VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luis chce byc powtarzalny.
0
Tamtemu cwaniaczkowi co xaviego przytulal nalezy sie zolta.
0
Messi
0
Inteligencja im nie odbiegasz wiec mozesz tam isc.
0
Worek sie rozwiazal, tak mysle.
0
Zdal by sie gol do szatni.
0
Placzki placzki placzki.
5
Ludzie jakbysmy kazda akcje konczyli golem to wynik bylby dwucyfrowy. Spokojnie.
1
Dzisiaj Neymar marnuje setki. Czyli sttzelac bedzie Suarez- to taka zaleznosc.
0
dla czego becks?
0
Mi tato chcial telewizor wylaczyc. A gardlo bolalo mnie po tym meczu 2 dni. W kazdym meczu Barcy przez 90 minut staje sie jak hala dziecko.
0
Z dzieciakami widzacymi jedynie statystyki nie wygrasz.
0
Jakbysmy przegrali ten mecz zwalal bys wszystko na Luisa ze zmarnowal setki.
12
Ty chyba nie widziales co Neymar roil z Alonso i reszta bawarczykow.
4
Jak nam strzelą 3 gole to ja jestem Leo Messi.
0
Już na Camp Nou pod koniec próbowali zaatakować to nadziali się na kontrę.
0
Kibice wyjdą na ulice...
0
Slabe, chamskie, nie na miejscu i nie smieszne.
0
I bardzo dobrze bo widać nie rozumiesz rywalizacji Barca-Real
0
Hah od kiedy to przegrana jest korzystna? Jeden gol przewagi to cenna zaliczka na drugi mecz.
0
Komentarz usunięty
0
Nie chce tutaj nikogo bronic ani ganic, ale jak Cr strzeli ladnego gola to tez sa tutaj komentarze pochwalne.
0
Jakby bylo tak jak piszesz to karnego by "nie widzial"
0
Szacunek to ten klub powinien wzbudzac zawsze. Co innego sympatie.
1
Tez go nie lubie, ale bez przesady zeby opisywac kazde jego zachowanie?
0
Jak perez moze sprzedac nie swojego pilkarza?
0
Tak? A ja myslalem ze to jednak jeden gol przewagi.
0
O tak. Jak z Espanyolem.
0
W sumie nic czego my nie wiemy nie powiedzial. ;D
0
Ale mecz dzieki tej bramce bedzie ciekawszy.