0

Glupie myslenie. Gdyby isc takim tropem jak ty to i 10 stoperow by nie wystarczylo.

0

Albo przejdzie do Espanyolu.

0

W minionym sezonie Alves rozgrywal pilke calkiem dobrze. W ataku rowniez nie byl gorszy od Alby. Jezeli poprawilby wrzutki i gre w obronie nie bylby zlym obronca. Troche wiecej dyscypliny i stary Dani wroci... oby.

0

Wydaje mi sie, ze Bravo chodzilo o to, ze nie zaprzata sobie glowy tym, ze moze byc tym drugim.

0

Dobrze, że zostanie wypożyczony, bo u nas minut zbyt wiele by nie dostawał, a w Sevilli powinien grać regularnie.

0

Wróciłem po pięciu dniach do tematu ponieważ wróciłem z delegacji gdzie nie miałem komputera i nie odczytywałem odpowiedzi ponieważ nie umiem tego robić z telefonu. Upomnienie w PW nie jest bardziej kulturalne niż upomnienie w odpowiedzi. Błąd widzi każdy więc owe upomnienie nie wskaże nikomu, że kolega go popełnił to też nie poniży go ani w żaden sposób obrazi. Oczywiście do czasu kiedy będzie ono kulturalnie wyrażone. Człowiek ma prawo do błędu i ja to rozumiem sam często je popełniam i jestem wdzięczny, kiedy ktoś zwróci mi na niego uwagę. Irytuje mnie natomiast ignorancja użytkowników i głupie tłumaczenia "sam piszesz dobrze dzięki korekcji a poprawiasz go" lub "spie*dalaj może on ma dysleksje".

0

Pisałem z telefonu, na którym nie mogę pisać polskich znaków. -.-

0

Lepiej kulturalnie zwrócić uwagę na błąd niż dać komuś go powielać nie informując go o nim.

6

To ze jego bramka nie dala zadnego trofeum nie oznacza ze nie byla wazna. Poza tym chyba zapomniales jak kluczowa role pelnil ney podczas nieobecnosci messiego.

0

Puknij sie w czolo chlopcze zaslepiony obroncami ligi angielskiej czy psg.

3

Zadowolony pisze sie razem.

0

2 z polskiego bylo?

0

Radovic to nie polak.

0

Nie pisz o mentalnym graniu sparingu bo to jest smieszne. Zapewniam cie ze pilkarze wiedza jaka jest stawka meczu.

0

Wypisal 4 obroncow nie 3.

0

Mozna gryzc murawe ale grac slabo. Ty chyba mierzysz umiejetnosci pilkarza patrzac ile ma wybieganych km. Co do reszty sie zgadzam.

1

Dzieje sie tak bo Messi zawsze gral na nieosiagalnym dla innych pilkarzy poziomie. Tym samym przyzwyczail wszystkich do tej gry i kazdy wymaga od niego duzo wiecej.

0

Chyba nie wiesz co do konca znaczy "miec leb na karku".

0

Za mniej by go nie sprzedali wiec jakim cudem chcesz go kupic za mniej?

0

Ty pewnie zrobilbys lepsze... w FIFA 14.

5

Ludzie jestescie popie*doloni. Wam zawsze cos nie pasuje w zarzadzie. Kupili by samych topowych graczy to bylby placz ze za drogo. Kupuja solidnych grajkow to zle bo za slabi. Zastanowcie sie co byscie chcieli.

0

Co do bramkarza to mysle ze presezon wyloni tego numer 1. DO

0

Ciekawe jest tez to ze Leo nie musi tyle biegac co Alexis, a i tak byl lepszy, co obala teorie niektorych na tym forum, ktora glosi, ze dobrze gra ten co biega za pilka.

1

Co to nas obchodzi. Dyskusja jest o baleu i jamesie, a ty wypisujesz historie na swoj temat.

0

Ale mnie wkurwiaja takie komentarze.

0

Skromny tez jestes...

0

Kazdy lubi czytac intrygujace newsy, a o wygranej ile mozna napisac? Takie wiesci lepiej sie sprzedaja, ot co.

2

A teraz won na orlik tam gdzie twoje miejsce i nie porownuj sie do profesionalistow. Gra na lekcji wf w gimnazjum to nie to samo co final mundialu.

0

Mash blyszczal w 2 ostatnich dpotkaniach , messi ciagnal ten kram do finalu.

1

Dla ludzi takich jak ty co by nie zrobił zarząd to i tak będzie źle. "Zubi nie kupi nikogo z topu bo jest cienki", "Możemy pomarzyć o tym zawodniku z takim zarządem", "Brawo Zubi" itd. , a teraz kolejny typ komentarza: "Ale zarząd pokazał, kupił Suareza, a on przecież nie jest godny klubowej koszulki." Oczywiście wymienione zdania nie są cytatami, bo nie jestem w stanie zapamiętać dokładnych słów tych komentarzy, ale zawsze pojawiały się podobne komentarze do tych które ująłem w cudzysłów. Ludziom twojego pokroju się nie dogodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?