4

Naucz sie poprawnie skladac zdania.

0

To bylo by ciekawe zagranie. Zwlaszcza, ze jesli zdobylibysmy bramke to wtedy mozna by wrocic do ataku pozycyjnego poniewaz przeciwnik by sie wtedy bardziej odkrywal.

0

Piłka była poza boiskiem więc to była by tylko kara indywidualna nie faul.

0

Chodzi o messiego? Tak?

0

Czerwona nic by nie zmieniła, bo czasu i tak zostało mało. Jedynie co, to nie zagrał by w następnym meczu, a to nas tak jakby nie interesuje.

1

Moim zdaniem pomoc nie istniała w tym meczu i tu należało robić zmiany a nie w linii ataku.

0

Myślę, że rozumiem o co ci chodzi, ale następnym razem jak coś będziesz pisał to przeczytaj czy dobrze sformułowałeś zdania i czy wszystko jest jasno przekazane.

0

Wczoraj ruszyla kolejka 5

4

29 pazdziernika by mogl grac nawet w oficjalnym

0

Nie szukaj dziury w calym.

1

On zrobil to specjalnie zeby dzieciarnia nie mowila ze strzela tylko z karnych.

0

Widzę poziom wyzwisk niezwykle ogromny.

4

Bramek niby mało, ale czyż nie lepiej mniej strzelać i nic nie tracić?

0

Rozumiem, ale nie zgadzam się z twoją opinią. Moim zdaniem Leo przylutuje minimum 2 bramy.

0

To już kwestia poczucia humoru. Jednego coś bawi innego nie.

0

Możliwe. Ale w to wątpię.

1

Zerknij na statystyki roku 2014. Leo ma lepsze od ronaldo.

4

On tylko żartuje wyluzuj.

0

Bo to chyba troll ze strony białych przyszedł i się podszywa pod kibica. Normalny człowiek napisze raz co myśli, a nie spamuje całe forum.

0

Ładna bramka i tyle. Fart czy nie wyszła z tego boska bramka.

0

Suarez po kontuzji? Zeba zlamal czy jak?

1

W tym tygodni piłkarze grają 2 mecze. Po prostu dał odpocząć kilku kluczowym graczom i tyle na pewno nie zlekceważył przeciwnika. I właśnie w meczach z takim przeciwnikiem daje się szanse młodym.

0

Mimo asysty messi gra troche lipe dzis, duzo strat i niecelnych podan.

0

A mnie wkurzaja twoje teorie :)

0

Kasa sie przyda na odnowe stadionu.

1

Wolę 1 wykorzystaną okazję niż 10 zepsutych.

0

Problem siedzi w głowie.

0

Napisałem "chyba z Ajaxem". Wiem, że w tym meczu Messi człapał po boisku i każdy miał o to pretensje.

0

Zapomniałeś jak nasi na Messiego gwizdali w poprzednim sezonie? To było chyba po meczu z Ajaxem.

0

Może pisze z telefonu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?