VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz racje, ale Oni nie wygrają z Espanyolem.
0
A więc prawdopodobieństwo porażki rośnie z każdym nie przegranym meczem u siebie... więc szansa na wygraną jest duża.
0
A Pedro I Fabs nie mają być przypadkiem sprzedani?
0
Nie mów hop... My też tydzień temu odpadliśmy z gry, a jednak wciąż się liczymy.
0
Heh. Dobrze powiedziane. :)
0
Jeżeli dzięki temu transferowi Leo będzie się tutaj czuł jeszcze lepiej i wróci do normalnego grania to dla czego do takiego transferu miało by nie dojść? Jeżeli to mu pomoże "wrócić do kosmosu" to jestem za.
1
Nie trzeba się wiele domyślać, że jesteś kibicem realu. W takim razie w swojej opinii jesteś stronniczy (na czyją korzyść jest wiadomo). Nie zgodzę się z tym, że wygrana 1 golem różnicy w wielu meczach ligowych może mieć miano "fartownego prześlizgnięcia się" na pozycję lidera. Wygrana to wygrana nie ważne 1:0 3:0 czy nawet 10:0, skoro się wygrało to było się lepszym, a za to należą się 3 punkty. Oczywiście czasami zdarza się mecz kiedy jest się gorszym, a się wygrywa, ale jeden czy dwa słabsze mecze nie świadczą, że drużynie nie należy się lider. Co do tego, że Real panuje w Hiszpanii to dowaliłeś jak łysy o kant kuli, bo w ostatecznym rozrachunku po dwóch meczach ligowych między sobą Atletico było lepsze. Więc bez dyskusyjnie ewentualny fotel lidera w tym sezonie najbardziej należy się Atletico.
0
Styl realu wymaga szybkich zawodników, aby błyskawicznie przenosić się z piłką w pole karne przeciwnika podczas kontrataku. Do naszego stylu szybkość zawodników nie jest aż tak bardzo przydatna. Tak szybkość, ale szybkość wymiany podań. Co do tego, że Messi jest wolny to ty chyba nie widziałeś jakim przyspieszeniem dysponuje ten zawodnik, a i Alves jest jednym z szybszych zawodników naszej drużyny.
0
Niby tak, ale szansa na ich porażkę jest jak 1 do 100, nie ukrywajmy obie drużyny są w gazie a Barca w dołku. Przykre, ale prawdziwe.
0
No tak, ale zauważ, że ciężko jest grać bardzo dobrze kiedy reszta kolegów jest bez formy.
0
Jeszcze Alves zawodnikiem meczu... Ludzie to, że po jego dwóch żałosnych wrzutkach padły gole (samobójcze) to nie znaczy, że zagrał najlepiej z drużyny, bo ciężko było patrzeć na to co wyprawia na boisku.
0
Ronaldo nie lubie jak psa, ale przyznaje, że bramka piękna a la Ronaldinho.
0
Serio... nas? Kogo jak kogo, ale Real Barcelony nigdy by nie chciał pomścić.
0
Żadna
1
Wydaje mi się, że sewciu skierował te słowa do osób, które po porażce wieszali na nim psy, a kiedy Tito zmarł to zaczęli dopiero teraz wychwalać Go, że był świetnym trenerem itp. Jeżeli o to mu chodziło to ma on racje w 100%, bo ta hipokryzja u co niektórych jest śmieszna.
0
Homofobia :D (Dla spinaczy- jest to żarcik)
0
W formie czy nie to nie jest ważne. Po co takie akcje robić nie godne kibica. Po za tym żeby ich ograć nie trzeba tanich sztuczek wystarczy grać w piłke na boisku a nie w "stojaka".
5
Jak tak teraz słucham Andersa to muszę przyznać, że aktor udający go w "Crackovi" mówi identycznie jak on.
0
Najlepsza akcja z bananem :D
0
Ten nieudacznik sie o piłke potyka więc o czym my tu mówimy...
1
Odpowiem ci z taką samą kulturą jaką pokazałeś w komentarzu.... Chuj Cie to obchodzi co inni tutaj piszą. Jeżeli mają taką potrzebę i dzięki temu wyrzucają z siebie cały swój smutek związany z tą sytuacją niech to robią.
0
Nawet nie wylewać do zlewu tylko dać, któremuś z rodziców, a kapselek zabrać.
0
Trafił swój na swego. Starcie MPK. ;)
0
Kogo sprzedać? Bo chyba coś ci się pomyliło. Tylko totalny idiota chciałby sprzedać najlepszego piłkarza na świecie z powodu 3 słabszych meczy. Nie wiem ile masz lat, ale piszesz jak 14 latek, który nie ma pojęcia ile Messi dla nas zrobił i ile nam dał...
1
Pedro wczoraj nie grał jakoś porywająco. Takie jest moje zdanie. W pierwszej połowie nic mu nie wychodziło. Alexis zrobił różnicę i to było widać.
3
Oby robił to częściej. :)
1
Racja, dzisiaj tak nie wrzucał i dało się go jakoś oglądać.
3
Komentator coś mówił, że niby Xavi ma pretensje do Taty, że go zdjął. Nie wiem ile w tym prawdy i skąd on miał taką informację, a może to tylko jego przypuszczenia. Tak czy inaczej w tej sytuacji jestem za trenerem. Uważam, że piłkarz nie powinien rządzić trenerem, bo potem drużyna gra tak jak ostatnio.
0
Busi za kartki pauzuje czy co się stało, że na trybunach?
0
I prawidłowo martino opierdziela Xaviego. To on tutaj rzadzi nie piłkarz