VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wejście smoka.
0
Ktoś musiał być...
1
Szczyt sarkazmu widzę.
1
Każdy stoi z tyłu jak idziemy z akcją, a młodziki nic z przodu nie pociągną, bo nie są Messim czy Neymarem.
3
cała obrona
0
Bo jest w tym co robi jednym z najlepszych na świecie tak ciężko to zrozumieć czy nienawiść do niego aż tak to przysłania? Też go nie lubię, ale bez przesady- "nie odbierajmy cesarzowi co cesarskie".
0
Chodziło o ich galę nagród za poprzedni sezon. Tez śmiechłem czytając tytuł ale dalej pisze o bramkach w sezonie 14/15.
0
Po co te wszystkie docinki w stronę Ronaldo aż tak cię boli ta jego nagroda? Strzela mnóstwo goli to ja dostaje. Nie wygrywa zespołowo to cieszy się z tego co ma.
2
Tak też myślałem.
0
70. Dobrze
1
Po meczu będzie uefalona?
1
Levante dobre akcje tworzy ale z wykończeniem to słabo u nich.
0
W sumie mozna by go pozwać za szantaż jeżeli to była by prawda.
0
Jak odejdzie osobiście rzucę świński łeb w jego kierunku. (Żart on nie odejdzie)
0
Czyli oglądasz od wczoraj...
1
Jak to nie słuszna czerwona kartka? Oglądasz piłkę nożną od wczoraj czy trollujesz?
0
No nie wiem. Im krótszy rozbieg tym gorzej złożyć się do strzału. Jak będzie ciepło ustaw sobie piłkę i spróbuj walić z miejsca i z rozbiegu.
0
Nacisnął strzał na czerwonym polu.
5
Musimy kupić Ronaldo, będzie wchodził karne strzelać.
1
Hehe. Po co nam te karne. U nas to wolny jest groźniejszy niż karny.
0
To w jakim on notesie niby jest jak mają zakaz na lato i zimę.
11
On wie co robi. W Europejskich drużynach mógłby zniknąć, a grając w Brazylii czy innych słabszych ligach wciąż może się bawić grą. Ja nie chciałbym żeby wrócił do europy. Lepiej pamiętać go jak grał kiedyś niż zamazać ten obraz możliwą słabą grą w teraźniejszości.
0
Kiedy kończy się okienko transferowe? Bo ten Lewandowski w notesie Pereza jest tak długo, że w końcu znowu mogą być problemy z faksem. :)
2
Ja to bym przeanalizował tego snapa czy aby nie rani czyichś uczuć.
0
Wiesz zawsze się znajdzie ktoś kto skrytykuje. Ja osobiście widziałem już w pierwszej połowie komentarz stwierdzający, że Neymar jest przynajmniej widoczny w grze.
0
Tak :D Zamykam to koło nienawiści. Teraz będę pewnie wrogiem połowy forum, ale co mi tam.
0
Akurat jego wymieniano jako najlepszego tutaj.
0
O.O
0
Do 4 razy sztuka. Czy 5?
1
Wiecie co jest śmieszne? Ci wszyscy umoralniacze internetowi, którzy piszą tutaj teksty w stylu "gdzie są hejterzy" " i co teraz" itd.