0

Myslisz ze guardiola prowadzac dajmy na to Getafe bylby w tym rankingu? To przeciez wiadome, ze z "........." niczego nie ulepi nawet najlepszy trener. A zeby obalic twoja teze, ze mecze wygrywaja nasze gwiazdy to przedstawie ci Mourinho, ktory majac super sklad nic nie ugral w LM. Ale zaraz przecierz to jest najlepszy trener.

0

Ale to Leo ma mniej minut w lidze mistrzów.

0

Dzięki wszystkim za konstruktywne wypowiedzi. A napinacze zostali zgłoszeni. (Wybacz, że pod twoim postem, ale któryś musiałem wybrać)

3

Dla wszystkich osób, których cieszy taki wynik. I obrażacie ludzi, którym się on nie podoba.
Jakim prawem nazywacie ich "kibicami"- w złym tego słowa znaczeniu (wiadomo jakim). Ja rozumiem, że po takim wyniku- biorąc pod uwagę poprzedni wynik można się cieszyć. Ale czy was satysfakcjonuje taka gra jak w drugiej połowie. Dla mnie był to brak szacunku dla kibiców, którzy dotarli na stadion, jak i tych przed telewizorami. Ja nie wiem jak można się cieszyć po obejrzeniu takiego cyrku. Było to moim zdaniem mało profesjonalne zachowanie. Każdy ma prawo tutaj napisać czy mecz im się podobał czy nie i podzielić się swoją opinią z innymi.

1

0

Nie ma przestrzeni bo nikt nie wychodzi na pozycje. Masz dowód na moja teorie.

13

To wygląda żałośnie.... i bezradnie. ja nie wiem co ten Lucho im w szatni kazał grać, ale to wygląda komicznie.

0

W tym, że goście zamiast grać drugą połowę to łażą jak ćmy.

0

Oni celowo tak grają. Nie wydaje mi się, że to z powodu braku Suareza. Zobacz, że nie biegają tak jak wcześniej tylko człapią.

1

Czemu nasi zaczeli grać na stojąco?

0

Boateng to już woli faulowac żeby go nie wkrecili.

0

8

0

Chyba alaba

0

Slaby ten Bayern na farcie strzelili z glowki i graja lipe.

0

Prawem Jungli.

0

Robia mlyn niemcy.

0

Wpisz to samo w google może wyskoczy ci na Filmwbie

0

Nie raz zdarzało mi się rzucić przy takich akcjach jakąś ku*wą czy ch*jem.

0

Ja oglądałem do końca. Do tej pory mam rozwalone birko po tym meczu. (nie pytaj co robiłem z nerwów)

0

Na tym bedzie polegał ich strajk. Nie ma meczów nie ma kasy proste.

0

Przetłumaczyć mu było. A twój tekst załapałem, ale chciałem ci tylko dać do zrozumienia, że nie był najlepszy.

0

Ty tak serio. Myślisz, że te cieniasy cokolwiek nam strzelą? Znowu będzie z 3:0 albo lepiej.

0

Tylko, że Rafinha Alcantara nic takiego jeszcze nie powiedział.

0

Jak ty porównujesz Bilbao z Barcą to nie wiem co o tobie myśleć.

0

Tak. Na pewno bedzie remis ze slabym deportivo.

0

Jeżeli wygramy z Atleti to tak.

0

To zależy od wyniku.

1

O ja cie nie pier*ole. Kto by się spodziewał?

0

A robi to świetnie. Piłka leci z taką rotacją, ze pięknie to wygląda ma chłopak dobrze ułożoną stopę.

0

O której madryty grają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?