0

Tevez to chyba umie grac tylko w ogorkowej Serie A.

0

Komentarz usunięty

2

Bo chcieli zaparkowac autobus ale zapomnieli kluczykow.

1

A wczesniej myslales inaczej?

1

Co sie tak spinacie tymi golami CRa. Jezeli chodzi wam o ZP to eksperci widza jak gra Messi, a jak CR i ocenia ich sprawiedliwie.

1

Wolisz przegrac z Juve w finale czy z odwiecznym rywalem. Hala dzieci nie dali by nam spokoju.

0

Jak dobrze gra to na Barnabeu nie gwizdza

0

Pisze się bodajże.

0

Wielkie mi to Krychowiak tu gral, milik tez.

0

Myślałem, że to jakaś gra słów związana z Joe Hartem. Nie zgadzał mi się tylko golkiper.

0

W zasadzie to obie drużyny mają równie ciężko. My musimy wszystko wygrać i Real to samo. Z tym, że mamy ten komfort, że nie musimy liczyć na potknięcie rywala.

1

Dla mnie to wystarczy jak nasze trio przebije rekord bramek w sezonie La Liga. Było by to miłym dodatkiem to trypletu.

2

Masz rację, ale wydaje mi się, że Atletico ma słabszy atak niż Sevilla. Dowodem na to był mecz w lidze mistrzów. gdzie gra sprowadzona była do szczelnej defensywy. A Sevilla wczoraj pokazała, że to atak jest ich mocniejszą stroną. Wniosek jest prosty jeżeli strzelimy na Calderon bramkę to raczej wygramy to spotkanie. Gorzej będzie napotkać autobusik.

6

Neymar zmarnował wczoraj kilka setek, a brak strzelonej bramki mógłby go tylko zablokować przed Ligą Mistrzów. Pewnie to też było przyczyną "oddania" mu karnego. Messi myśli o drużynie.

2

Zupełnie jak Krzysiu Ibisz. :D

2

Atleti nie jest teraz takie silne jak rok temu. Oczywiście możemy się potknąć, ale tylko jeżeli piłkarze nie zagrają na 100%, w co wątpię ponieważ z Atletico będą skupieni na maxa. Bardziej bym się obawiał Sociedad, bo mogą postawić solidny autobus.

0

Co do środowego meczu. Stawiam na wysoką wygraną Blaugrany- 3:0 . Bayern jest "cinki" jak wąż ogrodowy.

1

To są profesjonaliści, a nie zwykli kopacze, poradzą sobie nawet o 8 rano.

0

Gościu dostał troche za wysoką piłe uderzył to nie czołem, tylko górną częścią głowy nie mógł celowo tego zrobić.

0

Wiesz ze on nie mial na to wplywu. Pilka tak odpila mu sie od glowy.

0

2

0

Nam na 2:2 strzelili chyba w 70 ktorejs minucie takze jest szansa jeszcze.

5

Szkoda, ze my dalismy pupy z Sevilla.Tak to byla by bezpieczniejsza przewaga.

0

Zesrali się bez polskiego filara drużyny. Ot co.

4

70 minuta wpakuja na 2:2 i może pokuszą się na trzeciego gola.

0

Niedobrze krysia krwawi

3

Poczatek mieli fatalny z nami.

0

No dzisiaj może mieć ciąg na bramkę. oby ten ciąg go zablokował.

1

Co to jest Hart-Trick?

0

Ile Goli ma Tridente?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?