0

A pod jakim postem komentarze coś wnoszą.

0

Spróbuj po niemiecku. To Niemiec myślę, że go zna. xD

0

Według tego kolesia z twarzą muminka wygranie Ronaldo drugi raz z rzędu było by nudne. To jasnej ciasnej to nie ma być ciekawe tylko obiektywne wybranie najlepszego na świecie!!! Chociaż teraz każdy głosuje według sympatii, a nie liczni sugerują się tym kto rzeczywiście był lepszy.

0

A czy on jest z redakcji Mundo lub Sportu żebyś czepiał się go o hipokryzję? Kto w ogóle powiedział, że każdy kibic Barcelony musi od razu szanować te gazety i bronić je tak jak ty bronisz AS'a?

0

To nie był kibic tylko kibol. Sam tego chciał był ćwierć mózgiem to i zginął.

0

A idź pan z tym Tomeczkiem, jest wielu lepszych piłkarzy od niego.

0

Afera podatkowa ma się nijak do boiska.

0

Ale większość potwierdza fatalny mecz i złe decyzje trenera. Nieliczni (ja takich tu nie spotkałem) piszą, że dominowaliśmy i graliśmy co najmniej dobrze.

0

Hah. Skąd wygrzebałeś ten fenomenalny komentarz? Czyżby "stamtąd"?

1

Bo to pewnie zależy, który raz się to przytrafiło. Np. Koleś pierwszy raz złamał regulamin dostał 7 dni, drugi raz 14 itd. Nie mówię, że jest tak na pewno, ale prawdopodobnie tak jest.

0

I co z tego, że fart. 3 pkt są? Są. Zdobyte uczciwie, dzięki szczęściu czy nie to i tak już nikt ich nam nie zabierze. :D

0

Pamiętam :D
Do dzieła i powodzenia! ;)

1

Strzelili przeciez

0

Grasz tak jak pozwala ci przeciwnik.

11

Gra Busiego z Mashe na DP wygląda podobnie do gry Busiego w parze z Songiem. Jak widać gra na dwóch defensywnych pomocników jest nie dla Barcy.

1

W takim razie spoko.

0

Trzeba będzie zmienić styl i przebudować drużynę pod niego.

0

On pisze, ze Lucho będzie tak mówił.

1

To działa też w drugą stronę.

0

A teraz głupiego udaje! "Patrzcie ludzie idiota!"

0

Kup przejściówkę

0

I wszedłeś tutaj tylko, żeby prowokować?

0

Dzięki za odpowiedź. Skoro to były jedyne kontrowersje to ja nie mam pojęcia dla czego Mundo pisze, że Real wygrywa dzięki "pomocy".

1

Przestańcie wreszcie knuć te teorie spiskowe!

0

Mógłby ktoś napisać o jakie sytuacje chodzi Mundo z tym, że sędzia znowu pomógł. Nie oglądałem meczu, a po waszych komentarzach rozumiem, że sędzia pomógł, ale Maladze.

0

0

Głownie ciebie.
P.S. Wszystko napisałem dobrze bez błędów ortograficznych. Brak kreski przy "l" spowodowany jest tym, że pisałem z telefonu, który nie umożliwia mi pisania polskich znaków sfrustrowany koleżko. Ale skoro już wytykamy sobie błędy to tak: przed 'i' nie piszemy przecinka, a cudzysłów jeżeli już otwierasz to go zamknij.

1

Tutaj jest to samo balwanki...

0

Tylko, że na te rekordy pracował całą karierę nie rok czy sezon.

0

Heh Robert nim rzucił jak szmacianą lalką. Jakoś nigdy nie lubiłem tego Kompanego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?