0

Kazdy to wie, ale czym sie rozni 100 w powaznej pilce od 100 w amatorskiej?

0

Sezonowiec namierzony.

1

Mathieu kontuzjowany, Vermalen nie dostępny, a na Pique wszyscy najeżdżają za brak formy. Tu jest logika...

0

Nie piszę tu o przewracaniu się.

1

Czasami? Ja tam leje z niego co mecz.

0

Co nazywasz formą? Nie wiesz jak teraz Iniesta by grał w pełni formy, nie wiesz też czy Isco ma szczyt. Takie gdybanie jest G warte. Teraz gra lepiej czyli jest lepszy koniec tematu.

0

Nie zesrajcie się czasem tymi rezerwami Liverpoolu.

2

Nikt ci nie kaze tam jechac. Uwazam ze prawdziwy kibic zawsze by chcial pojechac na Camp Nou nawet gdyby Barca przegrala.

0

Przy okazji wojny w szatni, kontrowersje w prasie, chamskie odzywki i prowokacje, a na koniec było by to samo co osiągnął w Madrycie- wielkie G. W sumie żadna różnica z trofeami, ale atmosfera była by spieprzona. A i wielu kibiców by się odwróciło na ten okres od Barcy.

0

Dla tego napisałem, że i tak widziałem go w top 23. Wyliczyłeś, że opuścił około 12 spotkań + brak pucharów. Ile meczy rozegrał w tym roku też ze 12?

0

A co jak nie dojdziemy do finału? Cały misterny plan w pi*du. :(

3

Siwy? To byłby zły wybór.

1

Chyba źle to zinterpretowałeś. Tu chodzi raczej o to, że szatnia słucha Messiego, a nie szkoleniowca. Słowo 'mają' może wprowadzić w błąd, ponieważ może ono oznaczać 'muszą' lub stwierdzać, że tak jest.
AS jak zwykle próbuje zasiać ziarno niezgody i wprowadzić bałagan w szeregach Cules i całej Barcy.

2

Do wszystkich debili udzielających głupich odpowiedzi pod tym komentarzem!
Brak nominacji spowodowany jest raczej tym, że Suarez w tym roku zagrał bardzo mało meczy- z wiadomych względów. Wątpię żeby tu chodziło o "incydent". Nominacje są za to jak ktoś gra w piłkę nie za to jaki ma charakter i jak się zachowuje, bo jedno do drugiego ma się jak musztarda do dżemu.
Nie mniej jednak uważam, że powinien się znaleźć w top 23. (Robercik też.)

0

To sarkazm... tak?

0

Trener mówi dzisiaj zagrasz, ten robi co może żeby pokazać się z dobrej strony. Czego tu nie rozumiesz?

0

Połowa na tym forum wyrzuciła by ze składu niektórych piłkarzy i zastąpiła innymi. Nie wspominając o kilku komentarzach, które pisały, że lepiej było sprzedać Messiego za 200mln. Ciągłe pretensje do Alvesa, Pedro czy Busiego. Trener każe grać to chłopaki robią co mogą, a to, że nie mają formy to inna sprawa. Grunt, że się starają i biegają.

9

Kiedyś pisaliście, że przegrać można i umiecie to zrozumieć, ale tylko wtedy kiedy piłkarze się starają od początku do końca, a mimo tego nie są w stanie wygrać. Właśnie WCZORAJ był taki mecz! LUDZIE! Co się z wami dzieje? Jednym słowem pisząc: HIPOKRYZJA

0

Skąd wiesz co się dzieje w szatni? Nie byłeś tam więc nie pisz farmazonów i nie nakręcaj tej całej pozytywki nienawiści, bo twoi rówieśnicy z podstawówki i gimnazjum czytają takie wypociny i gadają podobnie. Mecz nie pyknął to trzeba iść dalej. Dla pocieszenia zobacz real. Byli w środku tabeli teraz mają lidera jeszcze wszystko się może zmienić. A tak nawiasem mówiąc wolałbym przez cały sezon nie mieć lidera, a pod koniec zakończyć na piedestale.

0

Połowa osób na tym forum! W CV wpisali by setki pucharów wygranych w grze "FIFA".

0

Racja. Nie lubię gdybać, ale wystarczyło by, że przynajmniej 3 strzały wpadły by do siatki, a forumowicze inaczej by pisali o trenerze. Dzisiaj przede wszystkim zabił nas brak skuteczności.

0

Mash 4,5? Zagrał chyba najlepiej z całego zespołu, ale niech ta ci będzie.

3

Tydzień temu po meczu z Realem pisałem, że po kolejnej porażce "kibice" pełną gębą zaczną wywalać trenera. Nie pomyliłem się- ciekawe czemu. Szkoda tylko, że tak szybko to nastało. Apeluję o rozwagę. Podzielcie się swoimi opiniami jutro kiedy nerwy odejdą na bok.

0

Czy ty jestes pojeany?

0

Czytałem te wątki, tylko po co poruszać ten temat. Nie ma uprawnień to nie ma po co drążyć ten temat?

2

A jak się to ma do Barcelony? Chyba pomyliłeś fora.

1

Dokładnie tak. Irytujące jest też nazywanie Enrique- LE. Czasami jak czytam komentarze to się zastanawiam co do"ch*ja autor ma na myśli pisząc LE.

0

Wszystko fajnie ale 'VV' to victor valdes ty nim nie jestes.

0

"Wy" czyli kto? Nie uogólniaj, bo nie każdy się tu wymądrza i udaje trenera. A zwłaszcza nie każdy wypowiada się z taką arogancją o trenerze, który bądź co bądź ma jakieś doświadczenie.

0

Jakie ty masz doświadczenie, że się wypowiadasz na ten temat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?