0

Najwiecej u nas to chyba Alves symuluje. Po byle kopnieciu zwija sie z bólu po czym normalnie biega, takie reakcje u pilkarzy mnie najbardziej irytuja.

0

Kto bogatemu zabroni?

0

Espanyol. Większość Hiszpanów nie lubi Katalonii, a w tym Barcy.

0

No wiesz te teorie spiskowe gimboludzików...

1

Następne o tym Realu, chcą skończyć jak Espanyol drażniąc lwa, czy jak?

0

Aj szkoda ;)

1

Czym jest jakość gry przy słabym wyniku? Niczym ważnym. 3 pkt dla białych i to się liczy.

0

Wie ktoś dla czego Benzema nie grał? Ma kontuzje, czy kartki. I kiedy wróci- może wtedy Real będzie grał gorzej.

0

Taki był tytuł w Marca

0

W każdym meczu możemy się potknąć. Reszta oponentów się nie położy i będzie liczyć bramki.

0

Też myślałem, że ich gra będzie przypominała taką jaką pokazali z Barcą.

1

Już Celta miała ich zmiażdżyć...

1

Komentarz usunięty

2

To idź już grać i napisz jaki wynik.

0

To chyba nie była asysta bo piłkę wykopał pod nogi Krossa piłkarz Celty.

0

Martino też miał Barcelonę. -.-

2

Nas się bardziej boją dla tego.

1

Część osób pisze tutaj, ze Real nie będzie miał łatwo, bo Celta gra dobrze u siebie i tak samo dobrze radzi sobie z drużynami z górnej tabeli. A ja zapytam co będziecie pisać jak Real łatwo wygra? Pewnie znowu lament, że Celta to ogórki i oddali mecz. Ja wątpię, że Real dziś straci punkty.

0

Jak Legia nawet nie awansowała do Ligi Mistrzów więc o czym my tu mówimy, po za tym już pokazali klasę z Ajaxem- słabym Ajaxem.

3

Już ci odpowiadam. To on ma coś nie tak z głową nie ty.

0

Lahoz wydawał mi się dobrym sędziom, ale w sumie nie możemy być pewni czy Jordi powiedział całą prawdę, mógł też coś dopowiedzieć.

5

Komentarz usunięty

0

Messi strzelił dzisiaj 401 bramkę w Barcelonie.

7

Nauki od krysztiano?

0

Z Sevilla w pewnym momencie tez tak mowiono.

0

Atletico na własne życzenie odpadło bo grali jak pi*dy ciagle się broniąc.

0

Komentarz usunięty

3

Pewnie nie bedą transmisje cieły bo gimby w szkole. Poszukaj na meczykach.

0

Czyli twierdzisz, ze specjalnie nie strzelil bo byl spalony? Albo pisz cos zrozumiale, albo nie pisz wcale, bo z twojej wypowiedzi wychodzi taki wniosek.

0

Kiedy? Rok temu odpadlismy z Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?