom gry. Tym argumentem obaliłem twoją żałosną teorie...
0
Jeżeli Ronaldo na jakiś czas nie zrobi sobie rozłąki z football' em to może się to skończyć tak jak z Messim w tym sezonie. Dziwne, że Carlo tego nie widzi.
0
Co do tego, że piszą o sprzedawaniu piłkarzy to jeszcze niedawno niektórzy z nas chcieli już sprzedawać Messiego bo musiał wrócić do dyspozycji po kontuzji, także nawet wśród kibiców Barcy istnieje kilku (jak to napisałeś) "dziwnych" osobników.
0
A w jakich koszulkach wygraliśmy z Realem na Santiago? :)
0
Kto strzelił bramki?
0
Jak się nie tnie to nie dawaj linku bo wejdzie sporo ludzi zacznie się ciąć ;)
0
Człowieku... z całym szacunkiem dla ciebie i twojego zdania ale chyba istotne jest to, że my jako kibice Barcelony zawsze będziemy stali za swoimi piłkarzami jak i całym klubem, dla tego kiedy odwołujemy się od kartki to każdy milczy. To czy komuś to przeszkadza czy nie to jest już sprawa indywidualna. Nie wiem czy tak trudno jest to zrozumieć...
0
Pique to akurat dobre zawody rozegrał. Po za tym gdyby nie on to benzema zdobył by Hat-trick'a. Wniosek jeden- to był solidny mecz w wykonaniu naszego stopera...
0
Messi znowu hat-trick i asysta.
0
Co by nie mówić neymar ładnie odegrał pilke
0
Próbujesz zadziałać prowokacyjnie, czy kusisz los żeby spłatał "figla" realowi, a może po prostu udajesz cule?
0
Post zgłoszony! Pomyśl jak jakieś dziecko weszło by w ten link...
0
A ja chciałbym zobaczyć w półfinale mecz Barca-Bayern. (Oczywiście jeżeli się tam dostaniemy) Uważam, że w tym sezonie tylko Barca jest w stanie ich pokonać, poprzez odebranie im tego co próbują od nas kopiować- długie utrzymywanie się przy piłce. Po za tym jeżeli pokonamy Bayern to nic i nikt nas nie zatrzyma. :)
0
Moim zdaniem Real grając z Borussia chciałby się zrewanżować za półfinał z zeszłego sezonu dla tego Lewy i spółka mieli by ciężko z Realem. Z kolei Barca i Real to odwieczni rywale, a w GD wszyscy grają na 100% dla tego zwyciężyła by drużyna, która popełni mniej błędów. Wiem, że pisałeś o strachu Realu przed tymi klubami ale wydaje mi się, że jedyną drużyną, którą mogą się bać jest Bayern.
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć powtórkę meczu?
0
Od pewnego czasu na tej stronie widać więcej komentarzy kibiców Madrytu niż Barcy. O co tu chodzi przecież strona nie zmieniła się na "fanclub" realu...
0
Trzeba by pokazać to video piłkarzom Barcy... :(
0
Dzięki za rozbawienie mnie po tym dramacie. :)
0
Zmienić busqetsa nie neya