VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie prawdziwe...
0
Może w końcu rusza tyłki i zaczną nas atakować zamiast stać przed polem karnym.
0
No i bardzo dobrze.
0
Dziena.
0
Już spokojnie aktualna Barca jest gorsza niż Celta Vigo i to dużo gorsza. Normalnie dostali by wpierdziel.
0
Teraz asysta i będzie świetnie.
0
Potrzeba mu kilka meczy z czystym kontem i będzie bronił jak sezon temu. Taka moja wróżba. ; D
2
A ja mam wywalone na Real. Oby tylko Barca wróciła na swoje tory.
0
Chodzi Ci o Bangoure?
4
Swoją drogą ciekawe od czego zależy ten nagły spadek formy CAŁEJ kadry barcy z nielicznymi wyjątkami (Neymar i wcześniej Messi). Jeszcze w czerwcu grali wybornie.
1
Przeżywacie tego Bartre, a jak gra i robi błędy to płaczecie i wyzywacie.
0
Ja też myślałem, że dziabnął w kostkę, za którą trzymał się gracz Rayo.
0
"...tylko z karnych i patelnie do pustej..." Gall Visca Łebek Anonim; tytułem: "O grzmocie słów kilka"
0
Ja uważam, że są na tym samym poziomie. Ale ile ludzi tyle opinii.
0
Jak Boruc w 2008 na Euro w Austrii.
0
Nie ma nikogo lepszego na jego pozycje.
0
Spoko, ale jak to sprawdzimy?
0
Jakby tak było to nic by nie gwizdał.
1
Heheh. Dzisiaj tak robił. :D
0
Co ty chcesz "od sęka" mu się odbiła. :-}
0
Ach tak. To ten mecz którego nie obejrzałem bo pomyliłem godziny meczów. ;)
0
A tak wracając do strzelonej bramki. Czy to nie pierwszy gol dla Barcy tego sezonu La Liga strzelony w pierwszej połowie meczu? DO tej pory wszystko strzelali dopiero po przerwie.
2
Wyglądało to śmiesznie.
0
Takie nagłówki na Onecie będą jutro. ;)
0
No i elegancko. Gdzie jest ten płaczek co pisał że coś tam mówił i że porażka?
1
Aj tam. I tak byśmy nie strzelili. ;]
0
Na prawdę myślisz, że z nimi przegramy? Zaraz zczniemy strzelać i skończy się na 3, lub 4 do 1.
3
Nie chcę wiedzieć co tak stawiasz.
0
Masheerano jest teraz słaby więc siedzi na ławce. Strasznie mnie irytował i pewnie innych też swoją kiepską grą.
2
No widzisz dzieciaczkiem nie jesteś, ale tak się zachowujesz pisząc komentarze o farcie Realu.