VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby dla czego??? Widać na powtórce, że obrońca ma wysunięty łokieć (pewnie naturalnie ułożona ręka) Neymar wbiega na niego i najpewniej nadziewa się przeponą na łokieć. Stąd ten bul i trudność ze złapaniem oddechu. Potem trzymał się za gardło ponieważ czuł tam bul spowodowany trudnością w złapaniu oddechu. Więc nie pisz bzdur, że symulował bo raczej tego nie robił.
0
W splot dostał...
0
Przecież on cie nie obraził...
0
W przerwie mógłby się wysrać. ;) (Taki żarcik)
0
Wyraz twarzy Messi' ego na zdjęciu- "A j*bie mnie to..."
0
„Wojen nie wygrywają lepsi, tylko ci, którzy mają lepszą strategię”.- Święte słowa...
0
Co on odwala, że tak powiem. Jak chce pokazać zarządowi, że należy mu się podwyżka to niech pokarze to kosmiczną grą, a nie olewką w tak ważnym meczu... Trzeba mu kupić Snickersa.
0
Zauważyłem też, że kiedy jesteśmy przy piłce to tylko Neymar, Alexis czy Pedro próbują urawć się obrońcom pokazują się pomocnikom. A Messi czy reszta "starych wygów" dreptają lub stoją w miejscu.
4
Akurat wczoraj Xavi grał najlepiej z naszych pomocników.
1
Canal+Sport
0
"z kąt" -może z kąta? :) A tak na poważnie, to popraw błąd pisze się 'skąd'. :)
0
Wzrok zabójcy.
0
Możliwe nie jestem pewien, bo sam tam nie oglądam ja korzystam z opcji "Heineken", piszę to co słyszałem.
0
Przecież nie napisałem, że ma go wpuścić w 60 minucie... ale wydaje mi się, że masz racje, że jeżeli wejdzie to będzie tak około 80min spotkania.
0
Wydaje mi się, że Costa w pierwszej 11 nie wejdzie. Co najwyżej jak będą przegrywać to może wtedy Simeone go wpuści.
0
Ponoć na STS.pl robisz konto i masz mecze bez zacinki, tylko nie wiem czy jest to darmowe do końca.
4
Jak cały mecz zagramy tak jak ostatnie 20 min na Camp Nou to szykuje się La manita.
1
Zapomniałeś dodać 'w tym sezonie'. :)
5
To ja będę optymistą. Roz***emy ich w drobny mak. ;)
4
Wystarczyło napisać "kolego pisze się 'miotłą'." Na pewno by zrozumiał tak kulturalne zwrócenie uwagi na jego błąd. Bądźmy dla siebie trochę milsi, a świat będzie o wiele lepszy. :)
8
Jeżeli nas pokonają, to oby wygrali LM. Ale i tak wiem, że to nie możliwe, bo w środę kończy się ich rajd ku Lizbonie. :)
1
Tu nie chodzi o to, żeby miał od razu studiować słownik ortograficzny, wystarczy, że po napisaniu komentarza, przed opublikowaniem go zerknie na niego i zobaczy czy nie ma podkreślonego wyrazu na czerwono. Wtedy szybko może poprawić błąd. Koledzy wyżej dobrze robią krytykując konrados' a ponieważ moim zdaniem powinniśmy pisać poprawnie po polsku skoro jesteśmy Polakami, tudzież patriotami. A ty broniąc go pokazujesz swoją ignorancję na takie rzeczy. Nie mówię, że każdy ma być idealny, bo to jest nie możliwe i błąd zawsze można popełnić, ale jak ktoś zwraca uwagę, że takowy został popełniony to powinno się przeprosić i poprawić błędną pisownię. (Fakt, że kultura pouczających powinna być trochę większa).
1
Chłopczyku po pierwsze piszę się Barca nie "farsa". Miło by ci było jakby kibice Barcelony przeinaczali nazwę twojego ulubionego klubiku? Myślę, że nie... Po drugie widzę, że nie jesteś jednym z nas więc zrób nam przysługę, usuń swoje konto na tej stronie i zarejestruj się na fanklubie twojego zespołu bo jak widzę twoje wypowiedzi nie wnoszą nic inteligentnego do konwersacji poza prowokacją.
3
Pomylili się :)
0
Jak będziemy prowadzić to Ney niech nie wchodzi. Dajmy mu dychnąć troche, zagra w środe. :)
0
Heh to zupełnie jak na lekcjach w-f. "Sorry panowie złe buty i boli mnie noga- normalnie bym to strzelił..." :)
0
(Czemu mnie nie dziwi, że coś odpisałeś?) Z twoich żałosnych wypowiedzi wynika, że tak sądzisz ,dla tego tak napisałem... Dziękuje dobranoc!
0
Kiedy Barcelona grała z MC to oni byli na pozycji lidera i do tego się odniosłem. Po za tym z tego co mi wiadomo to oni mają teraz 2 mecze więcej do zagrania także lider powinien być ich. Gdzie ty tu płacz widzisz? Przedstawiam fakty bo Hala Dzieci wbiają tutaj i wypisują podobne głupoty do kutisa, że się patrzeć na to nie chce.
0
Już spokój... Nie kłuć się bo nie masz racji, a w zaparte idziesz, że to ty masz racje, a inni na tym forum nie. Schalke to ogóry jakich mało w LM. Borussia w pierwszym meczu była tak osłabiona i spanikowana, że szkoda mówić, nie wspominając tego, że ten sezon mają bardzo słaby. City- lider Barclays pogromca Bayernu w Monachium... co tu dużo mówić. Ale ty nadal bedziesz pisał bzdury, że trafiliście na podobnych w sile przeciwników co Barca. Nie pisze, że Te drużyny są jakoś wybitnie słabe, ale były to (borussia nadal jest) najsłabsze z możliwych do wylosowania "oponentów".
0
Boże co za hipokryta... nie skomentuje jego słów.