0

Chyba Pedro....

2

Messi coś forme stracił. Z meczu na mecz coraz słabiej. :(

0

Argument "Taka prawda" jest najlepsza bronia haladziecka.

0

Też prawda. Zazdrościłem bo uważałem, że to Keylor jest lepszy.

86

Oglądając mundial chciałem, żeby to Navas dołączył do Barcelony i jak Real go zakontraktował trochę im zazdrościłem. Czas pokazał, że gówno wiem i to Bravo jest kozakiem.

0

Co?

0

20

0

W Środę może i nie wejdzie, ale we Wtorek ma duże szanse. ;)

0

Statystyki i historia ma sie nijak do tego co moze sie stac. "Ciezko to tak pojac?"

0

Żaden...

0

Koke nie jest taki dobry jak niektórzy tutaj piszą.

0

Co on chrzani, ze atleti nie moze zlapac swojego rytmu grania jak oni zawsze tak graja.

1

No to teraz Ronaldo nie bedzie juz Kapitanem Grzmotem tylko Panem Siekierka

9

Ten komentator za bardzo podnieca sie realem.

0

No nie wiem mnie nie przekonywały nasze ataki w drugiej połowie za to trząsłem portami przy akcjach Sevilli.

1

Takie same odczucie jak po ostatnim zremisowanym meczu Polski z Irlandią.

0

Wtedy przyjal by sobie pilke i wszedl z nia do bramki.

0

Krychowiak jest cienki jak douglas w Barcelonie. Neymar wkręca to drewno w ziemie jak chce.

0

Rywal do czego? Jedynym rywalem to moga byc jak awansuja w lidze mistrzow i spotkamy sie z nimi potem. Ja tam kibicuje teraz maladze.

0

Jednak nie to samo zle przeczytalem.

0

Ma szanse, ale czekaja ich troszke trudniejsze mecze noz eibar.

0

A nie? Oglądałeś mecz i widziałeś ich grę z Realem? Grali dobry ofensywny football.

0

Terminarz jest bardzo podobny mamy tylko odrobinę trudniejszy więc nie pękaj.

0

Facet ładuje w jednym meczu 5 bramek w drugim z trudnym przeciwnikiem strzela gola i asystuje. On robi różnicę!!!

0

Mashe na DP? On ostatnio jest bez formy, a Busi gra bardzo dobrze wiec raczej to on zagra dzisiaj.

0

Co ma wspolnego obrona do ladnie strzelonej bramki. Nie jestes tu jakims bossem, ktory bedzie dyktowal innym co maja robic.

0

Skad ty sie wziales, przeciez widac, ze to troll.

0

To korniszona czy kwaszonego?

0

Javier jest cinki.

0

No tak Leo zrobił różnicę na boisku marnując tą setkę. Nie to żebym jakoś hejtował Messiego, ale dzisiaj nie zagrał jakoś wybitnie dryblingi mu nie wychodziły mało widoczny w drugiej połowie. Na plus asysta i kilka dobrych zagrań. Jak dla mnie MVP to Pique i to on zrobił różnicę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?