0

Messi to nasza tajna broń.

0

Redakcjo. Czy jest transmisja na STS?

0

Co nas jakieś cienkie City obchodzi zaraz Barca gra.

0

Nie jestem zwolennikiem żadnego z kandydatów, bo się nie znam na polityce. Ale rozsmieszyl mnie twój komentarz. Laporta niczym John Rambo stoczył by pojedynek z instytucją FIFA na kalasznikowy i uratował by nas od uciśnień Fifa. Nic by nie mógł zrobić bo nie odkręci tego co zrobili poprzednicy.

0

Rocznie to oni więcej Messiemu płacą. ;)

0

Skąd wiesz, że w lutym Vidal i Turan będą w formie?

0

Słuchaj jak ktoś ma głowę na karku to sam potrafi rozumować i żaden post tego nie zmieni. Takimi postami kieruje się dzieciarnia, która kiedyś dorośnie i stanie się normalna.

5

O komentuje "Cristiano maszyna" Iwański

3

Messi też nie strzelił. :O

0

Trochę bredzili jak Szpakowski w chwili uniesienia. W dodatku przejawiali syndrom Hala Dziecka i Visca Łebka.

0

Ogląda ktoś Real?

4

Takie samo wrażenie odniosłem. Drugim słabym punktem tego meczu był komentarz.

0

Dzisiaj pewnie goleada będzie.

12

CI komentatorzy gadają jakby się nie znali na piłce nożnej.

6

Mam pytanie. Dla czego ten komentator twierdzi, że Messi gra słabo. NIe widzi jego dobrych podań?

0

Może wtyczki jakiejś nie masz.
P.S. Na Chrome działa

0

Hah. Naprawdę myślisz, że to wina pereza. Ja myślę, że to kiepski sędzia. (dodatkowo, może prywatnie lubi Real, stąd jego klapki na oczach).

0

Odświeżylem stronę i wydaje mi się ze pomogło.

0

Chyba tylko komentator.

0

Po co płacisz za coś co jest darmowe?

0

Z całym szacunkiem dla Zenitu czy Lyon, ale są półkę niżej niż Valencia.

0

Przeciwnicy nie najmocniejsi dla Barcy. Real będzie musiał się trochę postarać. PSG to silny zespół, a Szachtar na pewno będzie walczył i nie przegra tego już w szatni. Atletico bez problemu powinno wyjść z grupy. Valencia też da rade. Ciekaw jestem jak poradzi sobie Sevilla. To chyba najsilniejsza grupa, mam nadzieję, że sobie poradzą.

0

Nie ma.

1

Może jeden z nich wygra Ligę Europy i za rok wystartuje w LM. :D

0

Zrozum, że nie zawsze da się wszystko wygrywać. Mamy 4 puchary to i tak dużo w tym sezonie. Raz na wozie raz pod wozem. Nie pierwszy i nie ostatni raz przegrali.

0

Tak jak z Realem wiosna.

0

A ile wygrała Sevilla?

3

Co z tego że poziom był niższy przecież wygrywała drużyna z tamtego okresu, nie przybyła tam z przyszłości.

0

Ramos w tym słońcu się rozpuszcza.

3

Prawdziwa pizza nie jest nie zdrowa. Przecież to warzywa i mięso (zależy jaka).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?