0

Chłopie chodzi tu o Alvesa i Montoye... -.-

0

Bo nasz trener to chyba bierze doświadczenie z FIFY 14.( Myślenie: wystawię go, bo ma więcej punktów ogólnych co z tego, że gra piach.)

1

Gdyby nie kontuzje to skład wyszedłby taki sam jak z realem... Czy ten Martino chce ich zajeździć?

0

Wydaje mi się, że spadek formy u niektórych zawodników spowodowany jest zmęczeniem. Pamiętamy jak fabregas grał jeszcze całkiem niedawno. Wtedy wielu na tym forum martwiło się, że ciągłe wystawianie Fabsa w pierwszej 11 zle sie skonczy. Mysle, ze to jest przyczyna jego duzo gorszej dyspozycji. To samo Iniesta. Gral bajecznie w meczach z City i Ligowych pojawialy sie nawet noty 9 na tym forum. Od tamtego czasu Ini byl nadmiernie eksploatowany. Skutki takich dzialan ze strony trenera moim zdaniem spowodowaly spadek formy u tych pilkarzy. To samo tyczy sie messiego, ktory po powrocie do zdrowia nie zegnal sie z murawa ani razu. ( Pomijam oczywiscie jego brak zaangazowania.)

0

Po co robisz teraz takie wywody na ten temat. Agent Sancheza wszystko sprostował więc nie ma o czym mówić.

0

Kolega chciał to fajnie ująć wykorzystując aktualne wydarzenia, a ty mu to psujesz jakimś "strzałami w łeb".

0

Znasz takie powiedzenie? "Mecz meczowi nie jest równy"

0

Skąd się biorą takie sku*wysyny?

1

Kolega nawiązuje tutaj do męki Pańskiej...

2

"kiepskie sędziowanie" ? Ty chyba inny mecz oglądałeś, bo akurat sędzia podejmował dobre decyzje. I jeszcze głupota z tym, że Real urósł w siłę. Wczoraj nie pokazali nic ciekawego z taką grą to od Atletico czy Bayernu dostali by baty i nic nie strzelili.

0

Czy ty podajesz rękę osobie, która nie szanuje ciebie i ty jej nie szanujesz? Wątpię... Najpierw Ramos skacze do każdego gracza, z którym ma kontakt fizyczny, a potem strasznie będzie wyciągał do nich rękę. Po za tym to, że nie chciał jego pomocy nie obliguje go do kopania naszego obrońcy.

0

Miał nawet przez chwile szanse wykopać piłkę na aut, jednak ja bardziej za tego gola winie pinto bo mógł, a raczej powinien to obronić. No i główny winowajca bramki to nie kto inny jak Dani Alves.

0

Ty myślałeś, a ja to zrobiłem. :( Przy okazji sam sobie krzywdę zrobiłem...

0

Hen napisał to z nutką ironii...

0

Nie trzeba go pytać. Ja ci odpowiem jest chu*owo...

0

Tylko zdarłem gardło i potłukłem nogę przez ten mecz...

0

Wasze nerwy nic nie zmienią. Rozumiem wasze zdenerwowanie, sam też nie byłem zachwycony po przeczytaniu tego newsa, ale rozumiem też zarząd. Jeżeli sam dopchałbym się do "koryta" to tak łatwo bym go nie zostawił puścił. Także nie ma co psuć sobie nerwów, bo pisanie w Internecie jaki to zarząd jest zły nic nie zmieni. Przyjdą wybory- zarząd się zmieni, pozostaje być cierpliwym.

0

Masakra dla nas czy dla Realu?

0

Na początku przeczytałem "Jeżeli klub mnie CHCE..." Ucieszony pomyślałem, że Pep wraca.

0

przez H

0

Najgorszą drużyną z czwórki nie jest Atletico. Powiedziałbym, że wszystkie zespoły mają równe szanse, ale jakbym miał wytypować kto jest z nich najsłabszy to powiedziałbym, że Real. Atletico jest od nich dużo mocniejsze co pokazuje liga.

0

Plus jest taki, że lepiej nam idzie z silniejszym przeciwnikiem, bo z ogórkami murującymi bramkę idzie jak po grudzie.

0

Obecnie Barca traci punkt do Madrytu, nie 3.

0

Też się tego obawiam, ale nadzieja umiera ostatnia.

0

No i mamy podobną sytuację jak przed ostatnim GD. Oby losy potoczyły się podobnie jak wtedy.

0

Tak, tylko trzeba zauważyć, że grając przeciwko drużynie, która całą 11 jest we własnym polu karnym (tak było w przypadku Granady) to rozrzucanie gry tutaj nie wiele pomoże, bo ze skrzydła piłkę trzeba dośrodkować, a jakich napastników mamy każdy wie.

0

Jak Atletico dzisiaj przegra to będzie jeszcze szansa. Tylko trzeba wygrać wszystko do końca i patrzeć co zrobi real.

0

Sorry za błąd, pisałem "na biega", a że nie podkreśliło mi na czerwono bo jest też słowo 'bul' pisane przez 'U' to też nie poprawiłem go.

0

Gdzie popełniłem błąd?PS jeżeli już coś krytykujesz to pisz dokładnie co, bo sytuacja, którą opisałem była najbardziej kontrowersyjna jeżeli chodzi o zachowanie piłkarza, co do kopnięcia zgadzam się nie powinien tego zrobić, ale w nerwach robi się różne głupie rzeczy sam o tym wiem.

0

Pierdole idę kibicować Atleti.... A tak na poważnie to teraz pozostaje modlić się o potknięcie Atletico i Realu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?