VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Naucz sie poprawnie skladac zdania.
0
To bylo by ciekawe zagranie. Zwlaszcza, ze jesli zdobylibysmy bramke to wtedy mozna by wrocic do ataku pozycyjnego poniewaz przeciwnik by sie wtedy bardziej odkrywal.
0
Piłka była poza boiskiem więc to była by tylko kara indywidualna nie faul.
0
Chodzi o messiego? Tak?
0
Czerwona nic by nie zmieniła, bo czasu i tak zostało mało. Jedynie co, to nie zagrał by w następnym meczu, a to nas tak jakby nie interesuje.
1
Moim zdaniem pomoc nie istniała w tym meczu i tu należało robić zmiany a nie w linii ataku.
0
Myślę, że rozumiem o co ci chodzi, ale następnym razem jak coś będziesz pisał to przeczytaj czy dobrze sformułowałeś zdania i czy wszystko jest jasno przekazane.
0
Wczoraj ruszyla kolejka 5
4
29 pazdziernika by mogl grac nawet w oficjalnym
0
Nie szukaj dziury w calym.
1
On zrobil to specjalnie zeby dzieciarnia nie mowila ze strzela tylko z karnych.
0
Widzę poziom wyzwisk niezwykle ogromny.
4
Bramek niby mało, ale czyż nie lepiej mniej strzelać i nic nie tracić?
0
Rozumiem, ale nie zgadzam się z twoją opinią. Moim zdaniem Leo przylutuje minimum 2 bramy.
0
To już kwestia poczucia humoru. Jednego coś bawi innego nie.
0
Możliwe. Ale w to wątpię.
1
Zerknij na statystyki roku 2014. Leo ma lepsze od ronaldo.
4
On tylko żartuje wyluzuj.
0
Bo to chyba troll ze strony białych przyszedł i się podszywa pod kibica. Normalny człowiek napisze raz co myśli, a nie spamuje całe forum.
0
Ładna bramka i tyle. Fart czy nie wyszła z tego boska bramka.
0
Suarez po kontuzji? Zeba zlamal czy jak?
1
W tym tygodni piłkarze grają 2 mecze. Po prostu dał odpocząć kilku kluczowym graczom i tyle na pewno nie zlekceważył przeciwnika. I właśnie w meczach z takim przeciwnikiem daje się szanse młodym.
0
Mimo asysty messi gra troche lipe dzis, duzo strat i niecelnych podan.
0
A mnie wkurzaja twoje teorie :)
0
Kasa sie przyda na odnowe stadionu.
1
Wolę 1 wykorzystaną okazję niż 10 zepsutych.
0
Problem siedzi w głowie.
0
Napisałem "chyba z Ajaxem". Wiem, że w tym meczu Messi człapał po boisku i każdy miał o to pretensje.
0
Zapomniałeś jak nasi na Messiego gwizdali w poprzednim sezonie? To było chyba po meczu z Ajaxem.
0
Może pisze z telefonu...