VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko zależy od stopnia w jakim interesujesz się piłką. Dla osób regularnie oglądających La Liga większość jej graczy jest dobrze znana.
0
Bardzo dobry grajek. Ladnie chodzi po prawym skrzydle. Naprawde go nie kojarzysz?
0
Albo Polska. ;)
0
Zatem to Neymar miałby króla.
5
Z tymi ekspertami z nc+ bym sie tak nie rozpedzal. Jest tam tez kilka herbatnikow.
0
To zalezy ile mieliby zagranych minut.
2
Chyba obsrał zbroje.
3
Ale kolego
czy to jest jakis
wierszyk
czemu piszesz
w ten dziwny
malo czytelny
brzmiący niczym
przemówienie sposób
Po co to robisz
masz w tym jakis cel?
0
Myślę, że są jednak dwa poziomy niżej od Barcy.
2
Co ten Chiellini opowiada? Z takimi ogórkami jak we włoskiej miałby nie ładować takich goli? On chyba myśli, że liga włoska jest nadal taka jak 10 lat temu.
0
Niestety argumenty byly nie wystarczajace nie przekonaly mnie do panskiej tezy.
0
Z tym wyplataniem koszykow to bym nie ryzykowal jeszcze uznali by ze ktos chce ich osmieszyc robiac lepszy koszyk. ;)
0
Pewno odkad Barca wygrala lige.
0
Nie wydaje mi się.
0
To chyba kazdy wie. Mialem na mysli, ze sprzedajac tych pilkarzy nie popelnili bledu bo ich forma nie byla po przygodzie w Madrycie dobra. Moim zdaniem brak trofeow w tym wlsezonie nie jest wina slabej pomocy Realu, bo ich pomoc jest bardzo silna.
0
W zasadzie to masz racje. Jednak uwazam, ze klasa naszych pilkarzy nie pozwoli na zbyt wiele pomocnikom Juve.
0
A ja myslę, że ich orona nie będzie miała nic do powiedzenia przy naszym ataku. Już City miało mieć potężną obronę z Demichelisem i Kompanym. Potem PSG z "wielką" dwójką Luizem i Silva. jak się skończyło wiemy. Dziureczki i upokorzenia. Nie wydaje mi się, żeby Juventus miał lepszą defensywę niż City. Tracą mało goli bo stawiają ten swój pasiasty autobus, który już nie jest zmorą Barcy w tym sezonie.
1
Słuchaj. Podobnie myślałem keidy sprzedali Ozila, a także kiedy sprzedali Di Marie. Jak się okazało potem to były dobre ruchy transferowe bo obaj zawdonicy w nowych klubach nie grali tak jak w Realu. A brak Di Marii nie był zauważalny przez dobry transfer Jamesa. Kto wie jak bedzie tym razem z trenerem.
1
Griezmann był dobry, ale nie wiem czy był lepszy od Neymara czy Suareza. No ale wszystkich ich nie dało się tutaj zmieścić także Griezmann zasłużył na miejsce w 11.
1
Ale masz porównanie. Jakaś polityczyna z wielkimi sportowcami. :D
0
Przecież ja nic takiego nie pisałem. Poza tym uważam, że WiFI to dobre udogodnienie. Zapytałem o co ci chodzi bo koleś wyżej napisał całkiem co innego niż zrozumiałeś. Nie wiem czy potrafisz w ogóle czytać, czy jesteś marnym trollem.
1
W sumie tutaj zawsze jest marudzenie. Nawet jak wysoko wygrywamy to znajduja sie osoby, ktore znajda jakies "ale".
0
Messi ladnie to zrobil.
0
W sumie przyda sie taki ogorek do klepania za rok. :D
0
76
0
Jak z Sevilla...
0
Po co nam ten metro juz lepszy Veratti?
0
Raczej to Bartra byl obok boiska. Gralismy w 10.
1
Malo okazji do wykazania sie ale dobrze zagral.
0
I tak Ronaldo cos strzeli dzis. Przeciez graja z Getafe.