VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba Pedro....
2
Messi coś forme stracił. Z meczu na mecz coraz słabiej. :(
0
Argument "Taka prawda" jest najlepsza bronia haladziecka.
0
Też prawda. Zazdrościłem bo uważałem, że to Keylor jest lepszy.
86
Oglądając mundial chciałem, żeby to Navas dołączył do Barcelony i jak Real go zakontraktował trochę im zazdrościłem. Czas pokazał, że gówno wiem i to Bravo jest kozakiem.
0
Co?
0
20
0
W Środę może i nie wejdzie, ale we Wtorek ma duże szanse. ;)
0
Statystyki i historia ma sie nijak do tego co moze sie stac. "Ciezko to tak pojac?"
0
Żaden...
0
Koke nie jest taki dobry jak niektórzy tutaj piszą.
0
Co on chrzani, ze atleti nie moze zlapac swojego rytmu grania jak oni zawsze tak graja.
1
No to teraz Ronaldo nie bedzie juz Kapitanem Grzmotem tylko Panem Siekierka
9
Ten komentator za bardzo podnieca sie realem.
0
No nie wiem mnie nie przekonywały nasze ataki w drugiej połowie za to trząsłem portami przy akcjach Sevilli.
1
Takie same odczucie jak po ostatnim zremisowanym meczu Polski z Irlandią.
0
Wtedy przyjal by sobie pilke i wszedl z nia do bramki.
0
Krychowiak jest cienki jak douglas w Barcelonie. Neymar wkręca to drewno w ziemie jak chce.
0
Rywal do czego? Jedynym rywalem to moga byc jak awansuja w lidze mistrzow i spotkamy sie z nimi potem. Ja tam kibicuje teraz maladze.
0
Jednak nie to samo zle przeczytalem.
0
Ma szanse, ale czekaja ich troszke trudniejsze mecze noz eibar.
0
A nie? Oglądałeś mecz i widziałeś ich grę z Realem? Grali dobry ofensywny football.
0
Terminarz jest bardzo podobny mamy tylko odrobinę trudniejszy więc nie pękaj.
0
Facet ładuje w jednym meczu 5 bramek w drugim z trudnym przeciwnikiem strzela gola i asystuje. On robi różnicę!!!
0
Mashe na DP? On ostatnio jest bez formy, a Busi gra bardzo dobrze wiec raczej to on zagra dzisiaj.
0
Co ma wspolnego obrona do ladnie strzelonej bramki. Nie jestes tu jakims bossem, ktory bedzie dyktowal innym co maja robic.
0
Skad ty sie wziales, przeciez widac, ze to troll.
0
To korniszona czy kwaszonego?
0
Javier jest cinki.
0
No tak Leo zrobił różnicę na boisku marnując tą setkę. Nie to żebym jakoś hejtował Messiego, ale dzisiaj nie zagrał jakoś wybitnie dryblingi mu nie wychodziły mało widoczny w drugiej połowie. Na plus asysta i kilka dobrych zagrań. Jak dla mnie MVP to Pique i to on zrobił różnicę.