VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecie karne można trenować nawet w domu...
0
Boże... football opiera się w dużej mierze na błędach przeciwnika.
0
W dupie mamy jakis tam juventus.
0
Kolega stanie sie celebryta.
0
Piszemy o City odnośnie meczu z Barceloną. Dla mnie to noname bo tak nazywam graczy, którzy są ciency i nie zabłysnęli w świecie footballu.
0
Tak. Nie popisuj sie.
2
Masz problem z zalatwianiem sie?
0
Wczoraj widzialem reklame i bylo cos o lidze mistrzow ale chyba tylko jakies nagrody do wygrania. W kazdym razie wejdz na ligaheineken.pl moze tam cos pisze.
0
Wez czlowieku nie pisz farmazonow. Jaka przewage w srodku pola? Barcelony nikt nie jest w stanie wyprzec ze srodka pola, a ty tu piszesz, ze jakis noname zrobi przewage. Predzej sie zesra niz zrob te twoja przewage.
0
Hah. Koles jest jednym z tych co to nic nie widzial, ale cos napisze.
0
Dobrze, ze Robert Lewandowski ostatnio pokazal brudasowi (karnacja) gdzie jego miejsce. (Gleba)
0
Co ten gostek napisal bo juz bana wylapal.
0
Bynajmniej nie oznacza przynajmniej.
0
Dzieki juz rozumiem.
0
@borys67: Lepszej pomocy nie da sie wystawic z obrona to samo. Po za tym barca i tak zdominuje srodek pola bo $ity jest cinkie jak kalesony dziadka.
0
Dla czego napisales w slowie Mats dwie pierwsze litery z duzej trzecia z malej a ostatnia znowu z duzej?
0
Piszecie o goleadzie i hattrickach Suareza, a potem znowu bedzie placz jak przegramy.
0
Jak byś nie zauważył, to osoby, które głosują przeważnie patrzą właśnie na ilość zdobytych goli.
0
Sorry za poprzedni komentarz nie mam pojęcia dla czego jest pod twoim postem.
0
Ty chyba fora pomyliłeś.
0
Myśle, że te 1000 goli by wystarczyło na zdobycie kolejnej złotej piłki.
3
Lubi to miejsce.
2
A widziałeś jak przeleciał w środek pola? :D
0
Czemu Elche nie gra autobusu?
0
Najgorsze jest to, że z biegiem czasu mamy coraz większe nadzieje, a potem rozczarowanie wieksze.
1
Ja bym tu czerwo dał
0
I to niby zabawne ma być?
0
Bardziej bym powiedział, że "Marca", ale gówno wiem.
0
Dla ciebie Luty jest decydującą fazą rozgrywek?
0
Odkąd Pep poszedł do Bayernu grają oni kupę. Z Barcą mu wyszło, bo trafił mu się skład w fantastycznej formie. Nie piszę, że jest słabym trenerem, ale uważam, że dużo mu brakuje to takiego Murinho czy nawet Simeone.