VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najwiecej u nas to chyba Alves symuluje. Po byle kopnieciu zwija sie z bólu po czym normalnie biega, takie reakcje u pilkarzy mnie najbardziej irytuja.
0
Kto bogatemu zabroni?
0
Espanyol. Większość Hiszpanów nie lubi Katalonii, a w tym Barcy.
0
No wiesz te teorie spiskowe gimboludzików...
1
Następne o tym Realu, chcą skończyć jak Espanyol drażniąc lwa, czy jak?
0
Aj szkoda ;)
1
Czym jest jakość gry przy słabym wyniku? Niczym ważnym. 3 pkt dla białych i to się liczy.
0
Wie ktoś dla czego Benzema nie grał? Ma kontuzje, czy kartki. I kiedy wróci- może wtedy Real będzie grał gorzej.
0
Taki był tytuł w Marca
0
W każdym meczu możemy się potknąć. Reszta oponentów się nie położy i będzie liczyć bramki.
0
Też myślałem, że ich gra będzie przypominała taką jaką pokazali z Barcą.
1
Już Celta miała ich zmiażdżyć...
1
Komentarz usunięty
2
To idź już grać i napisz jaki wynik.
0
To chyba nie była asysta bo piłkę wykopał pod nogi Krossa piłkarz Celty.
0
Martino też miał Barcelonę. -.-
2
Nas się bardziej boją dla tego.
1
Część osób pisze tutaj, ze Real nie będzie miał łatwo, bo Celta gra dobrze u siebie i tak samo dobrze radzi sobie z drużynami z górnej tabeli. A ja zapytam co będziecie pisać jak Real łatwo wygra? Pewnie znowu lament, że Celta to ogórki i oddali mecz. Ja wątpię, że Real dziś straci punkty.
0
Jak Legia nawet nie awansowała do Ligi Mistrzów więc o czym my tu mówimy, po za tym już pokazali klasę z Ajaxem- słabym Ajaxem.
3
Już ci odpowiadam. To on ma coś nie tak z głową nie ty.
0
Lahoz wydawał mi się dobrym sędziom, ale w sumie nie możemy być pewni czy Jordi powiedział całą prawdę, mógł też coś dopowiedzieć.
5
Komentarz usunięty
0
Messi strzelił dzisiaj 401 bramkę w Barcelonie.
7
Nauki od krysztiano?
0
Z Sevilla w pewnym momencie tez tak mowiono.
0
Atletico na własne życzenie odpadło bo grali jak pi*dy ciagle się broniąc.
0
Komentarz usunięty
3
Pewnie nie bedą transmisje cieły bo gimby w szkole. Poszukaj na meczykach.
0
Czyli twierdzisz, ze specjalnie nie strzelil bo byl spalony? Albo pisz cos zrozumiale, albo nie pisz wcale, bo z twojej wypowiedzi wychodzi taki wniosek.
0
Kiedy? Rok temu odpadlismy z Atletico.