VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już nie muszę nosić tornistra do szkoły. Lepiej ty się pakuj bo do liceum czy tam zawodówki nie zdążysz chłopczyku. Idź "niszczyć marzenia swoim kumplom.
0
Nic nie zniszczysz, bo twoje zdanie i to co byś wolał nikogo nie obchodzi i jest nie istotne.
0
Patrzę tutaj neutralnym okiem.Barca nie jest w dużo lepszej formie od Realu, a oni grają u siebie. Poprzedni mecz przegrali więc głód zwycięstwa będzie większy, to są ich plusy. Jako kibic to chyba oczywiste, że chcę wygraną Barcy, ale remis jest jak najbardziej pozytywnym wynikiem dla nas.
0
Remis biorę w ciemno.
2
Aldente to oni co najwyżej makaron mogą ugotować.
1
Lepsze to na stronce.
1
Granadzie w tamtym sezonie. W tym Espanyolowi.
0
Getafe chciało pewnie darmowy remont w szatni. ;}
1
Marka jednak robi swoje- racja jest po twojej stronie.
0
Nie śmieszny. Ale rozumiem.
0
Na prawdę byś nie dał. Za cienki jesteś w spodniach.
1
Już nie masz się czego czepiać? Tak się tylko mówi.
0
Niby jak bo nie kumam?
0
Nie dał byś rady.
1
O kurde. Komentatorzy czytają nasz serwis.
0
A Suarez jest gruby? Lewy jest silny to jak go mają przestawiać.
0
Żeby go każdy przestawiał jak chce? No way.
0
Wydaje mi się, że ciężko by ci było wejść na poziom graczy polskiej ligi nie mówiąc już o Munirze.
0
Czego? To nie są jakieś homosie żeby była między nimi chemia.
0
Może da się zablokować dany mecz.
0
Gramy dużo lepiej niż miesiąc temu także jest dobrze.
1
Fajny kibic z ciebie.
0
Chodziło mi na początku ogólnie o błędy nie tylko ort. Nie tłumaczę się, że pisałem szybko i trafiłem w zły klawisz, chodzi o to, że nie myślałem wtedy nad pisownią tylko byłem już w kolejnym wyrazie i nie zwróciłem uwagi na błąd. Widać nie tylko jesteś arogancki ale też nie potrafisz wysnuwać wniosków z tego co ktoś pisze.
0
Zrozum, że tu nie chodzi o to czy znam pisownie tego słowa, bo przez pośpiech różne rzeczy się pisze. A pisownie tak podstawowych słów każdy zna. Chodzi o to, że nie potrafisz kulturalnie zwracać komuś uwagi. Tym samym udowodniłem Ci, że nie jesteś taki idealny za jakiego się masz, bo popełniłeś błąd etyczny. Bez odbioru.
P.S Zmienił bym tamto słowo, bo rzeczywiście razi w oczy, ale już się edytować nie dało.
0
Widocznie ty znasz tylko wynik, bo oglądając mecz widać kto dokręca śrubę i jak padła bramka dla Realu.
0
Ty nie robisz nigdy błędów? Wystarczyło napisać, że się pomyliłem, ale oczywiście musisz zabłysnąć i upokorzyć kogoś z tego powodu. Dorośnij, świat nie jest idealny, a błędy to normalka. Jeszcze bym Cię zrozumiał gdybym walnął mnóstwo błędów i ciągle je powtarzał, ale w takich wypadkach naprawdę wystarczy tylko wskazać błąd i nie trzeba przy tym się popisywać.
0
Mógłbyś się z moim kotem dogadać. Poza tym to w ogóle nie jest śmieszne.
1
Co roku pisze się ze będzie pogrom, a klasyki żądza się swoimi prawami.
0
Zapomniałeś ze jest też magiem. Specjalność znikanie.
3
Co ty piszesz gniota real aż trzeszczy. Skuteczności brakuje.