0

Ale to sa eksperci i zawsze cos im nie bedzie pasowalo i beda umniejszac zwyciestwa.

0

Chyba 'out'?

0

Właśnie takie komentarze jak twój sie wtedy u nas pojawiały. :D

1

Zapomniałeś Cris vs pool

0

Ponad 100. Pamietam, że Benzema się tym bardzo ekscytował.

0

Dla tego nie jestes sedzia.

1

Prawa strona z montoya i pedro nie istnieje

0

Jak strzeli 1 to bedzie cos niesamowitego. Messi znowu skradnie kazdemu show.

0

Nie, nie znałem, ale nie pisałem jaki to on nie będzie zaje*isty i jaki to z niego nie jest wielki talent.

0

Ter Stegen na pewno noe zagra.

5

Kto to k*rwa jest Odegard? Smiesza mnie te wszystkie wypowiedzi ekspertow o tym calym odegardzie i silvie. Pewnie wiecej niz polowa nie wiedziala w ogole ze ten koles w ogole istnieje, a to jak gra widzieli na filmikach na yt. Dla mnie obaj goscie to takie same noname'y jak douglas. Roznica taka ze oni sa mlodzi i moga sie rozwinac.

0

No właśnie, bo to jest nick, a to jest strona o nazwie "fcbarca.com" nie realmadryt.com.

0

Po co piszesz pod kazdym komentarzem HM?

0

Oni nie dadza rady strzelic dwoch goli i przy tym nie stracic. Musieli by sami prowadzic gre a barca pilki nie odda.

0

U nas rzeczywiscie bana latwo zarobic, ale dzieki temu panuje tu porzadek. Choc kary sa troszke dziwne bo na poczatku grudnia w odpowiedzi na komentarz jakiegos gostka, ktory zbluzgal naszego trenera, moja odpowiedz byla krotka i adekwatna do tego co on napisal(cytat) "Debil >Ty". Uzylem znaku wiekszosci ponoewaz tamten zrobil podobnie. Niedlugo po zamieszczeniu dostalem odpowiedz od osoby nie zamieszanej w dyskusje, stroz prawa, a zarazem straznik teksasu jak i obronca ucisnionych d*ebili napisal, ze zglosil moj komentarz. Za to sam autor chyba olal moja odpowiedz bo nie odpisal nic. Nie przejalem sie tym poniewaz nie napisalem bezposrednio, ze jest debilem czy tez kims gorszym od debila. Ponad to stwierdzilem, ze to pierwszy moj wybryk wiec dostane jakies upomnienie, albo blokade na kilka dni. Nastepnego dnia zobaczylem ze ban potrwa do 15 stycznia czyli okolo 1 miesiac. Czare goryczy przelalo to, ze z komentarzy dowiedzialem sie, ze nie jakis inny uzytkownik ktory nie mogl zapanowac nad swoja frustracja kiedy to Barca przeggrala bodajze z Celta. Kolezka podobno dostal bana na okolo tydzien, a wiem, ze to na pewno nie byl jego pierwszy wybryk bo byl dosyc znanym trollem na tym forum. Moim zdaniem kary nie sa adekwatne do czynow czym administracja powinna sie zajac, bo stronka jest naprawde super, ale odnosze wrazenie, ze sa tu rowni i rowniejsi.

1

Haha ty nie masz pojecia o football' u .

0

Straty tez mial takie, ze rece opadaly.

0

Skad mozesz wiedziec jak bedzie gral Pogba za rok?

0

Strzelenie gola kiedy jest sie sam na sam nie wymaga wkomponowsnia sie do drozyny. Gosciu dostaje pile za obroncow i laduje obok bramki albo w bramkarza.

0

On nie ma pecha tylko gra jak 12 latek na lekcji w-f. Co sie z nim dzieje?

0

Wiare też mam w dupie. Pisałem o nienormalnej części tego społeczeństwa + homosie.

1

To zle, ze nic do nich nie masz. Chyba, ze tez jestes nienormalny jak oni.

0

Ale to strzelał Adriano.

0

Poszli spac.

1

Zanim cos napiszesz to najpierw to przemysl.

0

A czy ja im czegoś zabraniam?

0

Tak mówili, bo w pierwszej części sezonu tak było.

0

Bale chyba boi się teraz kończyć akcje sporo sytuacji mógłby kończyć uderzeniem ze łba, a odgrywa w pole.

2

Autobus, którym przyjechali materace powoli parkuje w polu karnym Jana Oblaka.

0

Spoko. Odniosłem wrażenie, że ból dupujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?