0

To bylo modne w ramtym sezonie. Dzis juz nikt nie sprzedaje pilkarzy po slabych meczach. Nie jestes zabawny.

7

Nie ma Busiego i nie ma kto zgarniac pilek na 40 metrze. Ale dla was i tak mashe lepszy..

1

Spokojnie. Enrique naniesie poprawki taktyczne i w drugiej polowie gra sie poprawi.

2

Tacy sa najgorsi.

0

Granada nas klepie, graja lepiej od nas.

2

Kucharczyk i zyro by to zepsuli. :D

0

Nie puacz synu

0

Az mi transmisja padla.

0

Ja tez

1

Chyba tobie sie pomylilo. Bartra biega jak lokomotywa z weglem

0

Ja zwrocilem. I jestem zdegustowany.

0

Dla czego Cr jest na srodku, a Suagryz na skrzydle?

0

W takim razie gdzie Berbatov ja sie pytam?!

0

Po raz kolejny pokazujesz, że masz jakiś kompleks. Nie napisałem nigdzie o tobie, że jesteś "sezonowcem", ani, że jesteś "niestały". Skoro uosobiłeś te porównania ze sobą to sam się tak nazwałeś. Ja tak nie napisałem.

0

Sam sie tak nazwales. Ja tylko opisalem osobe nie stala w sympatiach klubowych.

0

Zle na tym nie wyszli

0

Nie pisze nic o meczu legii. Nie kibicuje zadnemu polskiemu klubowi tylko Barcelona w odroznieniu od sezonowcow ktorzy maja 10 sympati klubowych. A obrazac sobie bede te kluby ile mi sie podoba bo ich nie lubie I zaden matifcb1899 nie bedzie mi tu zabranial tego robic.

0

Ty nie jestes lepszy. Caly czas wypisujesz bzdury na temat jakichs zalosnych ekip-celtikow ajaxow i innych gowien. Kazdy ma to kolo nosa a ty chcesz zwrocic na siebie uwage. Idz na strony tych klubow skoro ich lubisz i tam to pisz.

0

Zachowujesz sie jak dzieciak smiejac sie z niego o to mi chodzi.

1

To juz nie mozna nie lubic jakiegos klubu bo wyskoczy zaraz jakis matifcb1899 i cie wysmieje?

1

Chyba ci sie strony pomylily.

7

Nie rozumiesz ze mamy zakaz?

0

Ma ktos dobry link na sopcast na atleti?

0

Najlepsze

0

Ja tam go jeszcze nie widzialem. Bardziej Wellbeck sie pokazuje.

0

Dla czego klamiesz? Mowia o meczu nie o jakiejs Marynie.

5

Te dwa zespoły są już zaklepane przez Madryt. :D

4

Zamiast słabego Bayernu ja bym Real tam wstawił. Gostki są bez formy, ale z Barcą zawsze spinają poślady i znają dobrze nasz styl- potrafią z nami grać.

0

Ale zes powiedzial...

2

Sorry, że napiszę teraz coś nie związanego z tematem.
Przeglądałem właśnie sobie komentarze na RM.pl i zobaczyłem tam jakiegoś idiotę od nas jak trolluje i osoby wdające się z nim w kłótnie. I doszedłem do wniosku, że tam nie ma nawet jak porządnie się powyzywać, bo szata graficzna przypomina notatnik, a odpowiedzi nie wiadomo do kogo się tyczą. U nas to co innego, myślę, że dla tego u nas jest zawsze 3 razy więcej komentarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?