2

Co ty piszesz faul byl. Dani byl ostatnim obronca wiec czerwona sluszna. Nie badz jak Hala Dzieciaki.

1

Cr 30 Messiasz 28

1

Komentarz usunięty

0

Racja. A nie daj Boże by się pomylił i powiedział "na pewno w tym meczu" to zjedli by go tutaj żywcem jak Szpakowskiego.

0

Nie widzę sensu dalszej konwersacji z tobą skoro nie zrozumiałeś tego co napisałem i ciągle atakujesz Chrześcijan. Skoro otrzymałeś Chrzest będziesz Chrześcijaninem czy tego chcesz czy nie. Dopóki nie dokonasz apostazji jesteś Chrześcijaninem i tyle.

0

Chrześcijaństwo jest jedną z najbardziej tolerancyjnych religii, chyba tylko Buddyzm jest najbardziej tolerancyjny. Większość Chrześcijan nie ma nic przeciwko innym wyznaniom, a Krucjaty i ciemne wieki Średniowiecza na szczęście dawno minęły, a Kościół wyciągnął właściwe wnioski po tych czasach. Nie powinniśmy patrzeć na Chrześcijan przez pryzmat tamtych czasów. Irytuje mnie ta dzisiejsza nagonka na Kościół Katolicki głównie przez Ateistów- hipokrytów. Przypominam, że polska dzięki Chrześcijaństwu jest teraz wolna (Obrona Częstochowy i wiele innych bitew, w których walczono również w obronie wiary, co zwiększało morale). Szanujmy więc Chrześcijaństwo z szacunku do naszych przodków, którzy tę wiarę również wyznawali. Po co się kłócić i sprzeczać kto jest gorszy, a kto lepszy. Nie ma ludzi idealnych i w każdej nacji czy grupie religijnej można znaleźć ludzi dobrych i złych, więc nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. Przypominam też, że aby nazywać się pełnoprawnym ateistą osoby ochrzczone powinny podać się aktu apostazji.

0

Idź rano. potem masz z głowy. :D

0

"chętnie Wam pogratuluje"- tak jakbyś napisał wam kibicom Barcelonki.

2

To, że nie jesteś wierzący nie upoważnia cię do szydzenia i obrażania innych religii. Wy ateiści uważacie się za takich tolerancyjnych, a poglądów innych nie potraficie uszanować. Piszesz, ze tematów religii nie powinno się mieszać z klubami, czyli podzielasz moje zdanie, że jego komentarz był nie na miejscu.

0

Twój komentarz wskazuje, że nie jesteś kibicem Barcy, a z nicku wnioskuję, że jednak jesteś. Jak to jest?

11

Ma kolega rację. Są pewne rzeczy, z których nie powinno się żartować i nie jest w tym przypadku istotne czy ktoś jest wierzący czy nie.

0

Trochę wieje hipokryzją, bo jak Messiasz grał średnio i "człapał" to również padały takie głosy z naszej strony barykady.

0

A jaki kurs? Jak duży to z 5 zł można postawić.

0

Ty chyba cos brales, bo nie wiadomo o co ci chodzi.

3

Dlugo to bedziesz jeszcze przezywal?

0

Twoj komentarz.

0

Dobra gimbusie zejdz juz z tego szpaka ideale od siedmiu bolesci.

0

Po co to piszesz w trakcie meczu Barcy?

0

Jak Cordobe rozbilismy ostatnio 5:0.

0

Teraz widze. Myslalem ze chodzi ci o rok 14 i 15

0

Ilosc meczy.

0

Naprawde takvciezko napisac Villareal? Musisz uzywac dziwnych skrotow, ktorych napisanie zajmuje dluzej niz napisanie nazwy drozyny?

1

Komentarz usunięty

2

Nie wiem co chciales przekazac swoim komentarzem. Ganisz za to, ze cisna beke ze zlej murrawy xaviego czy sam sie z tego cisniesz?

0

Ale teraz puakasz mi tu.

2

Wy Visca Lebki tez macie taki bol.

0

Murzyn stal na lini laczacej jasny pas murawy z ciemnym a suagryz za linia.

0

To smialby sie z bialych.

1

Napastnik ma prawo stracic pilke. Obrona jest od tego zeby kasowac kontry.

0

Wytlumacze ci to na twoim przykladzie. Nie uczysz sie dostajesz jedynke. Powinna to byc dla ciebie nauczka, ale i tak nastepnym razem sie nie uczysz bo ci sie nie chce. Mniej wiecej tak to dziala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?