VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real coraz bardziej naciska. Ta przerwa w grze może być zbawienna dla Malagi.
0
Racja. Dzięki za poprawkę.
0
GD za 8 tyg.
0
Na fb pisze że 6-8 tyg.
0
Mógłby ktoś pokrótce opisać mecz? Kto strzelił jak graliśmy itd.
0
Kurde źle sprawdziłem i myślałem, że mecz o 20:30.
0
Chodziło mi o naszą stronkę fcbarca.com. Mnie bardziej podobał się Aspas.
0
Nie jestem dzieckiem od ponad roku. Lepiej panuj nad sobą, bo się kiedyś zapomnisz.
0
Real do przerwy 1:0 tak?
1
Ciężko będzie wybrac zawodnika meczu. Ja chyba stawiam na Neya.
0
Nie mamy formy i tyle. Lepiej teraz niż na wiosne.
0
Obrona przegrała nam ten mecz.
0
Alves!
1
Brakuje szybkiego Alby do kasacji kontr.
0
Bramka doda nam skrzydeł.
0
Ty, patrz, z karnego też.
0
Nadzieje to ma każdy, ale racjonalnie to będzie ciężko. Ja liczę, że siądą około 60 minuty. Nie można tak biegać całe 90 minut przecież.
0
Ja uważam, że nie jest najgorszy.
0
Dopiero piąta kolejka, a ty tutaj o wygrywaniu ligi piszesz?
1
Był pokazany napinatorze.
0
Do przerwy trzeba wsadzić bramkę.
0
I tak majstra byśmy nie mieli także walczymy.
1
Raczej punktów się nie wywiezie.
0
Pedro był/ jest cienki. Smutne ale prawdziwe.
0
Na lawke
5
Haha pod koniec Suarez chce bić Neymara.
8
Wygrali tryplet w kosza w tamtym sezonie...
0
Chodziło mi o to, żeby podkreślić niską jakość piłkarza.
1
Nic w życiu nie jest przypadkowe. "Każda akcja ma reakcję" Issac Newton
0
To nie jest hejtowanie Messiego, bo jest genialny. Już nie można wytknąć piłkarzowi błędu, który ciągle powiela? Tym błędem jest podchodzenie do 11.