VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak to właśnie wygląda...
0
Niewatpliwie bylo by to duze oslabienie.
0
Aj tam przesadzasz. Wiadomo, ze jako napastnik uwazany za top 3 chcialby miec swoj udzial w wygranej.
0
Pila szuka Balez tych roznych.
0
Atak tez nie wydaje sie zbyt mocny, ale wiadomo- rywal z najwyzszej polki to atakowac ciezko.
2
Z taka gra to Levante nic nie ugra.
0
Cristiano na pewno coś dzisiaj strzeli.
0
Pisałem z telefonu sorki za za małą literkę mam za grube palce i ciężko mi wstukiwać znaki, dla tego jak piszę szybko to powstają takie babole. I napisałem prorokowanie nie prowokacja. Nie chciałem cie denerwować. :)
0
To byla prowokacja, zebys pokazal swoje prawdziwe oblicze hipokryty i internetowego cwaniaka. Dziekuje i rowiez nie pozdrawiam.
0
Nie warto z nim dluzej dyskutowac, bo to jakis sfrustrowany fan PSgej i Ibry. w dodatku hipokryta. Krytykuje to, ze ktos podwaza jego opinie, a sam nie szanuje czyjejs.
0
Tak jak myslalem hipokryta.
0
Bedzie inaczej bo City to nie barca wiec takie prorokowanie jest bez sensu.
1
Najlepsza jest Ekstraklasa, a zaraz po niej Serie A. Najlepsza ekipa to Znicz Pruszków, a najlepszy piłkarz to Sebuś Mila. Takie jest moje zdanie i jest ono najlepsze, bo jest moje i nikt nie może mi tutaj pisać, ze jest inaczej bo moje zdanie jest mojesze niż twojsze. AMEN!
0
Podejrzewam, że około 6 tys.
0
Wyrównana*
W lidze polskiej też każdy może wygrać z każdym- czyni ją tą najsilniejszą?
0
Daj spokój z tym Kompanym pokazal w meczu z Barca jakie z niego drewno.
1
Wy jesteście jacyś nienormalni? Nie widzicie, że u nas robicie to samo. Piszecie, że jak wygrają to się cieszą nawet z ogórkami, jak Ronaldo strzeli 2 gole (z gry) umniejszacie osiągnięcie, wypisujecie bzdurne komentarze bliźniacze do tych z fioletowej. I ty jeszcze śmiesz pisać, że sprzedają pół składu kiedy to u nas robiliście to samo jeszcze 3 miesiące temu. Jesteście hipokrytami i (tutaj wstaw stosowny epitet, bo ja nie chcę wyłapać bana).
0
Jak mozna nie znac zasad rzadzacych w pucharowej fazie.
0
2:0 bylo w pierwszym meczu.
0
Skad ty te dane bierzesz? Tyle aamo maja.
0
Z monaco by dostali raczej w takiej formie jak teraz.
0
Bardziej bym powiedzial, ze maja szczescie do losowan. Po za tym nikt ich nie uchroni od gry z nalepszymi.
0
Co to za dane?
0
W dodatku od Busiego w aktualnej formie nie jest wcale lepszy. Ale visca lebki pisza inaczej.
0
Real nie bedzie sie murowal oni tak nie graja.
0
Mam na profilu podaną datę urodzenia więc z łaski swojej mogłeś sprawdzić, a nie wyciągasz pochopne wnioski po tym, że zażartowałem sobie w oczywisty dla normalnego użytkownika sposób.
P.S. Jestem mężczyzną nie kobietą.
3
Słabo zagrał to i nota niska.
0
Ale ja sie lepiej znam od nich. Wiec mozesz mnie sluchac.
0
Ronaldo gra lepiej na jesieni, a potem sporo osob wlasnie tym sie sugeruje.
0
Zaraz zaraz. To za wlasne zdanie ma byc ban? To bylo by totalitarne forum, na ktorym ludzie pisali by to co komus pasuje.