VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A pod jakim postem komentarze coś wnoszą.
0
Spróbuj po niemiecku. To Niemiec myślę, że go zna. xD
0
Według tego kolesia z twarzą muminka wygranie Ronaldo drugi raz z rzędu było by nudne. To jasnej ciasnej to nie ma być ciekawe tylko obiektywne wybranie najlepszego na świecie!!! Chociaż teraz każdy głosuje według sympatii, a nie liczni sugerują się tym kto rzeczywiście był lepszy.
0
A czy on jest z redakcji Mundo lub Sportu żebyś czepiał się go o hipokryzję? Kto w ogóle powiedział, że każdy kibic Barcelony musi od razu szanować te gazety i bronić je tak jak ty bronisz AS'a?
0
To nie był kibic tylko kibol. Sam tego chciał był ćwierć mózgiem to i zginął.
0
A idź pan z tym Tomeczkiem, jest wielu lepszych piłkarzy od niego.
0
Afera podatkowa ma się nijak do boiska.
0
Ale większość potwierdza fatalny mecz i złe decyzje trenera. Nieliczni (ja takich tu nie spotkałem) piszą, że dominowaliśmy i graliśmy co najmniej dobrze.
0
Hah. Skąd wygrzebałeś ten fenomenalny komentarz? Czyżby "stamtąd"?
1
Bo to pewnie zależy, który raz się to przytrafiło. Np. Koleś pierwszy raz złamał regulamin dostał 7 dni, drugi raz 14 itd. Nie mówię, że jest tak na pewno, ale prawdopodobnie tak jest.
0
I co z tego, że fart. 3 pkt są? Są. Zdobyte uczciwie, dzięki szczęściu czy nie to i tak już nikt ich nam nie zabierze. :D
0
Pamiętam :D
Do dzieła i powodzenia! ;)
1
Strzelili przeciez
0
Grasz tak jak pozwala ci przeciwnik.
11
Gra Busiego z Mashe na DP wygląda podobnie do gry Busiego w parze z Songiem. Jak widać gra na dwóch defensywnych pomocników jest nie dla Barcy.
1
W takim razie spoko.
0
Trzeba będzie zmienić styl i przebudować drużynę pod niego.
0
On pisze, ze Lucho będzie tak mówił.
1
To działa też w drugą stronę.
0
A teraz głupiego udaje! "Patrzcie ludzie idiota!"
0
Kup przejściówkę
0
I wszedłeś tutaj tylko, żeby prowokować?
0
Dzięki za odpowiedź. Skoro to były jedyne kontrowersje to ja nie mam pojęcia dla czego Mundo pisze, że Real wygrywa dzięki "pomocy".
1
Przestańcie wreszcie knuć te teorie spiskowe!
0
Mógłby ktoś napisać o jakie sytuacje chodzi Mundo z tym, że sędzia znowu pomógł. Nie oglądałem meczu, a po waszych komentarzach rozumiem, że sędzia pomógł, ale Maladze.
0
0
Głownie ciebie.
P.S. Wszystko napisałem dobrze bez błędów ortograficznych. Brak kreski przy "l" spowodowany jest tym, że pisałem z telefonu, który nie umożliwia mi pisania polskich znaków sfrustrowany koleżko. Ale skoro już wytykamy sobie błędy to tak: przed 'i' nie piszemy przecinka, a cudzysłów jeżeli już otwierasz to go zamknij.
1
Tutaj jest to samo balwanki...
0
Tylko, że na te rekordy pracował całą karierę nie rok czy sezon.
0
Heh Robert nim rzucił jak szmacianą lalką. Jakoś nigdy nie lubiłem tego Kompanego.