0

Nie wygra. Trafia na Barce i bedzie pogrom.

0

Cwelsi tez nic nie gra.

0

Ale macie napinke. Klub dostanie pewnie symboliczna kare kilkuset tys. euro. Federacja nie prowadzi na nas nagonki. Ostatnio real tez mial jakies nieprzyjemnosci zwiazane z obelgami w stosunku do Messiasza.

0

Oni chyba czekają na koniec kontraktu.

1

Idzie się pośmiać z takich ludzików, aczkolwiek czasami jest to irytujące, gdyż ten ich "obiektywizm" często jest uważany za chwalenie wroga, a hejtowanie swojej strony.

1

Ewentualnie klasyk "E.T".

1

Nie smieszne.

1

Koleś czy ty musisz srać przed każdym meczem, nawet kiedy gramy z takimi ogórkami jak Levante w dodatku u siebie. Zrozumiałbym jakbyś pisał o meczu z Valencia czy Sewilla, ale nie z Levante...

0

Wreszcie osoba, która domysliła sie dla czego Neymar wykonywał karnego. Choć gdyby Messi wykonał karniaka i zdobył gola to zrównałby się z Neymarem bramkami w CdR. (Taka dygresja z mojej strony).

0

Ty chyba nie wiesz co miałem na mysli...

0

Mecz towarzyski nie jest polfinalem.

0

No i pikinoe teraz w pewnych srodowiskach znowu bedzie dominowalo haslo UEFALONA.

0

Pewnie chodzi ci o Busiego. Zmartwie cie jednak nie masz co liczyc na polecenia bo moda na hejtowanie Sergio minela odkad zaczal dobrze grac.

0

Nie dojda nawet do finalu. Trafia na Barce, albo Real i zostana rozbici.

0

A czego tu się bać? -.-

0

Wątpię, że go pobije.

0

Jest jeszcze kilka. Taki wiekszy to np. bramki w lidze mistrzów. Aktualnie Ronaldo ma rekord (17 bramek).

0

Jak na razie to trzeba City ograć eksperci.

0

Mam taką radę dla ciebie. Zanim klikniesz 'Dodaj komentarz' przeczytaj to co napisałeś i zobacz czy nie ma błędów. Co do błędu Bravo zgadzam się- taka trochę "szmata" wpuszczona.

0

Po co mu to wypominasz?

1

Claudio Bravo z przewrotki z polowy boiska w samo okienko w ostatniej sekundzie doliczonego czasu gry...

0

Pisze sie stad.

0

Dolicz jeszcze hajs z reklam i od adidasa.

0

Za Bale dali chyba 100?

0

Żeby było zabawnie to przed meczem z Realem Madryt- przegranym z resztą, również pojawił się news o możliwym rekordzie Bravo w kolejnym spotkaniu. Wystarczyło nie stracić bramki z Realem i w kolejnym meczu przez dwadzieścia parę minut. Skończyło się trzema golami...

0

To normalka na tej stronie. Ja bym sie zdziwil jakby bylo inaczej. Plus jest taki, ze idzie sie z czego, a raczej z kogo posmiac.

0

Co w tym dziwnego?

0

wolal bym kogos za suagryza

1

czekamy na blysk geniuszu Enrique w przerwie. (To nie jest zart)

1

Nikogo to nie obchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?