VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co ty piszesz faul byl. Dani byl ostatnim obronca wiec czerwona sluszna. Nie badz jak Hala Dzieciaki.
1
Cr 30 Messiasz 28
1
Komentarz usunięty
0
Racja. A nie daj Boże by się pomylił i powiedział "na pewno w tym meczu" to zjedli by go tutaj żywcem jak Szpakowskiego.
0
Nie widzę sensu dalszej konwersacji z tobą skoro nie zrozumiałeś tego co napisałem i ciągle atakujesz Chrześcijan. Skoro otrzymałeś Chrzest będziesz Chrześcijaninem czy tego chcesz czy nie. Dopóki nie dokonasz apostazji jesteś Chrześcijaninem i tyle.
0
Chrześcijaństwo jest jedną z najbardziej tolerancyjnych religii, chyba tylko Buddyzm jest najbardziej tolerancyjny. Większość Chrześcijan nie ma nic przeciwko innym wyznaniom, a Krucjaty i ciemne wieki Średniowiecza na szczęście dawno minęły, a Kościół wyciągnął właściwe wnioski po tych czasach. Nie powinniśmy patrzeć na Chrześcijan przez pryzmat tamtych czasów. Irytuje mnie ta dzisiejsza nagonka na Kościół Katolicki głównie przez Ateistów- hipokrytów. Przypominam, że polska dzięki Chrześcijaństwu jest teraz wolna (Obrona Częstochowy i wiele innych bitew, w których walczono również w obronie wiary, co zwiększało morale). Szanujmy więc Chrześcijaństwo z szacunku do naszych przodków, którzy tę wiarę również wyznawali. Po co się kłócić i sprzeczać kto jest gorszy, a kto lepszy. Nie ma ludzi idealnych i w każdej nacji czy grupie religijnej można znaleźć ludzi dobrych i złych, więc nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. Przypominam też, że aby nazywać się pełnoprawnym ateistą osoby ochrzczone powinny podać się aktu apostazji.
0
Idź rano. potem masz z głowy. :D
0
"chętnie Wam pogratuluje"- tak jakbyś napisał wam kibicom Barcelonki.
2
To, że nie jesteś wierzący nie upoważnia cię do szydzenia i obrażania innych religii. Wy ateiści uważacie się za takich tolerancyjnych, a poglądów innych nie potraficie uszanować. Piszesz, ze tematów religii nie powinno się mieszać z klubami, czyli podzielasz moje zdanie, że jego komentarz był nie na miejscu.
0
Twój komentarz wskazuje, że nie jesteś kibicem Barcy, a z nicku wnioskuję, że jednak jesteś. Jak to jest?
11
Ma kolega rację. Są pewne rzeczy, z których nie powinno się żartować i nie jest w tym przypadku istotne czy ktoś jest wierzący czy nie.
0
Trochę wieje hipokryzją, bo jak Messiasz grał średnio i "człapał" to również padały takie głosy z naszej strony barykady.
0
A jaki kurs? Jak duży to z 5 zł można postawić.
0
Ty chyba cos brales, bo nie wiadomo o co ci chodzi.
3
Dlugo to bedziesz jeszcze przezywal?
0
Twoj komentarz.
0
Dobra gimbusie zejdz juz z tego szpaka ideale od siedmiu bolesci.
0
Po co to piszesz w trakcie meczu Barcy?
0
Jak Cordobe rozbilismy ostatnio 5:0.
0
Teraz widze. Myslalem ze chodzi ci o rok 14 i 15
0
Ilosc meczy.
0
Naprawde takvciezko napisac Villareal? Musisz uzywac dziwnych skrotow, ktorych napisanie zajmuje dluzej niz napisanie nazwy drozyny?
1
Komentarz usunięty
2
Nie wiem co chciales przekazac swoim komentarzem. Ganisz za to, ze cisna beke ze zlej murrawy xaviego czy sam sie z tego cisniesz?
0
Ale teraz puakasz mi tu.
2
Wy Visca Lebki tez macie taki bol.
0
Murzyn stal na lini laczacej jasny pas murawy z ciemnym a suagryz za linia.
0
To smialby sie z bialych.
1
Napastnik ma prawo stracic pilke. Obrona jest od tego zeby kasowac kontry.
0
Wytlumacze ci to na twoim przykladzie. Nie uczysz sie dostajesz jedynke. Powinna to byc dla ciebie nauczka, ale i tak nastepnym razem sie nie uczysz bo ci sie nie chce. Mniej wiecej tak to dziala.