0

Takie prawdziwe...

0

Może w końcu rusza tyłki i zaczną nas atakować zamiast stać przed polem karnym.

0

No i bardzo dobrze.

0

Dziena.

0

Już spokojnie aktualna Barca jest gorsza niż Celta Vigo i to dużo gorsza. Normalnie dostali by wpierdziel.

0

Teraz asysta i będzie świetnie.

0

Potrzeba mu kilka meczy z czystym kontem i będzie bronił jak sezon temu. Taka moja wróżba. ; D

2

A ja mam wywalone na Real. Oby tylko Barca wróciła na swoje tory.

0

Chodzi Ci o Bangoure?

4

Swoją drogą ciekawe od czego zależy ten nagły spadek formy CAŁEJ kadry barcy z nielicznymi wyjątkami (Neymar i wcześniej Messi). Jeszcze w czerwcu grali wybornie.

1

Przeżywacie tego Bartre, a jak gra i robi błędy to płaczecie i wyzywacie.

0

Ja też myślałem, że dziabnął w kostkę, za którą trzymał się gracz Rayo.

0

"...tylko z karnych i patelnie do pustej..." Gall Visca Łebek Anonim; tytułem: "O grzmocie słów kilka"

0

Ja uważam, że są na tym samym poziomie. Ale ile ludzi tyle opinii.

0

Jak Boruc w 2008 na Euro w Austrii.

0

Nie ma nikogo lepszego na jego pozycje.

0

Spoko, ale jak to sprawdzimy?

0

Jakby tak było to nic by nie gwizdał.

1

Heheh. Dzisiaj tak robił. :D

0

Co ty chcesz "od sęka" mu się odbiła. :-}

0

Ach tak. To ten mecz którego nie obejrzałem bo pomyliłem godziny meczów. ;)

0

A tak wracając do strzelonej bramki. Czy to nie pierwszy gol dla Barcy tego sezonu La Liga strzelony w pierwszej połowie meczu? DO tej pory wszystko strzelali dopiero po przerwie.

2

Wyglądało to śmiesznie.

0

Takie nagłówki na Onecie będą jutro. ;)

0

No i elegancko. Gdzie jest ten płaczek co pisał że coś tam mówił i że porażka?

1

Aj tam. I tak byśmy nie strzelili. ;]

0

Na prawdę myślisz, że z nimi przegramy? Zaraz zczniemy strzelać i skończy się na 3, lub 4 do 1.

3

Nie chcę wiedzieć co tak stawiasz.

0

Masheerano jest teraz słaby więc siedzi na ławce. Strasznie mnie irytował i pewnie innych też swoją kiepską grą.

2

No widzisz dzieciaczkiem nie jesteś, ale tak się zachowujesz pisząc komentarze o farcie Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?