0

Wejście smoka.

0

Ktoś musiał być...

1

Szczyt sarkazmu widzę.

1

Każdy stoi z tyłu jak idziemy z akcją, a młodziki nic z przodu nie pociągną, bo nie są Messim czy Neymarem.

3

cała obrona

0

Bo jest w tym co robi jednym z najlepszych na świecie tak ciężko to zrozumieć czy nienawiść do niego aż tak to przysłania? Też go nie lubię, ale bez przesady- "nie odbierajmy cesarzowi co cesarskie".

0

Chodziło o ich galę nagród za poprzedni sezon. Tez śmiechłem czytając tytuł ale dalej pisze o bramkach w sezonie 14/15.

0

Po co te wszystkie docinki w stronę Ronaldo aż tak cię boli ta jego nagroda? Strzela mnóstwo goli to ja dostaje. Nie wygrywa zespołowo to cieszy się z tego co ma.

2

Tak też myślałem.

0

70. Dobrze

1

Po meczu będzie uefalona?

1

Levante dobre akcje tworzy ale z wykończeniem to słabo u nich.

0

W sumie mozna by go pozwać za szantaż jeżeli to była by prawda.

0

Jak odejdzie osobiście rzucę świński łeb w jego kierunku. (Żart on nie odejdzie)

0

Czyli oglądasz od wczoraj...

1

Jak to nie słuszna czerwona kartka? Oglądasz piłkę nożną od wczoraj czy trollujesz?

0

No nie wiem. Im krótszy rozbieg tym gorzej złożyć się do strzału. Jak będzie ciepło ustaw sobie piłkę i spróbuj walić z miejsca i z rozbiegu.

0

Nacisnął strzał na czerwonym polu.

5

Musimy kupić Ronaldo, będzie wchodził karne strzelać.

1

Hehe. Po co nam te karne. U nas to wolny jest groźniejszy niż karny.

0

To w jakim on notesie niby jest jak mają zakaz na lato i zimę.

11

On wie co robi. W Europejskich drużynach mógłby zniknąć, a grając w Brazylii czy innych słabszych ligach wciąż może się bawić grą. Ja nie chciałbym żeby wrócił do europy. Lepiej pamiętać go jak grał kiedyś niż zamazać ten obraz możliwą słabą grą w teraźniejszości.

0

Kiedy kończy się okienko transferowe? Bo ten Lewandowski w notesie Pereza jest tak długo, że w końcu znowu mogą być problemy z faksem. :)

2

Ja to bym przeanalizował tego snapa czy aby nie rani czyichś uczuć.

0

Wiesz zawsze się znajdzie ktoś kto skrytykuje. Ja osobiście widziałem już w pierwszej połowie komentarz stwierdzający, że Neymar jest przynajmniej widoczny w grze.

0

Tak :D Zamykam to koło nienawiści. Teraz będę pewnie wrogiem połowy forum, ale co mi tam.

0

Akurat jego wymieniano jako najlepszego tutaj.

0

O.O

0

Do 4 razy sztuka. Czy 5?

1

Wiecie co jest śmieszne? Ci wszyscy umoralniacze internetowi, którzy piszą tutaj teksty w stylu "gdzie są hejterzy" " i co teraz" itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?