0

Wszystko zależy od stopnia w jakim interesujesz się piłką. Dla osób regularnie oglądających La Liga większość jej graczy jest dobrze znana.

0

Bardzo dobry grajek. Ladnie chodzi po prawym skrzydle. Naprawde go nie kojarzysz?

0

Albo Polska. ;)

0

Zatem to Neymar miałby króla.

5

Z tymi ekspertami z nc+ bym sie tak nie rozpedzal. Jest tam tez kilka herbatnikow.

0

To zalezy ile mieliby zagranych minut.

2

Chyba obsrał zbroje.

3

Ale kolego

czy to jest jakis

wierszyk

czemu piszesz

w ten dziwny

malo czytelny

brzmiący niczym

przemówienie sposób

Po co to robisz

masz w tym jakis cel?

0

Myślę, że są jednak dwa poziomy niżej od Barcy.

2

Co ten Chiellini opowiada? Z takimi ogórkami jak we włoskiej miałby nie ładować takich goli? On chyba myśli, że liga włoska jest nadal taka jak 10 lat temu.

0

Niestety argumenty byly nie wystarczajace nie przekonaly mnie do panskiej tezy.

0

Z tym wyplataniem koszykow to bym nie ryzykowal jeszcze uznali by ze ktos chce ich osmieszyc robiac lepszy koszyk. ;)

0

Pewno odkad Barca wygrala lige.

0

Nie wydaje mi się.

0

To chyba kazdy wie. Mialem na mysli, ze sprzedajac tych pilkarzy nie popelnili bledu bo ich forma nie byla po przygodzie w Madrycie dobra. Moim zdaniem brak trofeow w tym wlsezonie nie jest wina slabej pomocy Realu, bo ich pomoc jest bardzo silna.

0

W zasadzie to masz racje. Jednak uwazam, ze klasa naszych pilkarzy nie pozwoli na zbyt wiele pomocnikom Juve.

0

A ja myslę, że ich orona nie będzie miała nic do powiedzenia przy naszym ataku. Już City miało mieć potężną obronę z Demichelisem i Kompanym. Potem PSG z "wielką" dwójką Luizem i Silva. jak się skończyło wiemy. Dziureczki i upokorzenia. Nie wydaje mi się, żeby Juventus miał lepszą defensywę niż City. Tracą mało goli bo stawiają ten swój pasiasty autobus, który już nie jest zmorą Barcy w tym sezonie.

1

Słuchaj. Podobnie myślałem keidy sprzedali Ozila, a także kiedy sprzedali Di Marie. Jak się okazało potem to były dobre ruchy transferowe bo obaj zawdonicy w nowych klubach nie grali tak jak w Realu. A brak Di Marii nie był zauważalny przez dobry transfer Jamesa. Kto wie jak bedzie tym razem z trenerem.

1

Griezmann był dobry, ale nie wiem czy był lepszy od Neymara czy Suareza. No ale wszystkich ich nie dało się tutaj zmieścić także Griezmann zasłużył na miejsce w 11.

1

Ale masz porównanie. Jakaś polityczyna z wielkimi sportowcami. :D

0

Przecież ja nic takiego nie pisałem. Poza tym uważam, że WiFI to dobre udogodnienie. Zapytałem o co ci chodzi bo koleś wyżej napisał całkiem co innego niż zrozumiałeś. Nie wiem czy potrafisz w ogóle czytać, czy jesteś marnym trollem.

1

W sumie tutaj zawsze jest marudzenie. Nawet jak wysoko wygrywamy to znajduja sie osoby, ktore znajda jakies "ale".

0

Messi ladnie to zrobil.

0

W sumie przyda sie taki ogorek do klepania za rok. :D

0

76

0

Jak z Sevilla...

0

Po co nam ten metro juz lepszy Veratti?

0

Raczej to Bartra byl obok boiska. Gralismy w 10.

1

Malo okazji do wykazania sie ale dobrze zagral.

0

I tak Ronaldo cos strzeli dzis. Przeciez graja z Getafe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?