VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tevez to chyba umie grac tylko w ogorkowej Serie A.
0
Komentarz usunięty
2
Bo chcieli zaparkowac autobus ale zapomnieli kluczykow.
1
A wczesniej myslales inaczej?
1
Co sie tak spinacie tymi golami CRa. Jezeli chodzi wam o ZP to eksperci widza jak gra Messi, a jak CR i ocenia ich sprawiedliwie.
1
Wolisz przegrac z Juve w finale czy z odwiecznym rywalem. Hala dzieci nie dali by nam spokoju.
0
Jak dobrze gra to na Barnabeu nie gwizdza
0
Pisze się bodajże.
0
Wielkie mi to Krychowiak tu gral, milik tez.
0
Myślałem, że to jakaś gra słów związana z Joe Hartem. Nie zgadzał mi się tylko golkiper.
0
W zasadzie to obie drużyny mają równie ciężko. My musimy wszystko wygrać i Real to samo. Z tym, że mamy ten komfort, że nie musimy liczyć na potknięcie rywala.
1
Dla mnie to wystarczy jak nasze trio przebije rekord bramek w sezonie La Liga. Było by to miłym dodatkiem to trypletu.
2
Masz rację, ale wydaje mi się, że Atletico ma słabszy atak niż Sevilla. Dowodem na to był mecz w lidze mistrzów. gdzie gra sprowadzona była do szczelnej defensywy. A Sevilla wczoraj pokazała, że to atak jest ich mocniejszą stroną. Wniosek jest prosty jeżeli strzelimy na Calderon bramkę to raczej wygramy to spotkanie. Gorzej będzie napotkać autobusik.
6
Neymar zmarnował wczoraj kilka setek, a brak strzelonej bramki mógłby go tylko zablokować przed Ligą Mistrzów. Pewnie to też było przyczyną "oddania" mu karnego. Messi myśli o drużynie.
2
Zupełnie jak Krzysiu Ibisz. :D
2
Atleti nie jest teraz takie silne jak rok temu. Oczywiście możemy się potknąć, ale tylko jeżeli piłkarze nie zagrają na 100%, w co wątpię ponieważ z Atletico będą skupieni na maxa. Bardziej bym się obawiał Sociedad, bo mogą postawić solidny autobus.
0
Co do środowego meczu. Stawiam na wysoką wygraną Blaugrany- 3:0 . Bayern jest "cinki" jak wąż ogrodowy.
1
To są profesjonaliści, a nie zwykli kopacze, poradzą sobie nawet o 8 rano.
0
Gościu dostał troche za wysoką piłe uderzył to nie czołem, tylko górną częścią głowy nie mógł celowo tego zrobić.
0
Wiesz ze on nie mial na to wplywu. Pilka tak odpila mu sie od glowy.
0
2
0
Nam na 2:2 strzelili chyba w 70 ktorejs minucie takze jest szansa jeszcze.
5
Szkoda, ze my dalismy pupy z Sevilla.Tak to byla by bezpieczniejsza przewaga.
0
Zesrali się bez polskiego filara drużyny. Ot co.
4
70 minuta wpakuja na 2:2 i może pokuszą się na trzeciego gola.
0
Niedobrze krysia krwawi
3
Poczatek mieli fatalny z nami.
0
No dzisiaj może mieć ciąg na bramkę. oby ten ciąg go zablokował.
1
Co to jest Hart-Trick?
0
Ile Goli ma Tridente?