VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To bylo modne w ramtym sezonie. Dzis juz nikt nie sprzedaje pilkarzy po slabych meczach. Nie jestes zabawny.
7
Nie ma Busiego i nie ma kto zgarniac pilek na 40 metrze. Ale dla was i tak mashe lepszy..
1
Spokojnie. Enrique naniesie poprawki taktyczne i w drugiej polowie gra sie poprawi.
2
Tacy sa najgorsi.
0
Granada nas klepie, graja lepiej od nas.
2
Kucharczyk i zyro by to zepsuli. :D
0
Nie puacz synu
0
Az mi transmisja padla.
0
Ja tez
1
Chyba tobie sie pomylilo. Bartra biega jak lokomotywa z weglem
0
Ja zwrocilem. I jestem zdegustowany.
0
Dla czego Cr jest na srodku, a Suagryz na skrzydle?
0
W takim razie gdzie Berbatov ja sie pytam?!
0
Po raz kolejny pokazujesz, że masz jakiś kompleks. Nie napisałem nigdzie o tobie, że jesteś "sezonowcem", ani, że jesteś "niestały". Skoro uosobiłeś te porównania ze sobą to sam się tak nazwałeś. Ja tak nie napisałem.
0
Sam sie tak nazwales. Ja tylko opisalem osobe nie stala w sympatiach klubowych.
0
Zle na tym nie wyszli
0
Nie pisze nic o meczu legii. Nie kibicuje zadnemu polskiemu klubowi tylko Barcelona w odroznieniu od sezonowcow ktorzy maja 10 sympati klubowych. A obrazac sobie bede te kluby ile mi sie podoba bo ich nie lubie I zaden matifcb1899 nie bedzie mi tu zabranial tego robic.
0
Ty nie jestes lepszy. Caly czas wypisujesz bzdury na temat jakichs zalosnych ekip-celtikow ajaxow i innych gowien. Kazdy ma to kolo nosa a ty chcesz zwrocic na siebie uwage. Idz na strony tych klubow skoro ich lubisz i tam to pisz.
0
Zachowujesz sie jak dzieciak smiejac sie z niego o to mi chodzi.
1
To juz nie mozna nie lubic jakiegos klubu bo wyskoczy zaraz jakis matifcb1899 i cie wysmieje?
1
Chyba ci sie strony pomylily.
7
Nie rozumiesz ze mamy zakaz?
0
Ma ktos dobry link na sopcast na atleti?
0
Najlepsze
0
Ja tam go jeszcze nie widzialem. Bardziej Wellbeck sie pokazuje.
0
Dla czego klamiesz? Mowia o meczu nie o jakiejs Marynie.
5
Te dwa zespoły są już zaklepane przez Madryt. :D
4
Zamiast słabego Bayernu ja bym Real tam wstawił. Gostki są bez formy, ale z Barcą zawsze spinają poślady i znają dobrze nasz styl- potrafią z nami grać.
0
Ale zes powiedzial...
2
Sorry, że napiszę teraz coś nie związanego z tematem.
Przeglądałem właśnie sobie komentarze na RM.pl i zobaczyłem tam jakiegoś idiotę od nas jak trolluje i osoby wdające się z nim w kłótnie. I doszedłem do wniosku, że tam nie ma nawet jak porządnie się powyzywać, bo szata graficzna przypomina notatnik, a odpowiedzi nie wiadomo do kogo się tyczą. U nas to co innego, myślę, że dla tego u nas jest zawsze 3 razy więcej komentarzy.