0

Juz raz tak bylo w tym sezonie.

0

Takiego autobisu to nie widzialem nawet u Murinho. Brawo gol.

0

Cala drozyna do 40 metra nie wychodzi jedynie kontrataki.

0

To nie twoja kasa to co cie to obchodzi ile będzie zarabiał. Klub będzie chciał to zapłaci mu nawet 2 razy więcej niż Messiemu, a twoje kaprysy nikogo nie będą obchodziły. Poza tym jeżeli to było by dla klubu dużym obciążeniem finansowym to nie sprowadzą go i tyle.

0

1. Wątpię żeby w pełni spłacił się z koszulek,
2. Moim zdaniem mogą go kupić- dobry grajek, a skoro dadzą 70 mln to oznacza, że nas stać taką sumę wyłożyć i od garnuszka nie trzeba będzie sobie odjąć.
3. Denerwuje mnie takie wyliczanie i nie wiem po co to robię. ;)
4 Arsenal.

1

Z takim przeciwnikiem pewnie rotacje będą.

0

Niby dla czego?

0

Załapałem, bo przeczytałem post poniżej, ale wkurza mnie takie pisanie więc również posłużyłem się ironią- myślę, że trafnie do sytuacji.

1

Do Messiego nie ma startu.

4

Taki z ciebie kibic, ze nie znasz swoich zawodnikow? Wstyd!

0

Nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Nie licz, że ktoś ci pomoże skoro nie szanujesz zdania innych i masz je w dupie.

1

Dopóki będzie strzelał dopóty będą go szanować.

0

I to jego Penaldo :D

0

Skoro się nie liczysz ze zdaniem innych to po co pytasz?

0

Widać nie patrzyłeś na zakłady bukmacherskie Barca miała najmniejszy mnożnik.

1

Ale komedia to rodzaj dramatu...

0

Pod prysznicem małe co nie co? Mam nadzieję, że to nie to o czym myślę.

1

Nie boj sie ja pilnuje zeby real nie strzelil.

0

bein sports

0

Hah Anceloti jaka mina.

0

Chyba obronca Almeri sam aobie ja zalozyl.

0

Ale ty masz pomysly.

0

Nie wiem czy wiesz, ale Barca przed tym meczem i kontuzjami była faworytem tego meczu, a bukmacherzy stawiają na Barce jako przyszłego mistrza europy.

0

To czy było złe czy dobre to okaże się po dwóch meczach.

0

Szkoda, ze nie zakończyło się golem Messiego po podaniu Suareza. ;)

0

Ja nie wiem co ty sugerujesz, ale jestem kibicem Barcy. Wy po każdym karnym Ronaldo wypisujecie, że z karnych strzelać tylko umie, gdyby nie karny to by nic nie strzelił. A tutaj obrót o 180 stopni kiedy to Messi strzela. To się nazywa hipokryzja.

0

Ja nie jestem z takich imbecyli, żeby umniejszać jakiekolwiek gole.

0

Przeciez gole z karnego powinno sie odejmowac! Skad ta radosc tutaj?

0

Moglby mi ktos napisac dka czego na Hernandeza mowi sie groszek?

0

Moglbys robic kreskowki z takimi teksciorami. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?