1

Real coraz bardziej naciska. Ta przerwa w grze może być zbawienna dla Malagi.

0

Racja. Dzięki za poprawkę.

0

GD za 8 tyg.

0

Na fb pisze że 6-8 tyg.

0

Mógłby ktoś pokrótce opisać mecz? Kto strzelił jak graliśmy itd.

0

Kurde źle sprawdziłem i myślałem, że mecz o 20:30.

0

Chodziło mi o naszą stronkę fcbarca.com. Mnie bardziej podobał się Aspas.

0

Nie jestem dzieckiem od ponad roku. Lepiej panuj nad sobą, bo się kiedyś zapomnisz.

0

Real do przerwy 1:0 tak?

1

Ciężko będzie wybrac zawodnika meczu. Ja chyba stawiam na Neya.

0

Nie mamy formy i tyle. Lepiej teraz niż na wiosne.

0

Obrona przegrała nam ten mecz.

0

Alves!

1

Brakuje szybkiego Alby do kasacji kontr.

0

Bramka doda nam skrzydeł.

0

Ty, patrz, z karnego też.

0

Nadzieje to ma każdy, ale racjonalnie to będzie ciężko. Ja liczę, że siądą około 60 minuty. Nie można tak biegać całe 90 minut przecież.

0

Ja uważam, że nie jest najgorszy.

0

Dopiero piąta kolejka, a ty tutaj o wygrywaniu ligi piszesz?

1

Był pokazany napinatorze.

0

Do przerwy trzeba wsadzić bramkę.

0

I tak majstra byśmy nie mieli także walczymy.

1

Raczej punktów się nie wywiezie.

0

Pedro był/ jest cienki. Smutne ale prawdziwe.

0

Na lawke

5

Haha pod koniec Suarez chce bić Neymara.

8

Wygrali tryplet w kosza w tamtym sezonie...

0

Chodziło mi o to, żeby podkreślić niską jakość piłkarza.

1

Nic w życiu nie jest przypadkowe. "Każda akcja ma reakcję" Issac Newton

0

To nie jest hejtowanie Messiego, bo jest genialny. Już nie można wytknąć piłkarzowi błędu, który ciągle powiela? Tym błędem jest podchodzenie do 11.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?