VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"
2014.11.25, godz. 22:37, Tomek1902RM
No i jutro cały TVN TVP będą mieli o czym gadać Messi bóg messi piłkarz z playstation żałosne.. takich drużyn jak Bate czy Apoel nie powinno wgl być w lidze mistrzów sama nazwa na to skazuje może są mistrzami w swoich ligach no ale Cypr to liga ogórków a nie dobrych drużyn heh szkoda choć Basel to tez nie jest żadna potęga futbolu no ale wątpie ze CR go dogoni nawet w tej edycji Messi złapał formę i trudno sie z tym nie zgodzic co mecz hattrick;/
"
Ten jest dla mnie dzisiejszym zwycięzcą.
2
Każdy piłkarz to robi.
23
"
2014.11.25, godz. 22:35, pawell1977
Pewnie Messi kolejną serię hormoniku przyjął tak nagle odżył :)
"
Hah chyba nie muszę pisać skąd te złote myśli. DELICJE!
0
Swiadkami* (znaki)
0
Atak od tylu na nogi to jest zolta.
0
Sam nim jestes dobra decyzja.
0
Jak messi to strzelal balwanie.
0
Super moze w koncu montoya zagra.
0
Moze zaatakuja teraz i dadza wiecej miejsca z przodu.
1
Zupelnie jak na meczach legii w warszawie. -.-
0
Obaj obrońcy zagrali dobrze także nota po 7 dla obu była by dobra. Dani też zasługiwał na co najmniej 0,5 noty wyżej. Messi co prawda pobił rekord i strzelił 3 bramki, ale po za tym nie grał wybitnie- zbyt dużo strat. Jak dla mnie nota 9.0,
0
Rekord minut.
0
Ja bym stawiał na Courtois. Na prawdę dobry bramkarz, co pokazał sezon temu.
0
Chciałem tylko kolesia wkurzyć, tak jak on zirytował mnie...
0
Ktoś napisał dosłownie "WIELKA BARCA WRÓCIŁA!"??? Ja tutaj widzę komentarze cieszących się kibiców z wysokiego zwycięstwa w bardzo dobrym stylu. Panie REAListo88 to Pana trzeba uspokoić.
0
Człowieku czy ty oglądałeś mecz? Busi dzisiaj zagrał świetnie. Krychowiak jest cienki.
0
Juz teorie spiskowe
0
Bo ney byl gorzej ustawiony
1
0 strzalow, ale gol jest... -.-
0
Idz lepiej grac w te fife.
0
Pytanie jak ty rozumiesz bycie najlepszym.
0
Piszę do ciebie, ale odniosę się do wszystkich. Mnie też na prawdę bardzo ciężko przyznać wyższość Ronaldo, ale taka jest prawda. Messi jakby przygasł ostatnio, a Cr ładuje bramkę za bramką. To on jest teraz najlepszy i tyle, nie bądźcie zaślepieni poprzednimi latami kiedy to był Leo, a reszta biła się o drugą pozycję najlepszego. Mam nadzieje, że "przebudzenie" Leosia nastąpi jeszcze dziś na Camp Nou.
8
Kuwa ale mam ból dupy, że to Real ma teraz najlepszego pilkarza globu.
0
Aktualnie to oni są przed nami więc trzeba patrzyć na nich i na siebie. Gdybyśmy mieli lidera wtedy można mieć gdzieś Real i brnąć przez pole ogórkowe do przodu.
0
A teraz zmień avatar na Ronaldo. On teraz często strzela więc nie będziesz musiał płakać po forach, że sam na sam nie strzela.
0
Martino sezon temu też mówił, że do końca grają już tylko same finały, a każdy wie jak czasami wyglądała ich gra- jak sparing. To co mówi trener nie koniecznie siedzi w głowach piłkarzy.
0
To nie jest oficjalny skład, a po za tym Suarez i tak będzie w środku.
0
To jak zrobisz podeślij na PW link do nich jestem ciekaw jak wygląda. :D
0
Odpuść sobie... daj mu się cieszyć fajnym pokojem.
0
Widać informacja, że Verma może grać tak poruszyła administrację, że z tej euforii dodali żółte tło i napis "PILNE". :D