0

Tak to właśnie wygląda...

0

Niewatpliwie bylo by to duze oslabienie.

0

Aj tam przesadzasz. Wiadomo, ze jako napastnik uwazany za top 3 chcialby miec swoj udzial w wygranej.

0

Pila szuka Balez tych roznych.

0

Atak tez nie wydaje sie zbyt mocny, ale wiadomo- rywal z najwyzszej polki to atakowac ciezko.

2

Z taka gra to Levante nic nie ugra.

0

Cristiano na pewno coś dzisiaj strzeli.

0

Pisałem z telefonu sorki za za małą literkę mam za grube palce i ciężko mi wstukiwać znaki, dla tego jak piszę szybko to powstają takie babole. I napisałem prorokowanie nie prowokacja. Nie chciałem cie denerwować. :)

0

To byla prowokacja, zebys pokazal swoje prawdziwe oblicze hipokryty i internetowego cwaniaka. Dziekuje i rowiez nie pozdrawiam.

0

Nie warto z nim dluzej dyskutowac, bo to jakis sfrustrowany fan PSgej i Ibry. w dodatku hipokryta. Krytykuje to, ze ktos podwaza jego opinie, a sam nie szanuje czyjejs.

0

Tak jak myslalem hipokryta.

0

Bedzie inaczej bo City to nie barca wiec takie prorokowanie jest bez sensu.

1

Najlepsza jest Ekstraklasa, a zaraz po niej Serie A. Najlepsza ekipa to Znicz Pruszków, a najlepszy piłkarz to Sebuś Mila. Takie jest moje zdanie i jest ono najlepsze, bo jest moje i nikt nie może mi tutaj pisać, ze jest inaczej bo moje zdanie jest mojesze niż twojsze. AMEN!

0

Podejrzewam, że około 6 tys.

0

Wyrównana*
W lidze polskiej też każdy może wygrać z każdym- czyni ją tą najsilniejszą?

0

Daj spokój z tym Kompanym pokazal w meczu z Barca jakie z niego drewno.

1

Wy jesteście jacyś nienormalni? Nie widzicie, że u nas robicie to samo. Piszecie, że jak wygrają to się cieszą nawet z ogórkami, jak Ronaldo strzeli 2 gole (z gry) umniejszacie osiągnięcie, wypisujecie bzdurne komentarze bliźniacze do tych z fioletowej. I ty jeszcze śmiesz pisać, że sprzedają pół składu kiedy to u nas robiliście to samo jeszcze 3 miesiące temu. Jesteście hipokrytami i (tutaj wstaw stosowny epitet, bo ja nie chcę wyłapać bana).

0

Jak mozna nie znac zasad rzadzacych w pucharowej fazie.

0

2:0 bylo w pierwszym meczu.

0

Skad ty te dane bierzesz? Tyle aamo maja.

0

Z monaco by dostali raczej w takiej formie jak teraz.

0

Bardziej bym powiedzial, ze maja szczescie do losowan. Po za tym nikt ich nie uchroni od gry z nalepszymi.

0

Co to za dane?

0

W dodatku od Busiego w aktualnej formie nie jest wcale lepszy. Ale visca lebki pisza inaczej.

0

Real nie bedzie sie murowal oni tak nie graja.

0

Mam na profilu podaną datę urodzenia więc z łaski swojej mogłeś sprawdzić, a nie wyciągasz pochopne wnioski po tym, że zażartowałem sobie w oczywisty dla normalnego użytkownika sposób.
P.S. Jestem mężczyzną nie kobietą.

3

Słabo zagrał to i nota niska.

0

Ale ja sie lepiej znam od nich. Wiec mozesz mnie sluchac.

0

Ronaldo gra lepiej na jesieni, a potem sporo osob wlasnie tym sie sugeruje.

0

Zaraz zaraz. To za wlasne zdanie ma byc ban? To bylo by totalitarne forum, na ktorym ludzie pisali by to co komus pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?