3

A co w tym jest smiesznego. Indywidualnie Ronaldo tez byl lepszy od Messi(asza) rekord bramek w LM krol strzelcow LaLiga. Swietny poczatek tego sezonu. Messi sam przyznal, ze CR byl lepszy.

0

Wybacz, że ci spamuje, ale przez przypadek musiałem nacisnąć 'Odpowiedz' przy twoim poście.(Chodzi o poprzedni komentarz). :)

0

Myślę, że taka gra jaką dzisiaj widzieliśmy była by kluczem na rozmontowanie autobusów.

32

Alberto Undiano Mallenco sędziuje tak samo jak podczas meczu Polska : Szkocja. Pamiętny faul na Robercie Lewandowskim również nie został podyktowany.

2

Łapa jak Luj......

0

Wiesz to samo pomyślałem przed meczem z Sociedad.

0

Patrząc na skład to nie wolno dawać im szans w postaci stałych fragmentów i będzie dobrze.

0

Masz na STS. A link ci redakcja podesłała w temacie.

2

Kogo miałby zastapić???!!!

0

Bardziej chodziło mi w tym przykładzie o to, że po wygranej odrobilibyśmy 3 punkty do białych. Po za tym Anoeta nie zdobyliśmy od kilku sezonów.

0

Co niektórzy chyba nie wiedzą, że Elche jest ostatnie w tabeli, bo radość u nich taka jakbyśmy w takim stylu Atletico czy nawet ten Sociedad pokonali.

0

Racja. Na początku przeczytałem Orłowski.

0

To nie jest psioczenie. Nikogo nie obmawiasz przecież.

0

Ty chyba nie oglądasz meczów Barca Real. Bo o takie mecze chodzi cAmuh' owi

0

Mnie go trochę szkoda.

1

To nie jest podejrzane w obecnej sytuacji.

0

Czytałeś tylko tytuł?

0

JAk juz spolszyles imie puyola to zubiego tez wypadaloby spolszczyc

0

Wydaje mi się, że ligi raczej w tym sezonie nie wygramy, ale na Puchar Króla moglibyśmy sobie pozwolić. Zazwyczaj spinamy pośladki na Real, a reszta zespołów jest jak najbardziej do ogrania zwłaszcza, że to są dwumecze. To samo myślę o Lidze Mistrzów. Przy odrobinie szczęścia i dobrej dyspozycji kilku zawodników można osiągnąć ten cel. przykładem jest Real Madryt z poprzedniego sezonu. W lidze grali słabo- ostatecznie zajęli 3 miejsce, co nie przeszkodziło im w zdobyciu Copa del Rey czy UEFA Chamipons League.

0

Te to niby widziałem, ale słuchaj piszczel zawsze wygrywa z przedramieniem. Myślę, że gdyby stał twardo na nogach mógłby strzelić bramkę na moje oko to on szukał karnego.( Nie zmienia to faktu, że karny się należał.) Po za tym taki klub jak Barca powinien stworzyć sobie dużo więcej okazji na gola więc nie podyktowany karny nie jest żadnym usprawiedliwieniem.

0

Dołączam się do pytania. Ponad to widziałem kiedyś jak Ronaldinho zrobił podobnie i z tego co pamiętam bramka była uznana.

0

Oddali celny strzał na bramkę...

0

Jaka hierarchia? Messi i Neymar na ławie, a ty o hierarchii piszesz.

0

Nie wiem co o tym myśleć... zobaczymy po meczu.

0

Tak się bardzo przejmuje tym zgłoszeniem, że aż wcale. Co mi zrobią zablokują na parę dni?

1

Cos sie tak przywalil do tego douglasa? Sredniak, ale pilkarz Barcelony- klubu, ktoremu kibicujesz i powinienes szanowac wszystkich pilkarzy. To tyczy sie tez innych osob.

2

0

Na moje oko to douglas troche za daleko wychodzi

0

Bo messi nie strzela z wolnego...

0

Defensywa jak defensywa, graja średnio, ale jakoś to idzie większy problem w pomocy mamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?