0

Przecie karne można trenować nawet w domu...

0

Boże... football opiera się w dużej mierze na błędach przeciwnika.

0

W dupie mamy jakis tam juventus.

0

Kolega stanie sie celebryta.

0

Piszemy o City odnośnie meczu z Barceloną. Dla mnie to noname bo tak nazywam graczy, którzy są ciency i nie zabłysnęli w świecie footballu.

0

Tak. Nie popisuj sie.

2

Masz problem z zalatwianiem sie?

0

Wczoraj widzialem reklame i bylo cos o lidze mistrzow ale chyba tylko jakies nagrody do wygrania. W kazdym razie wejdz na ligaheineken.pl moze tam cos pisze.

0

Wez czlowieku nie pisz farmazonow. Jaka przewage w srodku pola? Barcelony nikt nie jest w stanie wyprzec ze srodka pola, a ty tu piszesz, ze jakis noname zrobi przewage. Predzej sie zesra niz zrob te twoja przewage.

0

Hah. Koles jest jednym z tych co to nic nie widzial, ale cos napisze.

0

Dobrze, ze Robert Lewandowski ostatnio pokazal brudasowi (karnacja) gdzie jego miejsce. (Gleba)

0

Co ten gostek napisal bo juz bana wylapal.

0

Bynajmniej nie oznacza przynajmniej.

0

Dzieki juz rozumiem.

0

@borys67: Lepszej pomocy nie da sie wystawic z obrona to samo. Po za tym barca i tak zdominuje srodek pola bo $ity jest cinkie jak kalesony dziadka.

0

Dla czego napisales w slowie Mats dwie pierwsze litery z duzej trzecia z malej a ostatnia znowu z duzej?

0

Piszecie o goleadzie i hattrickach Suareza, a potem znowu bedzie placz jak przegramy.

0

Jak byś nie zauważył, to osoby, które głosują przeważnie patrzą właśnie na ilość zdobytych goli.

0

Sorry za poprzedni komentarz nie mam pojęcia dla czego jest pod twoim postem.

0

Ty chyba fora pomyliłeś.

0

Myśle, że te 1000 goli by wystarczyło na zdobycie kolejnej złotej piłki.

3

Lubi to miejsce.

2

A widziałeś jak przeleciał w środek pola? :D

0

Czemu Elche nie gra autobusu?

0

Najgorsze jest to, że z biegiem czasu mamy coraz większe nadzieje, a potem rozczarowanie wieksze.

1

Ja bym tu czerwo dał

0

I to niby zabawne ma być?

0

Bardziej bym powiedział, że "Marca", ale gówno wiem.

0

Dla ciebie Luty jest decydującą fazą rozgrywek?

0

Odkąd Pep poszedł do Bayernu grają oni kupę. Z Barcą mu wyszło, bo trafił mu się skład w fantastycznej formie. Nie piszę, że jest słabym trenerem, ale uważam, że dużo mu brakuje to takiego Murinho czy nawet Simeone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?