VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poprawił się!!!
0
Pedro miał inne zadania pomyśl zanim coś napiszesz.
0
I tak zagrał lepiej niż ten wasz Munir.
0
Racja Suarez coś ustrzeli.
0
Neymar chyba podpadł trenerowi tymi autografami i pudłami w poprzednim meczu.
0
Jego opinia. Ty masz inna i nikt cie nie obraza. Messi i tak lepszy. ;)
0
Jesteś żałosny... -.-
0
Możecie głosować na Canal Plus? Ja oddałem dzisiaj głos z 2 komputerów i 2 telefonów, a z kolejnych 2 telefonów nie mogę bo wyskakuje podaj poprawny kod?
1
Dla czego obrażasz Jamesa? Tylko dla tego, że gra w Realu?
0
Nie chce go hejtować, ale nawet ja bym strzelił dostając piłkę tuż przed linią bramkową. Już Munir był wynoszony nad ołtarze po pierwszej kolejce, a ostatnio zagrał kiepsko.
0
Barca w tym sezonie nie grala z Sociedad wiec o czym my tu mowimy. Zluzuj gume w gaciach.
0
Jak już mowa o Albie to jestem pod wrażeniem jego szybkości. Z łatwością ścignął Dos Santosa, który do najwolniejszych nie należy.
1
Racja moja cera jest bez skazy, ale wy gimbuski pewnie macie małe problemy dermatologiczne to i nierówności na czole się pojawiają.
0
Oby te cytryny naciągnęły znów soku, aby można było znów je wycisnąć.
1
Co nie zmienia faktu, że masz wado głowie.
1
Panowie teraz ni "wuja" nie oddawać lidera. :)
0
Nie jestem pewien ale pod rząd wygrał chyba 7 potem był remis w LM.
1
Już ci piszę z czego to wynika. Wynika to z tego, że jedna drużyna w danym momencie jest w lepszej formie od innej. Czy tak ciężko to pojąć? A koledze chodzi o to, że w styczniu/lutym będziemy mieli ogólny zarys formy wszystkich drużyn, która oczywiście może spaść lub urosnąć.
0
Że sobie żartujesz, ale dużo już na tym forum widziałem więc do końca nie jestem pewny. :)
0
To zależy jak ktoś używa telefonu. Jeden będzie tylko SMS' ował i dzwonił. Inny będzie chciał robić dobre zdjęcia czy grać w gry. Albo surfować po sieci.
0
Ja mam Samsung Galaxy Core Plus i nie narzekam. Nie jest drogi i całkiem dobry. 4 calowy wyświetlacz dzięki któremu dobrze przeglądać internet. 2 rdzeniowy procek. Ambitniejsze gierki chodzą.
0
Falcao? Huk wie jak teraz on gra.
0
Może to tylko troll. :)
0
Troll czy jaja sobie robisz?
0
Zacznie grać Suagryz to i wrzutki będą wartościowe.
0
Czy Cesc grał przeciwko tzw. "autobusowi"?
0
Bo to są specjaliści. Ich doświadczenie związane z footballem pozwala im hejtować zawodowych piłkarzy.
0
Teraz hejt bo Pique gra.
0
I tak wszystko się zapętli. Po co porównywać piłkarzy z innych epok do współczesnych? Wiadomo, że z biegiem czasu będzie coraz więcej genialnych piłkarzy. Gdzie dzieci trenują od maleńkości i dostają profesjonalny sprzęt co znacznie ułatwia rozwój kariery.
0
O mnie zapomniałeś też jestem lepszy. xD