0

Poprawił się!!!

0

Pedro miał inne zadania pomyśl zanim coś napiszesz.

0

I tak zagrał lepiej niż ten wasz Munir.

0

Racja Suarez coś ustrzeli.

0

Neymar chyba podpadł trenerowi tymi autografami i pudłami w poprzednim meczu.

0

Jego opinia. Ty masz inna i nikt cie nie obraza. Messi i tak lepszy. ;)

0

Jesteś żałosny... -.-

0

Możecie głosować na Canal Plus? Ja oddałem dzisiaj głos z 2 komputerów i 2 telefonów, a z kolejnych 2 telefonów nie mogę bo wyskakuje podaj poprawny kod?

1

Dla czego obrażasz Jamesa? Tylko dla tego, że gra w Realu?

0

Nie chce go hejtować, ale nawet ja bym strzelił dostając piłkę tuż przed linią bramkową. Już Munir był wynoszony nad ołtarze po pierwszej kolejce, a ostatnio zagrał kiepsko.

0

Barca w tym sezonie nie grala z Sociedad wiec o czym my tu mowimy. Zluzuj gume w gaciach.

0

Jak już mowa o Albie to jestem pod wrażeniem jego szybkości. Z łatwością ścignął Dos Santosa, który do najwolniejszych nie należy.

1

Racja moja cera jest bez skazy, ale wy gimbuski pewnie macie małe problemy dermatologiczne to i nierówności na czole się pojawiają.

0

Oby te cytryny naciągnęły znów soku, aby można było znów je wycisnąć.

1

Co nie zmienia faktu, że masz wado głowie.

1

Panowie teraz ni "wuja" nie oddawać lidera. :)

0

Nie jestem pewien ale pod rząd wygrał chyba 7 potem był remis w LM.

1

Już ci piszę z czego to wynika. Wynika to z tego, że jedna drużyna w danym momencie jest w lepszej formie od innej. Czy tak ciężko to pojąć? A koledze chodzi o to, że w styczniu/lutym będziemy mieli ogólny zarys formy wszystkich drużyn, która oczywiście może spaść lub urosnąć.

0

Że sobie żartujesz, ale dużo już na tym forum widziałem więc do końca nie jestem pewny. :)

0

To zależy jak ktoś używa telefonu. Jeden będzie tylko SMS' ował i dzwonił. Inny będzie chciał robić dobre zdjęcia czy grać w gry. Albo surfować po sieci.

0

Ja mam Samsung Galaxy Core Plus i nie narzekam. Nie jest drogi i całkiem dobry. 4 calowy wyświetlacz dzięki któremu dobrze przeglądać internet. 2 rdzeniowy procek. Ambitniejsze gierki chodzą.

0

Falcao? Huk wie jak teraz on gra.

0

Może to tylko troll. :)

0

Troll czy jaja sobie robisz?

0

Zacznie grać Suagryz to i wrzutki będą wartościowe.

0

Czy Cesc grał przeciwko tzw. "autobusowi"?

0

Bo to są specjaliści. Ich doświadczenie związane z footballem pozwala im hejtować zawodowych piłkarzy.

0

Teraz hejt bo Pique gra.

0

I tak wszystko się zapętli. Po co porównywać piłkarzy z innych epok do współczesnych? Wiadomo, że z biegiem czasu będzie coraz więcej genialnych piłkarzy. Gdzie dzieci trenują od maleńkości i dostają profesjonalny sprzęt co znacznie ułatwia rozwój kariery.

0

O mnie zapomniałeś też jestem lepszy. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?