VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wygra. Trafia na Barce i bedzie pogrom.
0
Cwelsi tez nic nie gra.
0
Ale macie napinke. Klub dostanie pewnie symboliczna kare kilkuset tys. euro. Federacja nie prowadzi na nas nagonki. Ostatnio real tez mial jakies nieprzyjemnosci zwiazane z obelgami w stosunku do Messiasza.
0
Oni chyba czekają na koniec kontraktu.
1
Idzie się pośmiać z takich ludzików, aczkolwiek czasami jest to irytujące, gdyż ten ich "obiektywizm" często jest uważany za chwalenie wroga, a hejtowanie swojej strony.
1
Ewentualnie klasyk "E.T".
1
Nie smieszne.
1
Koleś czy ty musisz srać przed każdym meczem, nawet kiedy gramy z takimi ogórkami jak Levante w dodatku u siebie. Zrozumiałbym jakbyś pisał o meczu z Valencia czy Sewilla, ale nie z Levante...
0
Wreszcie osoba, która domysliła sie dla czego Neymar wykonywał karnego. Choć gdyby Messi wykonał karniaka i zdobył gola to zrównałby się z Neymarem bramkami w CdR. (Taka dygresja z mojej strony).
0
Ty chyba nie wiesz co miałem na mysli...
0
Mecz towarzyski nie jest polfinalem.
0
No i pikinoe teraz w pewnych srodowiskach znowu bedzie dominowalo haslo UEFALONA.
0
Pewnie chodzi ci o Busiego. Zmartwie cie jednak nie masz co liczyc na polecenia bo moda na hejtowanie Sergio minela odkad zaczal dobrze grac.
0
Nie dojda nawet do finalu. Trafia na Barce, albo Real i zostana rozbici.
0
A czego tu się bać? -.-
0
Wątpię, że go pobije.
0
Jest jeszcze kilka. Taki wiekszy to np. bramki w lidze mistrzów. Aktualnie Ronaldo ma rekord (17 bramek).
0
Jak na razie to trzeba City ograć eksperci.
0
Mam taką radę dla ciebie. Zanim klikniesz 'Dodaj komentarz' przeczytaj to co napisałeś i zobacz czy nie ma błędów. Co do błędu Bravo zgadzam się- taka trochę "szmata" wpuszczona.
0
Po co mu to wypominasz?
1
Claudio Bravo z przewrotki z polowy boiska w samo okienko w ostatniej sekundzie doliczonego czasu gry...
0
Pisze sie stad.
0
Dolicz jeszcze hajs z reklam i od adidasa.
0
Za Bale dali chyba 100?
0
Żeby było zabawnie to przed meczem z Realem Madryt- przegranym z resztą, również pojawił się news o możliwym rekordzie Bravo w kolejnym spotkaniu. Wystarczyło nie stracić bramki z Realem i w kolejnym meczu przez dwadzieścia parę minut. Skończyło się trzema golami...
0
To normalka na tej stronie. Ja bym sie zdziwil jakby bylo inaczej. Plus jest taki, ze idzie sie z czego, a raczej z kogo posmiac.
0
Co w tym dziwnego?
0
wolal bym kogos za suagryza
1
czekamy na blysk geniuszu Enrique w przerwie. (To nie jest zart)
1
Nikogo to nie obchodzi