VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juz raz tak bylo w tym sezonie.
0
Takiego autobisu to nie widzialem nawet u Murinho. Brawo gol.
0
Cala drozyna do 40 metra nie wychodzi jedynie kontrataki.
0
To nie twoja kasa to co cie to obchodzi ile będzie zarabiał. Klub będzie chciał to zapłaci mu nawet 2 razy więcej niż Messiemu, a twoje kaprysy nikogo nie będą obchodziły. Poza tym jeżeli to było by dla klubu dużym obciążeniem finansowym to nie sprowadzą go i tyle.
0
1. Wątpię żeby w pełni spłacił się z koszulek,
2. Moim zdaniem mogą go kupić- dobry grajek, a skoro dadzą 70 mln to oznacza, że nas stać taką sumę wyłożyć i od garnuszka nie trzeba będzie sobie odjąć.
3. Denerwuje mnie takie wyliczanie i nie wiem po co to robię. ;)
4 Arsenal.
1
Z takim przeciwnikiem pewnie rotacje będą.
0
Niby dla czego?
0
Załapałem, bo przeczytałem post poniżej, ale wkurza mnie takie pisanie więc również posłużyłem się ironią- myślę, że trafnie do sytuacji.
1
Do Messiego nie ma startu.
4
Taki z ciebie kibic, ze nie znasz swoich zawodnikow? Wstyd!
0
Nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Nie licz, że ktoś ci pomoże skoro nie szanujesz zdania innych i masz je w dupie.
1
Dopóki będzie strzelał dopóty będą go szanować.
0
I to jego Penaldo :D
0
Skoro się nie liczysz ze zdaniem innych to po co pytasz?
0
Widać nie patrzyłeś na zakłady bukmacherskie Barca miała najmniejszy mnożnik.
1
Ale komedia to rodzaj dramatu...
0
Pod prysznicem małe co nie co? Mam nadzieję, że to nie to o czym myślę.
1
Nie boj sie ja pilnuje zeby real nie strzelil.
0
bein sports
0
Hah Anceloti jaka mina.
0
Chyba obronca Almeri sam aobie ja zalozyl.
0
Ale ty masz pomysly.
0
Nie wiem czy wiesz, ale Barca przed tym meczem i kontuzjami była faworytem tego meczu, a bukmacherzy stawiają na Barce jako przyszłego mistrza europy.
0
To czy było złe czy dobre to okaże się po dwóch meczach.
0
Szkoda, ze nie zakończyło się golem Messiego po podaniu Suareza. ;)
0
Ja nie wiem co ty sugerujesz, ale jestem kibicem Barcy. Wy po każdym karnym Ronaldo wypisujecie, że z karnych strzelać tylko umie, gdyby nie karny to by nic nie strzelił. A tutaj obrót o 180 stopni kiedy to Messi strzela. To się nazywa hipokryzja.
0
Ja nie jestem z takich imbecyli, żeby umniejszać jakiekolwiek gole.
0
Przeciez gole z karnego powinno sie odejmowac! Skad ta radosc tutaj?
0
Moglby mi ktos napisac dka czego na Hernandeza mowi sie groszek?
0
Moglbys robic kreskowki z takimi teksciorami. ;D