VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi to nasza tajna broń.
0
Redakcjo. Czy jest transmisja na STS?
0
Co nas jakieś cienkie City obchodzi zaraz Barca gra.
0
Nie jestem zwolennikiem żadnego z kandydatów, bo się nie znam na polityce. Ale rozsmieszyl mnie twój komentarz. Laporta niczym John Rambo stoczył by pojedynek z instytucją FIFA na kalasznikowy i uratował by nas od uciśnień Fifa. Nic by nie mógł zrobić bo nie odkręci tego co zrobili poprzednicy.
0
Rocznie to oni więcej Messiemu płacą. ;)
0
Skąd wiesz, że w lutym Vidal i Turan będą w formie?
0
Słuchaj jak ktoś ma głowę na karku to sam potrafi rozumować i żaden post tego nie zmieni. Takimi postami kieruje się dzieciarnia, która kiedyś dorośnie i stanie się normalna.
5
O komentuje "Cristiano maszyna" Iwański
3
Messi też nie strzelił. :O
0
Trochę bredzili jak Szpakowski w chwili uniesienia. W dodatku przejawiali syndrom Hala Dziecka i Visca Łebka.
0
Ogląda ktoś Real?
4
Takie samo wrażenie odniosłem. Drugim słabym punktem tego meczu był komentarz.
0
Dzisiaj pewnie goleada będzie.
12
CI komentatorzy gadają jakby się nie znali na piłce nożnej.
6
Mam pytanie. Dla czego ten komentator twierdzi, że Messi gra słabo. NIe widzi jego dobrych podań?
0
Może wtyczki jakiejś nie masz.
P.S. Na Chrome działa
0
Hah. Naprawdę myślisz, że to wina pereza. Ja myślę, że to kiepski sędzia. (dodatkowo, może prywatnie lubi Real, stąd jego klapki na oczach).
0
Odświeżylem stronę i wydaje mi się ze pomogło.
0
Chyba tylko komentator.
0
Po co płacisz za coś co jest darmowe?
0
Z całym szacunkiem dla Zenitu czy Lyon, ale są półkę niżej niż Valencia.
0
Przeciwnicy nie najmocniejsi dla Barcy. Real będzie musiał się trochę postarać. PSG to silny zespół, a Szachtar na pewno będzie walczył i nie przegra tego już w szatni. Atletico bez problemu powinno wyjść z grupy. Valencia też da rade. Ciekaw jestem jak poradzi sobie Sevilla. To chyba najsilniejsza grupa, mam nadzieję, że sobie poradzą.
0
Nie ma.
1
Może jeden z nich wygra Ligę Europy i za rok wystartuje w LM. :D
0
Zrozum, że nie zawsze da się wszystko wygrywać. Mamy 4 puchary to i tak dużo w tym sezonie. Raz na wozie raz pod wozem. Nie pierwszy i nie ostatni raz przegrali.
0
Tak jak z Realem wiosna.
0
A ile wygrała Sevilla?
3
Co z tego że poziom był niższy przecież wygrywała drużyna z tamtego okresu, nie przybyła tam z przyszłości.
0
Ramos w tym słońcu się rozpuszcza.
3
Prawdziwa pizza nie jest nie zdrowa. Przecież to warzywa i mięso (zależy jaka).