0

Luis chce byc powtarzalny.

0

Tamtemu cwaniaczkowi co xaviego przytulal nalezy sie zolta.

0

Messi

0

Inteligencja im nie odbiegasz wiec mozesz tam isc.

0

Worek sie rozwiazal, tak mysle.

0

Zdal by sie gol do szatni.

0

Placzki placzki placzki.

5

Ludzie jakbysmy kazda akcje konczyli golem to wynik bylby dwucyfrowy. Spokojnie.

1

Dzisiaj Neymar marnuje setki. Czyli sttzelac bedzie Suarez- to taka zaleznosc.

0

dla czego becks?

0

Mi tato chcial telewizor wylaczyc. A gardlo bolalo mnie po tym meczu 2 dni. W kazdym meczu Barcy przez 90 minut staje sie jak hala dziecko.

0

Z dzieciakami widzacymi jedynie statystyki nie wygrasz.

0

Jakbysmy przegrali ten mecz zwalal bys wszystko na Luisa ze zmarnowal setki.

12

Ty chyba nie widziales co Neymar roil z Alonso i reszta bawarczykow.

4

Jak nam strzelą 3 gole to ja jestem Leo Messi.

0

Już na Camp Nou pod koniec próbowali zaatakować to nadziali się na kontrę.

0

Kibice wyjdą na ulice...

0

Slabe, chamskie, nie na miejscu i nie smieszne.

0

I bardzo dobrze bo widać nie rozumiesz rywalizacji Barca-Real

0

Hah od kiedy to przegrana jest korzystna? Jeden gol przewagi to cenna zaliczka na drugi mecz.

0

Komentarz usunięty

0

Nie chce tutaj nikogo bronic ani ganic, ale jak Cr strzeli ladnego gola to tez sa tutaj komentarze pochwalne.

0

Jakby bylo tak jak piszesz to karnego by "nie widzial"

0

Szacunek to ten klub powinien wzbudzac zawsze. Co innego sympatie.

1

Tez go nie lubie, ale bez przesady zeby opisywac kazde jego zachowanie?

0

Jak perez moze sprzedac nie swojego pilkarza?

0

Tak? A ja myslalem ze to jednak jeden gol przewagi.

0

O tak. Jak z Espanyolem.

0

W sumie nic czego my nie wiemy nie powiedzial. ;D

0

Ale mecz dzieki tej bramce bedzie ciekawszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?